Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Seznamte se s námi


Jsme zkušená rodinná firma, která firemním i soukromým klientům nabízí netradiční catering z lokálních surovin. Všechny ingredience, suroviny a produkty sami vybíráme a nakupujeme u malých českých farmářů, pěstitelů a malovýrobců exkluzivně a napřímo. Pro naše zákazníky tak vybíráme jen ty nejlepší a nejkvalitnější produkty. Navíc neustále po celé České republice hledáme i něco nového. Naším cílem je odebírat maximum surovin lokálně a podporovat tak lokální ekonomiku a minimalizovat ekologickou zátěž.

Zákazníci si u nás mohou pochutnat na řadě specialit, které jinde nenajdou. Navíc jim nabízíme i naše vlastní výrobky. Naše nabídka je velice pestrá, máme řadu kvalitních sýrů, jak čerstvých, tak zrajících, uzenin a zeleninových pochoutek. Potěšíme tak nejen milovníky masa, ale i vegetariány a v neposlední řadě také vegany.

Jedním z našich hlavních cílů je vysoká kvalita služeb, proto s námi a naším personálem se vy i vaši hosté budete cítit jako doma. Uděláme vše pro to, aby vaše akce byla úspěšná a všichni účastníci na ni dlouho vzpomínali.
Petra Pavičová
Petra Pavičová/ ZAKLADATELKA, MAJITELKA, STUDENÁ KUCHYŇ /
Více než před pěti lety jsem se rozhodla od základu změnit svůj život. Opustila jsem manažerskou židli a udělala první krok ke splnění svého snu. Později jsem s manželem založila Foodin. Od začátku jsme ale chtěli vše dělat jinak, než u nás bylo běžné. Od prvních dnů je pro nás klíčovou lokálnost. Všechny suroviny a produkty vybíráme a nakupujeme přímo u malých českých farmářů, pěstitelů a malovýrobců. Kontakt s nimi nám navíc pomáhá nasávat i atmosféru a jejich příběhy, které následně můžeme vyprávět i našim klientům. Navíc mně osobně dávají i energii a inspiraci při přípravě jídel.
Honza Nechvile
Honza Nechvile/ FOTOGRAFIE, MEDIA /
Honza je s námi od prvního dne, kdy ještě nikdo ani netušil, že jednoho dne vznikne Foodin Catering. Od začátku zaznamenává kroky a vývoj naší práce. Byl s námi u stavby food trucku, u přechodu na cateringové služby a je s námi i teď, kdy jsme se přestěhovali do nových prostor Battistovy cihelny. Každé fotky pro nás dělá s láskou a to je na nich opravdu i vidět. Jeho fotky nejsou jen o jídle, ale i o celkové atmosféře na akcích, kde působíme. https://nechvile.cz/
Predrag Pavič
Predrag Pavič/ MARKETING, SPOLUMAJITEL, TEPLÁ KUCHYŇ /
S Predragem se od začátku snažíme u malých místních dodavatelů vybírat jen to nejkvalitnější. Naším společným heslem je totiž to, že základem dobrého jídla jsou především kvalitní suroviny. Následně je to už jen na kuchaři, jestli se mu pokrm povede nebo ne. Díky našemu přístupu mají u nás hosté možnost ochutnat nejen něco jiného, ale seznámit se i s původem surovin, ze kterých je jídlo připraveno. Když jsou ve finále naši zákazníci spokojeni, tak oba máme, z toho co děláme, opravdu radost.

© 2023 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.