• +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pečený krocan

Pro opravdové labužníky jsme na Den díkůvzdání  připravili domácího pečeného krocana z volného chovu. (možnost objednání je samozřejmě i na jakýkoliv jiný den). Jeden krocan váží kolem 9kg a je dostačující pro 10-15 konzumentů.


Firemní catering pro společnost Direct People

Začátkem června jsme od společnosti Direct people dostali příležitost připravit “inovační jednohubky” pro hosty akce “Inovační jednohubky na téme Cirkulární ekonomika”.

Prezentace rumu Don Papa

Prezentace filipínského rumu Don Papa na netradičním místě, ve skleníku Fata Morgana v pražské Botanické zahradě. Byli jsme u toho i my s naším cateringem, který byl tentokrát v asijském stylu převážně z lokálních surovin. 

Catering pro IKEA point v Praze

Úspěšně jsme otevřeli IKEA point v Praze na Václavském náměstí! Při dvoudenní akci byli přítomni jak novináři, tak i management společnosti IKEA Česká republika, s.r.o..


Svatební hostina v Trojanově mlýně

Již potřetí jsme se vrátili do krásných prostor Trojanova mlýna, abychom zajistili občerstvení pro svatební hosty nevěsty Veroniky a ženicha Vojtěcha. 

Catering pro Ministerstvo dopravy

Třídenníúspěšná akce pro francouzskou návštěvu v prostorách Ministerstva dopravy. Všichni hosté si pochutnali na našich dobrotách z lokálních surovin.


firemní party

Předposlední zářijový týden jsme připravovali večerní občerstvení pro firemní party na terase společnosti UP21 s.r.o.. Všichni si užívali posledních teplých slunečních paprsků, příjemné atmosféry a skvělého jídla.


© 2020 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin
Chinese traditionalCzechEnglishFrenchGermanHebrewItalianJapaneseKoreanPolishPortugueseRussianSpanish