Skip to main content
Čeština
netradiční catering z lokálních surovin

Foodin kontakty

Rodinná firma Foodin

Jsme rádi, že Vás koncept Foodin zaujal

Chystáte firemní nebo soukromou akci, pro kterou hledáte neobvyklý catering? Potom neváhejte a obraťte se na naší zakladatelku Petru. Ráda Vám poradí, připraví nabídku a následně se s celým FoodIN týmem postará i o kompletní realizaci občerstvení tak, aby vše dopadlo k maximální spokojenosti všech zúčastněných. Svět malých podniků je nedílnou součástí jejího života. Ráda jezdí po celé České republice a poznává malé české farmáře, pěstitele a producenty. Osobně se Vám tak zaručuje, že jídla, která pro Vás připravíme, budou vždy jen z těch nejlepších lokálních surovin.

Koncept Foodin je naše vášeň a láska k malým místním firmám přenesená do podnikání

Foodin catering
Foodin catering
Foodin catering
Foodin catering
Foodin catering
 • Foodin Catering CZ s.r.o.
  IČO: 03313697 DIČ: CZ03313697

 • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Tel: +420 603 425 156

 • Provozovna: Bistro Orlík
  Zámek Orlík, Orlík nad Vltavou 116, 398  07

Support from 8 AM to 11 PM (GMT+1)
 • Bankovní spojení:

  Raiffeisenbank a.s.
  Hvězdova 1716/2b,Praha 4

  Číslo účtu 2525206/5500 CZ8755000000000002525206
  SWIFT RZBCCZPP

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

Na jak velké akce děláte catering?

Našim klientům nabízíme catering jak na malé akce do 50ti hostů, tak na akce velké do 500ti hostů. Výjimkou nejsou ani akce typu manažerské setkání deseti hostů nebo večeře pro dva páry apod. Na akcích se postaráme o studenou i teplou nabídku, sladké, ale i nealkoholické a alkoholické nápoje

Čím je váš catering jiný?

Jsme malá rodinná firma, která si klade za cíl nabízet kvalitní jídla z lokálních surovin se 100% servisem. Naši dodavatelé se stali našimi kamarády, které známe, a tak jsme schopni vyprávět i jejich příběhy. Vždy tak známe původ surovin, které pro váš catering využijeme. Kvalita servisu je u nás také zásadní. Vždy se vám budeme věnovat individuálně.

Půjčujete pro catering i inventář?

V případě, že si u nás objednáte catering, tak se postaráme i o všechen inventář potřebný pro zajištění cateringu, tedy stoly pro catering, chafingy, talíře, příbory, sklo apod. Co nemáme (tedy samostatně nepůjčujeme) jsou stany, stoly, židle apod. Pro tuto službu máme partnery, přes které lze vše objednat. Rádi vám na ně poskytneme kontakty.

Jak je to s nabídkou, jak ji dostanu?

Pokud u nás chcete poptat catering, tak využijte náš poptávkový formulář. Na jeho základě vám potom my připravíme nabídku přímo na míru vaší akci. Prosíme vás i o vyplnění rozpočtu, který na danou akci máte, bez toho nejsme schopni vám nabídku udělat. Naše nabídka je totiž hodně široká, a tak bychom vám dost možná připravili něco, co by zcela vybočovalo vašim představám.

Máte nějaký základní ceník?

Žádný základní ceník služeb nemáme. Každou nabídku děláme individuálně přímo na míru danému klientovi a jeho akci. Každá akce je specifická a požadavky klienta také, a proto se snažíme vždy vyjít maximálně vstříc. Nikdy ale neposkytujeme nižší ceny na úkor kvality surovin. Takové akce raději neděláme. U nás nedostanete kvantitu, ale kvalitu.

Kde najdu vaše Bistro a kdy je otevřeno?

Naše Bistro najdete hned vedle zámku Orlík u Orlické přehrady. Pro soukromé akce máme i vlastní parking. Jinak vás k nám dovedou cedule z hlavního parkingu zámku. Jsme sezónní Bistro, a tak se na nás můžete těšit od dubna do října. Pokud počasí dovolí, tak možná i dříve. Aktuální pracovní dobu najdete vždy na našich webových stránkách www.bistroorlik.cz.

Nezávazná poptávka - Konfigurátor Vašeho cateringu

Děkujeme Vám za projevení zájmu o náš kvalitní catering z lokálních surovin. Dříve než nám pošlete poptávku, tak se prosím ujistěte, že máte opravdu zájem o kvalitní catering se servisem a nabídkou, která osloví Vás i Vaše hosty. Co neděláme je “klasický catering”. Náš catering je připravován zákazníkům na míru z kvalitních lokálních surovin, podáván na unikátním nádobí, dřevěných ručně dělaných stolech a s důrazem na servis. Atmosféra je vždy odlehčená, stylu La Provence, hosté se tak s námi vždy cítí jako doma. Pokud ale poptáváte catering, kdy se potřebujete dostat na co nejlepší cenu bez ohledu na kvalitu, tak doporučujeme Vám obrátit se na jinou cateringovou společnost. U nás je kvalita pokrmů a servisu vždy na prvním místě. Hosté tak z našeho cateringu mají nejen požitek, ale i zážitek.

Complete 0%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Vyberte o jaký druh cateringu máte zájem:*
Catering se závozem bez obsluhy
Catering s obsluhou
Něco jiného
Způsob podávání cateringu:*
Závoz na jednorázovém ekologickém nádobí
Závoz se zapůjčením inventářem
Catering včetně kompletního servisu
Něco jiného
Provedení cateringu:*
Studený raut
Teplý raut
Kombinace studeného a teplého rautu
Grilování
Zdravý catering ( vegan )
Něco jiného
Back Next
Complete 33%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Termín konání akce: *
Od kdy do kdy bude akce probíhat: *
Pro kolik osob bude akce? *
Plánovaný rozpočet akce: *
Místo konání akce: *
Detailní informace k akci
Back Next
Complete 66%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Jméno a příjmení *
Telefonní kontakt *
+420
Search
  Email *
  Název firmy
  Back Next

  Vybrané reference

  Ikea reference
  reference catering
  reference
  reference
  reference catering
  reference catering pro Alzu
  reference
  Lego reference