Skip to main content
Čeština
Reference která potěší

Naše reference

Rodinná firma Foodin
Máme za sebou mnoho firemních akcí a spoustu spokojených zákazníků pro které jsme připravovali catering ve formě snídaní, coffee breaků, obědů, seminářů a večerních akcí. Zde máte možnost nahlédnout na část z naších spokojených zákazníků pro které jsme připravili catering z nejlepších lokálních surovin.
Netflix
Lucia/Microsoft
Jedlo bolo vynikajuce a velmi sa mi pacila aj dekoracia – tie biele stoly su uzasne a k tomu tie biele tulipany su uzasne!!! Hned sme mali v kancelarii konecne jar neustale sa ma ludia pytaju, kde som Vas objavila Urcite sa este uvidime Dakujem za uzasny catering I Vasich prijemnych a usmievavych kolegov.
Kaňkovi/ SVATBA
Ještě jednou bych Vám za nás oba chtěla strašně moc poděkovat za naprosto úžasné jídlo a servis na naší svatbě. Opravdu strašně moc chutnalo nám všem. I díky Vám se na naši svatbu jen tak nezapomene:-) Bylo to perfektní a my děkujeme. Přejeme krásné léto a mnoho úspěchu :-)
Ardiana/Ogilvy
Ráda bych vám poděkovala za skvělé služby i pohoštění na našich akcích. Jídlo bylo výborné a servis perfektní. Podobný feedback mám i od klientek z IKEA :-)
Maruška a Petr Zezulovi/SVATBA
Chceme Vám velice poděkovat za spolupráci na naší svatbě. Jídlo si hosté nemohli vynachválit a obsluha byla moc příjemná a přátelská. Přesně tak jsme si to představovali. Jediné, co mě velice mrzí je, že jsem z jídla stihla ochutnat jen málo. Snad budu mít příležitost to napravit na nějaké jiné akci :-) Ještě jednou moc děkujeme.
Karel/Noark Electric
Děkuji, akce s Vámi byla opět velmi povedená a stejně jako minulý rok, všichni byli nadšení. Během roku pořádáme několik akcí a kdyby všichni byli alespoň z poloviny dokonalý jako vy, tak máme v České republice perfektní gastronomickou scénu.Ještě jednou děkuji a těším se na naši další spolupráci.
Lenka/ČESKÁ TELEVIZE
Hezké odpoledne, děkuji vám všem moc za skvěle odvedenou práci! Bylo mi ctí a děkuji.
Bára/Vig-Re
Děkuji, catering byl skvěle zajištěn, moc chutný a hosté si to velmi pochvalovali. Je radost s vámi spolupracovat :) Moc děkuji
Martina/Intelligence
Jsme moc rádi, že jsme využili vaše služby, jídlo bylo výborné! Takže mockrát děkujeme a těšíme se na příště.
Natálie/Jablotron
Moc se Vám chceme poděkovat za včerejší úžasný catering – všichni si pochvalovali jak na těstovinách, tak i salátech. Těšíme se na příští spolupráci.
Aneta/Awena
Hi Petra, First of all I wish to thank you from bottom of my heart for all your help and support. We received very good feedback after the event which is largely to your credit. The food was delicious, and your staff is marvelous – everything was perfect.