Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vánoční dárky pro vaše klienty a obchodní partnery


I když se to nezdá, Vánoce jsou za téměř dveřmi. Je tak nejvyšší čas začít řešit dárek pro obchodní partnery. Vykašlete se na obligátní lahev vína a darujte letos něco skutečně originálního!


Naše dárkové krabice s logem naším nebo dle přání zákazníka jsou vyrobeny ručně z kartonu (recyklované lepenky), a proto jsou 100% ekologické a recyklovatelné. Krabice je možné použít opakovaně i pro jiný účel než dárkový.
Na základních krabičkách je logo FoodIN s nápisem - Lokální výrobky s přidanou hodnotou. Samozřejmě je ale možné na krabičky udělat i jiné logo nebo jakýkoliv nadpis.

Můžete si přímo sami vybrat anebo nám můžete zaslat informaci o rozpočtu, který na vánoční dárky máte a my vám připravíme vánoční balíčky přímo na míru.

Všechny produkty, které do balíčků dáváme, jsou od malých českých producentů a farmářů, čímž mají i vysokou přidanou hodnotu.

Proč si vybrat právě náš dárkový balíček?

  • Naše dárkové krabičky jsou ručně vyráběné a unikátní.
  • Navíc i 100% ekologické a znovuvyužitelné.
  • Můžete si na ně nechat vypálit logo své firmy nebo nějaký vzkaz.
  • Nákupem podpoříte lokální výrobce.
  • Získáte dárek s přidanou hodnotou.
  • Naše kapacita je stejně jako minulý rok omezená, proto neváhejte a zašlete nezávaznou poptávku již dnes.
Firemní dárky

Firemní dárky s českými delikatesami

Nově jsme pro vás vytvořili speciální sekci Firemní dárky., ve které si můžete vybrat již připravené balíčky. Navíc si firmy mohou balíčky poskládat i samy. Krom toho máme i spoustu nových produktů, jejichž koupí jako vždy podpoříte lokální výrobce.
Firemní dárky
Nejčastěji je plníme “na míru” dle požadavků našich klientů. Možností je i vypálení loga firmy nebo nějakého krátkého textu. Vše také záleží na tom o jaké produkty máte zájem, jaký máte na dárky rozpočet a v neposlední řadě také kolik poptáváte celkem kusů. Krabičky vám můžeme přizpůsobit i dle toho, jestli obdarované budou ženy nebo naopak muži.

Do krabic balíme jen vybrané dobroty
Do menších krabic se vejde 5 výrobků, do větších až 15. A co v nich obdarovaní mohou najít? Třeba paštiky, masa, koření, cukroví, čokolády, pálenky, pesta, oříšková másla apod. Vždy je balíme ručně a nemusíte pro ně ani jezdit, posíláme je důkladně zabalené poštou. Designové i kraftové krabice vám samozřejmě rádi opatříme i logem vaší firmy či vzkazem. Podívejte se na výběr a pošlete nám v poptávce svou představu, vše už pak spolu domluvíme.

Proč dárkové balení s českými výrobky?
Vše balíme ručně a necháváme si záležet, aby výsledný dojem lahodil i oku. Pro krabice k nám nemusíte jezdit, posíláme je důkladně zabalené poštou. Všechny jsou ekologické (pouze u balení sýrů či mas nelze plast vynechat). Jejich nákupem uděláte radost a zároveň podpoříte české producenty. Výrobky uvnitř krabic jsme sami okusili a ručíme za ně, většina je i v biokvalitě.

Zpestřili jsme nabídku! Nově dárky balíme i do juty či lnu
Již léta plníme dárkové krabice z kartonu produkty od českých producentů a farmářů. Abychom náš sortiment obohatili, kromě krabic si teď můžete objednat další zajímavé, a přitom ekologické balení. Takže do jutového či lněného pytlíku?

Kraftová dárková krabice menší

Kraftová dárková krabice menší, do které se vejde max. 5 výrobků. Všechny výrobky, které do těchto krabic dáváme jsou výhradně z malých manufaktur z Čech a Moravy. Nabídku vám připravíme vždy na míru dle vašich požadavků a představ.

Tyto menší balíčky nabízíme v cenové relaci od 390Kč do 790Kč.

 

Kraftová dárková krabice s delikatesam

Kraftová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Jedná se o pevnou dárkovou krabici, na kterou vám můžeme dát logo v podobě samolepky. Produkty, které vám do krabice vybereme jsou pouze z Čech a Moravy a vždy je přizpůsobíme na míru vašim představám a požadavkům. Do této krabice se vejde 8 až 12 produktů. Cenová relace u těchto dárkových balíčků je od 790Kč do 1190Kč.

Velká designová dárková krabice

Velká designová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Tato krabice je vyrobena ručně mladým českým designérem a lze na ni vypálit i logo nebo jakýkoliv text. Je plná nejlepších výrobků z Čech a Moravy.
Nabídku vám připravíme dle vašich představ na míru. Maxi dárkovou krabici s 8 až 10 produkty nabízíme v cenové relaci od 1490 do 1790Kč.

Designová krabice střední

Designová krabice střední do které se vejde max. 5 výrobků. Dárková krabice vyráběná ručně mladým českým designérem s pevným víkem na magnety. Lze na ni vypálit logo nebo jakýkoliv text. Výrobky, které vybereme dle vašich požadavků, jsou vždy pouze z malých českých a moravských manufaktur.
Tyto krabice nabízíme v cenové relaci od 590Kč do 990Kč.

Maxi designová dárková krabice

Maxi designová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Tato krabice je vyrobena ručně mladým českým designérem a lze na ni vypálit i logo nebo jakýkoliv text. Krabice má pevné víko uzavíratelné na magnety. Je plná nejlepších výrobků z Čech a Moravy. Nabídku vám připravíme dle vašich představ na míru.

Do této krabice se vejde až 15 různých produktů a nabízíme je v cenové relaci od 1190Kč.

Pytlíky z juty či lnu plné dárků

Na výběr máte hned z několika různých velikostí pytlů – záleží, zda do nich chcete zabalit jeden, dva nebo až 10 produktů. Všechny se navíc díky potisku perfektně hodí mj. i na Vánoce. Uvnitř můžou obdarovaní nalézt kosmetiku zn. Botanicus anebo různé delikatesy.

Takže kolik vám toho zabalíme? A do juty či lnu?

Cenově se ekologické pytlíky pohybují od 100 Kč dál!


© 2023 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.