Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Opravdu poctivé vánoční cukroví


Jako každý rok, i letos nabízíme lahodné cukroví – právě startují předobjednávky. A chystáme až tucet různých druhů a pečení ve velkém, takže bude z čeho vybírat. Minulý rok se po něm doslova zaprášilo, takže radíme s poptávkou určitě nečekat.

A jednat se samozřejmě bude o opravdu poctivé vánoční pečivo: můžete se spolehnout, že každý kousek bude z lokálních surovin. Od vejce, přes máslo po mouku atd. Takže na co se můžete těšit, co sladkého vám zvedne náladu za pošmourných dnů u čaje či kávy? Ilustrační fotografie cukroví z roku 2020.

Chystáme jak klasiku nejtěžšího kalibru, tedy vanilkové rohlíčky, linecké a vosí hnízda, tak méně frekventované jako kokosové cukroví, banánky, košíčky s náplní a čokoládou, slepované dortíčky, zdobené laskonky, pistáciové slepované, ořechy, kokosové rolády, čokoládový salámek či plněné trubičky.

Že nutně potřebujete to nejlahodnější cukroví?
Díky nám sami nic letos péct nemusíte, ušetříte čas a vychutnáte si pohodové chvíle před koncem roku – stačí si níže vybrat své balení (pytlík ze lnu či juty nebo designovou či kraftovou krabici) a do detailu zmínit, že po nich toužíte. Ale připomínáme: ač ho budeme mít vrchovatě, i tak se po něm asi opět vcukuletu zapráší.

Kraftová dárková krabice menší

Kraftová dárková krabice menší, do které se vejde max. 5 výrobků. Všechny výrobky, které do těchto krabic dáváme jsou výhradně z malých manufaktur z Čech a Moravy. Nabídku vám připravíme vždy na míru dle vašich požadavků a představ.

Tyto menší balíčky nabízíme v cenové relaci od 390Kč do 790Kč.

 

Kraftová dárková krabice s delikatesam

Kraftová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Jedná se o pevnou dárkovou krabici, na kterou vám můžeme dát logo v podobě samolepky. Produkty, které vám do krabice vybereme jsou pouze z Čech a Moravy a vždy je přizpůsobíme na míru vašim představám a požadavkům. Do této krabice se vejde 8 až 12 produktů. Cenová relace u těchto dárkových balíčků je od 790Kč do 1190Kč.

Velká designová dárková krabice

Velká designová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Tato krabice je vyrobena ručně mladým českým designérem a lze na ni vypálit i logo nebo jakýkoliv text. Je plná nejlepších výrobků z Čech a Moravy.
Nabídku vám připravíme dle vašich představ na míru. Maxi dárkovou krabici s 8 až 10 produkty nabízíme v cenové relaci od 1490 do 1790Kč.

Designová krabice střední

Designová krabice střední do které se vejde max. 5 výrobků. Dárková krabice vyráběná ručně mladým českým designérem s pevným víkem na magnety. Lze na ni vypálit logo nebo jakýkoliv text. Výrobky, které vybereme dle vašich požadavků, jsou vždy pouze z malých českých a moravských manufaktur.
Tyto krabice nabízíme v cenové relaci od 590Kč do 990Kč.

Maxi designová dárková krabice

Maxi designová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Tato krabice je vyrobena ručně mladým českým designérem a lze na ni vypálit i logo nebo jakýkoliv text. Krabice má pevné víko uzavíratelné na magnety. Je plná nejlepších výrobků z Čech a Moravy. Nabídku vám připravíme dle vašich představ na míru.

Do této krabice se vejde až 15 různých produktů a nabízíme je v cenové relaci od 1190Kč.

Pytlíky z juty či lnu plné dárků

Na výběr máte hned z několika různých velikostí pytlů – záleží, zda do nich chcete zabalit jeden, dva nebo až 10 produktů. Všechny se navíc díky potisku perfektně hodí mj. i na Vánoce. Uvnitř můžou obdarovaní nalézt kosmetiku zn. Botanicus anebo různé delikatesy.

Takže kolik vám toho zabalíme? A do juty či lnu?

Cenově se ekologické pytlíky pohybují od 100 Kč dál!


© 2021 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.