• +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Slide 1
Dárkové balíčky plné dobrot
Slide 1
Vánoční dárky pro vaše klienty
Slide 1
Dárek s přidanou hodnotou
Slide 1
100% ekologické a znovuvyužitelné
previous arrow
next arrow

Dárkové balíčky od malých českých producentů


Pro vaše klienty nebo zaměstnance připravujeme na míru dárkové balíčky. Dárkové balíčky plné dobrot z různých částí celé České republiky. Dárkové krabice sestavíme přímo na míru a přizpůsobíme se vašim požadavkům. Naše balení dárků je šetrné k přírodě. Nepoužíváme žádné plasty, všechny naše materiály jsou ekologické a recyklovatelné. Dárkové balíčky nabízíme našim klientům včetně brandingu, tedy jako daňově uznatelné dárky.

Dárkové balíčky obsahují výrobky od malých českých producentů. Většina výrobků je zároveň i v bio kvalitě. Jejich nákupem získáte nejen kvalitní a originální dárek, ale zároveň i podpoříte lokální malé výrobce, kteří to obzvláště v této nelehké době opravdu ocení. V naší nabídce nyní nově najdete větší výběr českých a moravských destilátů, které dáváme do dárkových krabiček.

Virtuální degustace produktů
K objednaným dárkovým balíčkům Vám zdarma nabízíme virtuální degustaci. Zároveň vysvětlíme, jak je důležité podporovat malé lokální výrobce.
Virtuální degustace
Virtuální degustace produktů

Podporujte s námi malé lokální podniky. Nákupem voucherů získáte nejen skvělé služby a produkty, ale zároveň i dobrý pocit, protože pomůžete

Dárkové vouchery
Gurmánské předplatné

Připravili jsme pro vás možnost odeslání dárku vaším jménem. Stačí si jen vybrat dárkovou krabičku a lokální delikatesy, které by měla obsahovat a my za vás vše ostatní zařídíme.

Gurmánské předplatné
Velká designová dárková krabice

Velká designová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Tato krabice je vyrobena ručně mladým českým designérem a lze na ni vypálit i logo nebo jakýkoliv text. Je plná nejlepších výrobků z Čech a Moravy.
Nabídku vám připravíme dle vašich představ na míru. Maxi dárkovou krabici s 8 až 10 produkty nabízíme v cenové relaci od 1490 do 1790Kč.

Kraftová dárková krabice s delikatesam

Kraftová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Jedná se o pevnou dárkovou krabici, na kterou vám můžeme dát logo v podobě samolepky. Produkty, které vám do krabice vybereme jsou pouze z Čech a Moravy a vždy je přizpůsobíme na míru vašim představám a požadavkům. Do této krabice se vejde 8 až 12 produktů. Cenová relace u těchto dárkových balíčků je od 790Kč do 1190Kč.

Kraftová dárková krabice menší

Kraftová dárková krabice menší, do které se vejde max. 5 výrobků. Všechny výrobky, které do těchto krabic dáváme jsou výhradně z malých manufaktur z Čech a Moravy. Nabídku vám připravíme vždy na míru dle vašich požadavků a představ.

Tyto menší balíčky nabízíme v cenové relaci od 390Kč do 790Kč.

 

Designová krabice střední

Designová krabice střední do které se vejde max. 5 výrobků. Dárková krabice vyráběná ručně mladým českým designérem s pevným víkem na magnety. Lze na ni vypálit logo nebo jakýkoliv text. Výrobky, které vybereme dle vašich požadavků, jsou vždy pouze z malých českých a moravských manufaktur.
Tyto krabice nabízíme v cenové relaci od 590Kč do 990Kč.

Maxi designová dárková krabice

Maxi designová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Tato krabice je vyrobena ručně mladým českým designérem a lze na ni vypálit i logo nebo jakýkoliv text. Krabice má pevné víko uzavíratelné na magnety. Je plná nejlepších výrobků z Čech a Moravy. Nabídku vám připravíme dle vašich představ na míru.

Do této krabice se vejde až 15 různých produktů a nabízíme je v cenové relaci od 1190Kč.

Dárkové balení na míru

Chtěli byste pro své zaměstnance nebo obchodní partnery dárkový snack box nebo tašku plnou českých a moravských delikates nebo úplně něco jiného, originálního? I taková přání umíme splnit. Pošlete nám svou poptávku a my vám připravíme nabídku dle vašich požadavků a představ.

Cena dle vašich představ.


© 2021 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin
Czech English French German Russian Spanish