• +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vánoční dárky pro vaše klienty a obchodní partneryI když se to nezdá, Vánoce jsou za téměř dveřmi. Je tak nejvyšší čas začít řešit dárek pro obchodní partnery. Vykašlete se na obligátní lahev vína a darujte letos něco skutečně originálního!

Naše dárkové krabice s logem naším nebo dle přání zákazníka jsou vyrobeny ručně z kartonu (recyklované lepenky), a proto jsou 100% ekologické a recyklovatelné. Krabice vypadají velice luxusně, mají otevírací víko, které je přichyceno magnetem. Krabice je možné použít opakovaně i pro jiný účel než dárkový.
Na základních krabičkách je logo FoodIN s nápisem - Lokální výrobky s přidanou hodnotou. Samozřejmě je ale možné na krabičky udělat i jiné logo nebo jakýkoliv nadpis. Texty jsou vypalovány laserem, proto není problém na krabici napsat cokoliv si budete přát.

Můžete si přímo sami vybrat anebo nám můžete zaslat informaci o rozpočtu, který na vánoční dárky máte a my vám připravíme vánoční balíčky přímo na míru.

Všechny produkty, které do balíčků dáváme, jsou od malých českých producentů a farmářů, čímž mají i vysokou přidanou hodnotu. Dárkové krabičky jsou od mladého českého designera, který je vyrábí z kartonu, proto jsou zcela ekologické. Krabičky jsou vzhledově velice atraktivní a uzavírají se na magnety, proto obdarovanému zůstávají i na další využití. Kolikrát se stávají designovým doplňkem kanceláře nebo bytu. 

Proč si vybrat právě náš dárkový balíček? 

  • Naše dárkové krabičky jsou ručně vyráběné a unikátní.
  • Navíc i 100% ekologické a znovuvyužitelné. 
  • Můžete si na ně nechat vypálit logo své firmy nebo nějaký vzkaz.
  • Nákupem podpoříte lokální výrobce. 
  • Získáte dárek s přidanou hodnotou. 
  • Naše kapacita je stejně jako minulý rok omezená, proto neváhejte a zašlete nezávaznou poptávku již dnes.

Stejně jako FoodIN catering jsou zcela originální i naše firemní dárkové krabičky, které jsme vytvořili spolu s mladým českým designerem. Krabičky jsou ručně vyráběné z papírového kartonu s elegantním vrapovaným povrchem, na který se dá snadno vypálit logo společnosti. Víko krabičky se uzavírá magnetem, který o po otevření zůstává funkční i pro další využití. Krabičky, které jsou dodávány ve třech velikostech, se tak i po bleskovém vyprázdnění mohou stát designovým doplňkem bytu nebo kanceláře.

Stejně jako FoodIN catering jsou zcela originální i naše firemní dárkové krabičky, které jsme vytvořili spolu s mladým českým designerem. Krabičky jsou ručně vyráběné z papírového kartonu s elegantním vrapovaným povrchem, na který se dá snadno vypálit logo společnosti. Víko krabičky se uzavírá magnetem, který po otevření zůstává funkční i pro další využití. Krabičky, které jsou dodávány ve dvou velikostech, se tak i po bleskovém vyprázdnění mohou stát designovým doplňkem bytu nebo kanceláře.

Krabičky nabízíme v následujících velikostech:

  • Vel.2 - 205x135mm
  • Vel.3 - 240x155mm

Nejčastěji je plníme “na míru” dle požadavků našich klientů. Možností je i vypálení loga firmy nebo nějakého krátkého textu. Cena za krabičku včetně vypálení loga a vybraných lokálních produktů začíná na 490Kč. Podmínkou je minimální odběr 20ks. Vše také záleží na tom o jaké produkty máte zájem, jaký máte na dárky rozpočet a v neposlední řadě také kolik poptáváte celkem kusů. Krabičky vám můžeme přizpůsobit i dle toho, jestli obdarované budou ženy nebo naopak muži. 


© 2021 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin
Czech English French German Russian Spanish