• +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Dárkové balíčky plné dobrot
Vánoční dárky pro vaše klienty
Dárek s přidanou hodnotou
100% ekologické a znovuvyužitelné
previous arrow
next arrow
Slider

Dárkové balíčky


Pro vaše klienty nebo zaměstnance připravujeme na míru dárkové balíčky. Dárkové balíčky plné dobrot z různých částí celé České republiky. Dárkové krabice sestavíme přímo na míru a přizpůsobíme se vašim požadavkům. Naše balení dárků je šetrné k přírodě. Nepoužíváme žádné plasty, všechny naše materiály jsou ekologické a recyklovatelné. Dárkové balíčky nabízíme našim klientům včetně brandingu, tedy jako daňově uznatelné dárky.

Dárkové balíčky obsahují výrobky od malých českých producentů. Většina výrobků je zároveň i v bio kvalitě. Jejich nákupem získáte nejen kvalitní a originální dárek, ale zároveň i podpoříte lokální malé výrobce, kteří to obzvláště v této nelehké době opravdu ocení. V naší nabídce nyní nově najdete větší výběr českých a moravských destilátů, které dáváme do dárkových krabiček.

Pro objednávku menšího množství dárkových balíčků (méně než 20 ks) jsme pro vás připravili e-shop, kde si balíčky můžete vybrat a přímo nakoupit. https://www.foodin.cz/market

Vánoční dárky pro Vaše klienty

Získáte dárek s přidanou hodnotou
Vánoční dárky pro Vaše klienty

Produktů, které do balíčků dáváme máme mnoho, například:

  • Marmelády, sušenky, sirupy
  • Vína, pálenky a likéry
  • Domácí uzeniny a paštiky
  • Veganské a vegetariánské výrobky …..a mnoho dalších
  • Nově i kosmetické bio produkty firmy Botanicus …..a mnoho dalšíchNově i kosmetické bio produkty firmy Botanicus …..a mnoho dalších
Dárkové balíčky děláme formou: Designových krabiček, pevných kraftových krabiček a dárkových papírových tašek.

Stylové dárkové krabičky

Naše dárkové balíčky plné dobrot z různých částí celé České republiky doporučujeme jako pozornost pro vaše klienty, partnery, novináře….

Dárky od nás plné českých výrobků jsou jasnou volbou na Vánoce.
Naše balíčky jsou složeny výhradně z českých a moravských výrobků. Nejlepší cesta, jak podpořit českou produkci.
Vše, co krabička pod víkem nabídne, si můžete zvolit sami. A věřte, že je z čeho vybírat. Nabízíme kvalitní vánoční cukroví, výborné marmelády, sirupy, čokolády, sušenky a další netradiční lokální delikatesy a dary naší země. Vše od tuzemských, osobně prověřených dodavatelů, farmářů a malých rodinných manufaktur.

Krabice jsou zcela originální, které jsme vytvořili spolu s mladým českým designerem. Krabičky jsou ručně vyráběné z kartonu s elegantním vrapovaným povrchem, na který se dá snadno vypálit nějaký vzkaz nebo logo společnosti. Víko krabičky se uzavírá na magnety, které i po otevření zůstávají funkční pro další využití. Krabičky, které jsou dodávány ve třech velikostech, se tak i po bleskovém vyprázdnění mohou stát designovým doplňkem bytu nebo kanceláře. Laserem vypálené loga je ZDARMA.

Dárkové kraftové krabice

Pevné dárkové kraftové krabice jsou levnější a jednodušší variantou než krabice designové, na hodnotě však neztrácejí. Plníme je produkty z celé České republiky dle vašich přání a požadavků. Na tyto krabice není možné vypálit logo společnosti. V případě poptávky jsme schopni vytisknout přání, které následně do krabic vložíme. Nabízíme různé velikosti, které vždy přizpůsobujeme počtu výrobků, které uvnitř budou. Nově nabízíme i přírodní bio kosmetiku od českého výrobce společnosti Botanicus.

Dárkové papírové tašky

Dárkové papírové ekologické tašky plné lokálních výrobků jsou tou nejlevnější a nejrychlejší variantou, když potřebujete rychle kvalitní dárek, který tímto balením neztrácí na hodnotě.
Tašku jsou z pevného materiálu a můžeme je naplnit jedním nebo více výrobky. Tašky mohou být například pouze s kosmetickými výrobky nebo s potravinami nebo mix. Obsahovat ale mohou například i jen jednu láhev nějakého alkoholického nápoje. K tašce je možné vytisknout i přání, vzkaz apod.

Nezávazná poptávka:

V případě zájmu o naše dárkové krabice nebo tašky vás prosíme o vyplnění nezávazného poptávkového formuláře. Pokud chcete na krabičku vytisknout logo nebo přidat nějaké přání, tak nám do formuláře můžete vložit i podklady pro tisk. Složení produktů vám navrhneme dle vašich požadavků a představ, proto vás prosíme o co nejvíce informací. Děkujeme.
Jméno a příjmení*
Telefonní kontakt
Váš e-mail*
Počet poptávaných krabiček*
Datum kdy potřebujete krabičky doručit
Váš rozpočet na jednu krabičku*
Podklady pro tisk
Přetáhněte soubory sem Procházet soubory
Jaké by v krabičce měli být produkty
Mám zájem o balení výrobků do:*
Stylové dárkové krabičky
Dárkové kraftové krabice
Dárkové papírové tašky
Odeslat

© 2021 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin
Czech English French German Italian Russian Spanish