• +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Prezentace rumu Don Papa

Prezentace filipínského rumu Don Papa na netradičním místě, ve skleníku Fata Morgana v pražské Botanické zahradě. Byli jsme u toho i my s naším cateringem, který byl tentokrát v asijském stylu převážně z lokálních surovin. 

Catering pro IKEA point v Praze

Úspěšně jsme otevřeli IKEA point v Praze na Václavském náměstí! Při dvoudenní akci byli přítomni jak novináři, tak i management společnosti IKEA Česká republika, s.r.o..


Catering pro Ministerstvo dopravy

Třídenní úspěšná akce pro francouzskou návštěvu v prostorách Ministerstva dopravy. Všichni hosté si pochutnali na našich dobrotách z lokálních surovin.


firemní party

Předposlední zářijový týden jsme připravovali večerní občerstvení pro firemní party na terase společnosti UP21 s.r.o.. Všichni si užívali posledních teplých slunečních paprsků, příjemné atmosféry a skvělého jídla.


Catering pro společnost Converse

V polovině května zavítali z celého světa do Prahy zástupci společnosti Converse. Po celé čtyři dny měl tým našeho FoodIN cateringu tu čest na této akci zajistit občerstvení.

Pečený krocan

Pro opravdové labužníky jsme na Den díkůvzdání  připravili domácího pečeného krocana z volného chovu. (možnost objednání je samozřejmě i na jakýkoliv jiný den). Jeden krocan váží kolem 9kg a je dostačující pro 10-15 konzumentů.


© 2020 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin
Czech English French German Italian Russian Spanish