Skip to main content
Čeština

Opravdu poctivé vánoční cukroví

vánoční cukroví

Jako každý rok, i letos nabízíme lahodné cukroví – právě startují předobjednávky. A chystáme až tucet různých druhů a pečení ve velkém, takže bude z čeho vybírat. Minulý rok se po něm doslova zaprášilo, takže radíme s poptávkou určitě nečekat.

A jednat se samozřejmě bude o opravdu poctivé vánoční pečivo: můžete se spolehnout, že každý kousek bude z lokálních surovin. Od vejce, přes máslo po mouku atd. Takže na co se můžete těšit, co sladkého vám zvedne náladu za pošmourných dnů u čaje či kávy?

Chystáme jak klasiku nejtěžšího kalibru, tedy vanilkové rohlíčky, linecké a vosí hnízda, tak méně frekventované jako kokosové cukroví, banánky, košíčky s náplní a čokoládou, slepované dortíčky, zdobené laskonky, pistáciové slepované, ořechy, kokosové rolády, čokoládový salámek či plněné trubičky. 

Že nutně potřebujete to nejlahodnější cukroví?
Díky nám sami nic letos péct nemusíte, ušetříte čas a vychutnáte si pohodové chvíle před koncem roku – stačí si níže vybrat své balení (pytlík ze lnu či juty nebo designovou či kraftovou krabici) a do detailu zmínit, že po nich toužíte. Ale připomínáme: ač ho budeme mít vrchovatě, i tak se po něm asi opět vcukuletu zapráší.

AKCE DO VYPRODÁNÍ LETOŠNÍCH ZÁSOB CUKROVÍ: Na dárkovou krabici s cukrovím vám můžeme zdarma vypálit vzkaz či logo firmy.