Skip to main content
Čeština

DÁRKOVÉ BALÍČKY

S LOKÁLNÍMI VÝROBKY OD MALÝCH PRODUCENTŮ

Připravujeme dárkové balíčky plné produktů od lokálních dodavatelů z Čech a Moravy. Dárkové balíčky nabízíme pouze firemním zákazníkům. Vždy je plníme pouze těmi nejkvalitnějšími produkty z darů naší země. Každý dárkový balíček je u nás unikátní, protože jej připravujeme dle přání zákazníků a balíme jedině ručně. Naše vyhlášené dárkové krabice se hodí jako dar ke každé příležitosti. Hojně a ve velkém jsou firmami objednávané na Vánoce – většinou se nám začínají scházet první objednávky již v létě! Pokud byste po nich zatoužili, neotálejte. A jistě potěší i fakt, že jsou jako dary daňově uznatelné.

 • Malé dárkové balíčky
 • Malé dárkové balíčky
 • Malé dárkové balíčky

Malé dárkové balíčky

Malé dárkové balíčky balíme do kraftových krabic, do kterých se vejde max. 5 menších produktů. Všechny výrobky jsou té nejvyšší kvality a pouze z Čech a Moravy. Krabička je uzavřená pevným víkem a vystlaná sizzlepakem, což je speciální výplňový materiál z papíru, který je 100% recyklovatelný.

 • Střední dárkové balíčky
 • Střední dárkové balíčky
 • Střední dárkové balíčky

Střední dárkové balíčky

Střední dárkové balíčky připravujeme do pevných kraftových krabic, do kterých se vejde max. 12 produktů. Všechny výrobky jsou té nejvyšší kvality a pouze z Čech a Moravy. Krabice je uzavřená pevným víkem a vystlaná sizzlepakem, což je speciální výplňový materiál z papíru, který je 100% recyklovatelný.

 • Designové dárkové balíčky
 • Designové dárkové balíčky
 • Designové dárkové balíčky

Designové dárkové balíčky

Designové dárkové balíčky patří mezi naše "topovky". Jedná se o designovou krabici, kterou pro nás na míru vyrábí český designér. Designová krabice je uzavřená víkem na magnety a vystlaná sizzlepakem, což je speciální výplňový materiál z papíru, který je 100% recyklovatelný. Je pevná a vydrží i pro další využití. Sama o sobě je proto již dárkem.

 • Dřevěné boxy
 • Dřevěné boxy
 • Dřevěné boxy

Dřevěné boxy

V naší nabídce jsou i dřevěné krabice nebo bedýnky různých velikostí. V tomto případě proto dárek není omezen velikostí, ale cenou. Tento balíček Vám připravíme kompletně na míru a to včetně obalu. Dřevěné boxy jsme připravovali například jako ocenění pro celý tým.
 • Dárkové pytlíky
 • Dárkové pytlíky
 • Dárkové pytlíky

Dárkové pytlíky

Dárkové pytlíky lze využít v případě, že chcete někoho obdarovat jen nějakou drobností. Pytlíky jsou z přírodních materiálů a mohou být bez potisku jen v přírodních barvách nebo s potiskem. Potisky se liší dle sezóny. Do takového pytlíku můžeme dát jeden až tři produkty.

Ekologické řešení

Předměty a balíčky se zcela minimální ekologickou zátěží

Při výběru dárku neuděláte chybu

Netradiční dárek plný kvalitních výrobků

Takový mix produktů jako u nás v dárkových balíčcích v nabídce jiných e-shopů nenajdete. Vybíráme jen ty nejkvalitnější a pouze u malých českých a moravských výrobců.

Výrobky pouze od ověřených producentů

Každý jsme sami vyzkoušeli, prověřili a ochutnali, proto za něj dáme klidně ruku i do ohně. Všem našim dodavatelům plně věříme a fandíme.

Koupí balíčků podpoříte naši ekonomiku

U nás nakoupíte vždy jen české výrobky od menších výrobců. Svým nákupem tak podporujete pouze místní ekonomiku.

Ekologicky šetrné a přitom stylové balení

Snažíme se vše balit maximálně ekologicky, abychom naším přístupem co nejméně zatěžovali životní prostředí.

A co v nich obdarovaní najdou?

Například paštiky, uzeniny, koření, cukroví, medy, džemy, povidla, čokolády, sušené ovoce, ořechy, pálenky, pesta, přírodní kosmetiku atd. apod... Designové i kraftové krabice vám samozřejmě rádi opatříme i vzkazem či logem vaší firmy.

Co o našich balíčcích říkají klienti

Hodnocení DÁRKOVÉ BALÍČKY

Reference

Vojtěch V.

S balíčky jsme maximálně spokojeni a věřím, že budou i naši zákazníci : )
Moc děkuji

Magda L.

Děkuji moc za balíčky. Vypadají moc hezky. Věřím, že i chutnají. Děkuji za příjemnou spolupráci!

Renata M.

Děkuji za zaslané dárkové krabice – opět vypadají luxusně