Telefon: +420 603 425 156

Seznamte se s námi

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Shadow
Slider

Jsme rodinná firma, která od roku 2016 klientům nabízí netradiční catering z lokálních surovin. Všechny ingredience, suroviny a produkty sami vybíráme a nakupujeme u malých českých farmářů, pěstitelů a malovýrobců exkluzivně a napřímo. Pro naše zákazníky tak vybíráme jen ty nejlepší a nejkvalitnější produkty. Navíc neustále po celé České republice hledáme i něco nového. Naším cílem je odebírat maximum surovin lokálně a podporovat tak lokální ekonomiku a navíc i minimalizovat ekologickou zátěž

Máme rádi malé české farmáře, pěstitele a producenty, a proto u nich nakupujeme i suroviny pro náš catering. Pro naše zákazníky vybíráme jen ty nejlepší a nejkvalitnější produkty. Zákazníci si u nás tak mohou pochutnat na řadě specialit, mezi kterými jsou i naše vlastní výrobky. Naše nabídka je velice pestrá, nabízíme řadu kvalitních sýrů, jak čerstvých, tak zrajících, uzenin a zeleninových pochoutek. Potěšíme tak nejen milovníky masa, ale i vegetariány a v neposlední řadě také vegany.

Zajistíme netradiční občerstvení, raut, catering na konferenci, schůzce, snídani, ale i celou svatbu anebo jakoukoliv jinou akci. 

Ve FoodIN cateringu uspokojíme i ty náročnější zákazníky. Ostatně o tom svědčí i reakce našich zákazníků.

Zde několik příkladů:

Bára/Vig-Re

Děkuji, catering byl skvěle zajištěn, moc chutný a hosté si to velmi pochvalovali. Je radost s vámi spolupracovat :) Moc děkuji

Martina/Intelligence

Jsme moc rádi, že jsme využili vaše služby, jídlo bylo výborné! Takže mockrát děkujeme a těšíme se na příště.

Natálie/Jablotron

Moc se Vám chceme poděkovat za včerejší úžasný catering – všichni si pochvalovali jak na těstovinách, tak i salátech. Těšíme se na příští spolupráci.

Lucia/Microsoft

Jedlo bolo vynikajuce a velmi sa mi pacila aj dekoracia – tie biele stoly su uzasne a k tomu tie biele tulipany su uzasne!!! Hned sme mali v kancelarii konecne jar neustale sa ma ludia pytaju, kde som Vas objavila Urcite sa este uvidime Dakujem za uzasny catering I Vasich prijemnych a usmievavych kolegov.

Kaňkovi/ SVATBA

Ještě jednou bych Vám za nás oba chtěla strašně moc poděkovat za naprosto úžasné jídlo a servis na naší svatbě. Opravdu strašně moc chutnalo nám všem. I díky Vám se na naši svatbu jen tak nezapomene:-) Bylo to perfektní a my děkujeme. Přejeme krásné léto a mnoho úspěchu :-)

Ardiana/Ogilvy

Ráda bych vám poděkovala za skvělé služby i pohoštění na našich akcích. Jídlo bylo výborné a servis perfektní. Podobný feedback mám i od klientek z IKEA :-)

Maruška a Petr Zezulovi/SVATBA

Chceme Vám velice poděkovat za spolupráci na naší svatbě. Jídlo si hosté nemohli vynachválit a obsluha byla moc příjemná a přátelská. Přesně tak jsme si to představovali. Jediné, co mě velice mrzí je, že jsem z jídla stihla ochutnat jen málo. Snad budu mít příležitost to napravit na nějaké jiné akci :-) Ještě jednou moc děkujeme.

Karel/Noark Electric

Děkuji, akce s Vámi byla opět velmi povedená a stejně jako minulý rok, všichni byli nadšení. Během roku pořádáme několik akcí a kdyby všichni byli alespoň z poloviny dokonalý jako vy, tak máme v České republice perfektní gastronomickou scénu.Ještě jednou děkuji a těším se na naši další spolupráci.

Lenka/ČESKÁ TELEVIZE

Hezké odpoledne, děkuji vám všem moc za skvěle odvedenou práci! Bylo mi ctí a děkuji.
Slider

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider