Skip to main content
Čeština

Vánoční dárky pro vaše klienty a obchodní partnery

Vánoční dárky

I když se to nezdá, Vánoce jsou za téměř dveřmi. Je tak nejvyšší čas začít řešit dárek pro obchodní partnery. Vykašlete se na obligátní lahev vína a darujte letos něco skutečně originálního!


Naše dárkové krabice s logem naším nebo dle přání zákazníka jsou vyrobeny ručně z kartonu (recyklované lepenky), a proto jsou 100% ekologické a recyklovatelné. Krabice je možné použít opakovaně i pro jiný účel než dárkový.
Na základních krabičkách je logo FoodIN s nápisem - Lokální výrobky s přidanou hodnotou. Samozřejmě je ale možné na krabičky udělat i jiné logo nebo jakýkoliv nadpis.

Můžete si přímo sami vybrat anebo nám můžete zaslat informaci o rozpočtu, který na vánoční dárky máte a my vám připravíme vánoční balíčky přímo na míru.

Všechny produkty, které do balíčků dáváme, jsou od malých českých producentů a farmářů, čímž mají i vysokou přidanou hodnotu.

Proč si vybrat právě náš dárkový balíček?

  • Naše dárkové krabičky jsou ručně vyráběné a unikátní.
  • Navíc i 100% ekologické a znovuvyužitelné.
  • Můžete si na ně nechat vypálit logo své firmy nebo nějaký vzkaz.
  • Nákupem podpoříte lokální výrobce.
  • Získáte dárek s přidanou hodnotou.
  • Naše kapacita je stejně jako minulý rok omezená, proto neváhejte a zašlete nezávaznou poptávku již dnes.

Nejčastěji je plníme “na míru” dle požadavků našich klientů. Možností je i vypálení loga firmy nebo nějakého krátkého textu. Vše také záleží na tom o jaké produkty máte zájem, jaký máte na dárky rozpočet a v neposlední řadě také kolik poptáváte celkem kusů. Krabičky vám můžeme přizpůsobit i dle toho, jestli obdarované budou ženy nebo naopak muži.

Do krabic balíme jen vybrané dobroty
Do menších krabic se vejde 5 výrobků, do větších až 15. A co v nich obdarovaní mohou najít? Třeba paštiky, masa, koření, cukroví, čokolády, pálenky, pesta, oříšková másla apod. Vždy je balíme ručně a nemusíte pro ně ani jezdit, posíláme je důkladně zabalené poštou. Designové i kraftové krabice vám samozřejmě rádi opatříme i logem vaší firmy či vzkazem. Podívejte se na výběr a pošlete nám v poptávce svou představu, vše už pak spolu domluvíme.

Proč dárkové balení s českými výrobky?
Vše balíme ručně a necháváme si záležet, aby výsledný dojem lahodil i oku. Pro krabice k nám nemusíte jezdit, posíláme je důkladně zabalené poštou. Všechny jsou ekologické (pouze u balení sýrů či mas nelze plast vynechat). Jejich nákupem uděláte radost a zároveň podpoříte české producenty. Výrobky uvnitř krabic jsme sami okusili a ručíme za ně, většina je i v biokvalitě.

Zpestřili jsme nabídku! Nově dárky balíme i do juty či lnu
Již léta plníme dárkové krabice z kartonu produkty od českých producentů a farmářů. Abychom náš sortiment obohatili, kromě krabic si teď můžete objednat další zajímavé, a přitom ekologické balení. Takže do jutového či lněného pytlíku?