Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Luxusní uzeniny z Pošumaví a Litoměřic


Objednat si v našich balíčcích můžete uzeniny z různého masa, a to nejen z klasického hovězího, vepřového či jehněčího, ale třeba i z dančího nebo jeleního. Samozřejmě nejde o ledajaké masné výrobky, odebíráme výhradně ty uzené studeným kouřem – nikoli však pouhé týdny, ale až půl roku. A proto ta lahodná chuť a top-kvalita!

Na výběr u nás máte luxusní české uzeniny

Běžně se vybrané maso udí s cílem konzervovat jej a používá se k tomu horký či teplý kouř, ovšem luxusním produktům se dopřává kouř studený. Co víc, poté se po běžných úpravách u luxusních kousků ještě přistupuje k sušení. To totiž snižuje aktivity mikroorganismů a zlepšuje i chuť. Díky tomu jsou pak uzeniny navíc i vysoce trvanlivé. U námi nabízených se můžete spolehnout, že se sušily měsíce, některé téměř ½ roku.
A co pro vás máme konkrétně? Například úžasné klobásy, salámy, pršuty či šunky. Vše české, vše jsme sami ochutnali a ručíme za úplně skvělou chuť a nejvyšší kvalitu.

Rádi byste luxusní uzeniny okusili?

Tak nám o ně napište! Níže si stačí vybrat balení a do poznámky uvést, že máte zájem právě o tyto speciality. Klidně nám upřesněte, zda to má být výběr různých nebo jestli vás lákají spíš konkrétní uzeniny. Budou to salámy, pršuty, … anebo se necháte překvapit?
Mimochodem většina z těchto masných delikates je sama o sobě slaná, takže se k nim skvěle hodí například vína. Není problém je přibalit, tak nám o ně případně jen napište.
V případě dotazů nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a rádi vám kdykoli poradíme.
Kraftová dárková krabice menší

Kraftová dárková krabice menší, do které se vejde max. 5 výrobků. Všechny výrobky, které do těchto krabic dáváme jsou výhradně z malých manufaktur z Čech a Moravy. Nabídku vám připravíme vždy na míru dle vašich požadavků a představ.

Tyto menší balíčky nabízíme v cenové relaci od 390Kč do 790Kč.

 

Kraftová dárková krabice s delikatesam

Kraftová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Jedná se o pevnou dárkovou krabici, na kterou vám můžeme dát logo v podobě samolepky. Produkty, které vám do krabice vybereme jsou pouze z Čech a Moravy a vždy je přizpůsobíme na míru vašim představám a požadavkům. Do této krabice se vejde 8 až 12 produktů. Cenová relace u těchto dárkových balíčků je od 790Kč do 1190Kč.

Velká designová dárková krabice

Velká designová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Tato krabice je vyrobena ručně mladým českým designérem a lze na ni vypálit i logo nebo jakýkoliv text. Je plná nejlepších výrobků z Čech a Moravy.
Nabídku vám připravíme dle vašich představ na míru. Maxi dárkovou krabici s 8 až 10 produkty nabízíme v cenové relaci od 1490 do 1790Kč.

Designová krabice střední

Designová krabice střední do které se vejde max. 5 výrobků. Dárková krabice vyráběná ručně mladým českým designérem s pevným víkem na magnety. Lze na ni vypálit logo nebo jakýkoliv text. Výrobky, které vybereme dle vašich požadavků, jsou vždy pouze z malých českých a moravských manufaktur.
Tyto krabice nabízíme v cenové relaci od 590Kč do 990Kč.

Maxi designová dárková krabice

Maxi designová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Tato krabice je vyrobena ručně mladým českým designérem a lze na ni vypálit i logo nebo jakýkoliv text. Krabice má pevné víko uzavíratelné na magnety. Je plná nejlepších výrobků z Čech a Moravy. Nabídku vám připravíme dle vašich představ na míru.

Do této krabice se vejde až 15 různých produktů a nabízíme je v cenové relaci od 1190Kč.

Pytlíky z juty či lnu plné dárků

Na výběr máte hned z několika různých velikostí pytlů – záleží, zda do nich chcete zabalit jeden, dva nebo až 10 produktů. Všechny se navíc díky potisku perfektně hodí mj. i na Vánoce. Uvnitř můžou obdarovaní nalézt kosmetiku zn. Botanicus anebo různé delikatesy.

Takže kolik vám toho zabalíme? A do juty či lnu?

Cenově se ekologické pytlíky pohybují od 100 Kč dál!


© 2021 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.