Skip to main content
Čeština

Filmový catering

Filmový catering pro náročné klienty
Chystáte natáčení filmu, videoklipu či reklamního spotu a potřebujete na place catering, který zasytí, nadchne a potěší? Pokud ano, jednoduše si objednejte náš zkušený tým. Důležité je zde uvést, že nejsme "běžný" filmový catering.
Filmový catering
Filmový catering
Filmový catering

Filmový catering pro náročné klienty

Pro produkce filmů a reklam umíme vykouzlit catering, který zasytí a potěší. Jídlo dle objednávky chystáme tematicky, v bio kvalitě a z lokálních surovin. To vše vždy s úsměvem a maximální péčí.

Catering, na který budete vzpomínat

Vaříme z lokálních a sezónních surovin, které vždy odebíráme od místních farmářů a pěstitelů. Drtivá většina toho, co od nás okusíte, je tedy v bio kvalitě. Čím tým a herce na place pohostíte? Můžete si poručit i netradiční kuchyni, nejen italskou či francouzskou, ale třeba i libanonskou, ruskou či tureckou. A samozřejmě umíme vyjít vstříc jak milovníkům mas, tak i vegetariánům a veganům. Zároveň se můžete spolehnout, že vše je plně v souladu s principy udržitelnosti.

Naprosto perfektní jídlo

Víme, že natáčení je náročné, tak proč celý tým na place, herce a vůbec všechny dobře neobčerstvit? Však chutné jídlo a pití jsou jednou z nejdůležitějších složek skvělé nálady a perfektních výkonů. Připravujete natáčení? Tak neváhejte využít našich služeb a napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Proč náš catering tak nadchne

Profesionální přístup a udržitelné zdroje

Při přípravě jídel využíváme především suroviny od malých lokálních dodavatelů. Jejich původ je pro nás to nejdůležitější. Jedině tak jsme schopni našim klientům nabídnout jen tu nejvyšší kvalitu. Řada našich výrobků je nabízena i v bio kvalitě. Objednávkou cateringu u nás tak podpoříte lokální ekonomiku.

Catering pro malé a větší skupiny

Netradiční catering z lokálních surovin připravíme pro menší i velké skupiny účastníků. Naší specializací je firemní catering, kde se dokážeme maximálně přizpůsobit poptávkám firemních zákazníků. Děláme závozy a to buď na jednorázovém rozložitelném nádobí anebo klientům zapůjčujeme nádobí naše s tím, že po akci si jej zase odvezeme. Nabízíme snídaně, coffee breaky, obědy, ale i firemní teambuilding, prezentace, večírky a oslavy.

Catering, který mile překvapí

Náš catering je vždy s nádechem domácí atmosféry a ve stylu Provence. Pokud to druh akce dovolí, tak pro zakládání jídel využíváme naše ručně dělané dřevěné stoly bez ubrusů s květinovou výzdobou. Nádobí je u nás také netradiční. Využíváme kameninu, dřevo, keramiku a také betonové nádobí, které máme díky spolupráci s českou firmou Gravelli.

Vysoká kvalita služeb

Jedním z našich hlavních cílů je také vysoká kvalita poskytovaných služeb, proto s naším profesionálním personálem pro vás a vaše hosty uděláme vše pro to, aby vaše akce byla úspěšná a všichni účastníci na ni dlouho vzpomínali.

Nezávazná poptávka - Konfigurátor Vašeho cateringu

Prosíme Vás o poskytnutí co nejvíce informací, jedině tak budeme schopni Vám připravit co nejpřesnější nabídku. Děkujeme.
Complete 0%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Vyberte o jaký druh cateringu máte zájem:*
Catering se závozem bez obsluhy
Catering s obsluhou
Něco jiného
Způsob podávání cateringu:*
Závoz na jednorázovém ekologickém nádobí
Závoz se zapůjčením inventářem
Catering včetně kompletního servisu
Něco jiného
Provedení cateringu:*
Studený raut
Teplý raut
Kombinace studeného a teplého rautu
Grilování
Zdravý catering ( vegan )
Něco jiného
Back Next
Complete 33%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Termín konání akce: *
Od kdy do kdy bude akce probíhat: *
Pro kolik osob bude akce? *
Plánovaný rozpočet akce: *
Místo konání akce: *
Detailní informace k akci
Back Next
Complete 66%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Jméno a příjmení *
Telefonní kontakt *
+420
Search
    Email *
    Název firmy
    Back Next