• +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Virtuální degustace

Realizujeme virtuální degustace produktů, které si u nás vyberete do dárkových krabic. Při virtuální degustaci seznámíme všechny hosty s výrobky, které od Vás obdrží v dárkovém balení. Navrhneme jak nejlépe produkty konzumovat.

Vánoční cukroví

Naše vánoční cukroví je stejně jako všechny naše výrobky vyráběno z lokálních surovin od malých českých prodejců a je stoprocentně bio.


Jsme na nové adrese

Koncem roku jsme naší provozovnu a výrobnu přestěhovali mimo Prahu do Ostré u Lysé nad Labem. Nyní jsme přímo v místě, kde působí mnoho středočeských farmářů, proto se můžete těšit na spoustu novinek. Připravujeme zpestření naší cateringové nabídky, teambuildingové aktivity pro firemní klientelu, ale například i otevření nového bistra.

onigirazu, poke bowls, summer rolls

Pro přípravu jídel využíváme převážně lokálních zdrojů, pokud si ale zákazník přeje, tak umíme připravit i jídla jako jsou například japonské sendviče onigirazu, různé druhy poke bowls, summer rolls, tradiční španělsku paellu nebo teplé pokrmy asijské kuchyně.

Vánoční catering
Vánoční catering

 Na Vánoce 2020 jsme připravili i speciální nabídku našeho cateringu, který je přizpůsoben menším zkupinám a vzniklé situaci.


© 2021 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin
Czech English French German Russian Spanish