Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Letos to byla jízda, příští bude ještě větší!


Děkujeme všem, kteří si náš catering a dárkové balíčky objednali. Podpořili jste tak zároveň i menší české farmáře a malovýrobce. A díky vám se o nich dozvěděli i po světě. Máme zprávy, že putovaly dokonce až do Japonska, Argentiny nebo Anglie.
Jmenovitě bychom chtěli poděkovat firmě T-Mobile, Generali, Česká televize, Hyundai Motor Manufacturing s.r.o., Filipa, s.r.o., Carl Zeiss Meditec AG. ZEISS Group, LEGO Trading s.r.o., MONETA Money Bank, a.s., Komerční banka, a.s., VAC-STAR CZ s.r.o, a mnohá další ...
Bez vás bychom to dost možná letos nedali. Takže ještě jednou: Děkujeme!

A co chystáme na příští rok? Hned 2 velké věci

Samozřejmě se můžete spolehnout, že budeme poskytovat neobvyklý catering z lokálních zdrojů i nadále. A to jak pro firmy, tak pro soukromé akce. Budeme rádi, když si nás objednáte na teambuildingy, večírky, párty, oslavy, svatby, oslavy, brunche atd. Na tom se nic nemění. Nově ale máme v plánu dvě docela velké věci:

1. Během roku jsme rozjeli spoustu nových spoluprací s různými dodavateli chutných a kvalitních produktů, a navíc jsme měli takové poptávky na dárkové krabice, že v jednu chvíli jsme neměli co do nich balit či samotné krabice a pytlíky. ⇢ Proto plánujeme z kraje roku 2022 rozjet celoroční prodej těchto vyhlášených balíčků v rámci sekce Market. Budete je tak moci objednávat ve velkém i malém, pro firemní zaměstnance a partnery, pro blízké, kamarády nebo třeba známé (např. k narozeninám, drahé polovičce, jen tak nebo třeba jako pozornost pro svatebčany na cestu po veselce).

2. Kromě toho se nám během let a zvlášť za ten poslední schází čím dál více poptávek na co nejzdravější občerstvení, a to jak na catering, tak na závoz. ⇢ V tomto případě chystáme nové recepty v rámci tzv. Zdravého cateringu, opět čistě z lokálních, ozkoušených a chutných surovin, takže si budete moci objednat na akci chutné, a přitom lehké občerstvení, plné energie, co nadchne.

Děkujeme, že jste s námi & ještě jednou: Zdraví, pohodu a úspěchy v roce 2022!
Dárkové balíčky od malých českých producentů

Dárkové balíčky od malých českých producentů

Jako netradiční dárek pro firemní klienty, partnery či zaměstnance si u nás můžete vybrat krabice plné skvělých produktů od českých i moravských farmářů, pěstitelů a malovýrobců.
Dárkové balíčky

© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.