Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pastovaný med z Kačiny: Takový jste ještě neměli


Téměř bílý med krémové konzistence neteče ani nekape – vzniká totiž tzv. pastováním. Takže „tuhý“ zůstane napořád, a přitom si zachovává chuť a kvalitu medu klasického. Ten kačinský je z bylin, hlohů, šípků, lip a dalších stromů. A je prostě bezkonkurenční!

Tak takový med jste neměli! Aneb pastovaná lahoda z Kačiny
V obci Svatý Mikuláš u Kutné Hory leží v malebné přírodě empírový zámek Kačina. Ten se nachází v parku, který byl osázen již před 220 lety a dnes v něm včely sbírají nektar z lučních bylin, hlohů, šípků, akátů, kaštanovníků, lip, buků, dubů, jasanů a dalších stromů. Právě zde vzniká neobyčejný med, který se rozpouští na jazyku.

Unikátní květový med z KačinyPastovaný med je jiný než klasický: je totiž krémové konzistence a má téměř bílou barvu. Přitom si samozřejmě zachovává chuť a kvalitu klasického. Rozpustí se vám na jazyku jako mávnutím kouzelného proutku a už nabíráte další lžíci. Pro tento med je typická snadná manipulace: nesteče z chleba ani nekape ze lžíce. I díky tomu je vhodný také pro děti.

Rádi byste medovou lahodu také ochutnali?
Tak nám o pastovaný med z Kačiny jednoduše napište – na stránce dárkových balíčků si stačí vybrat své balení (pytel či pytlík, ze lnu nebo juty, popř. designovou či kraftovou krabici) a do detailu zmínit, že po něm toužíte. A můžete přidat třeba i džemy aj. dobroty.

Jak vlastně takový pastovaný med vzniká?
Jak jinak než tzv. pastováním medu. Vlastně jde o narušení jeho přirozené krystalizace. Ta je přirozenou vlastností všech medů. Zmíněný proces probíhá tak, že se med začne pomalu promíchávat, takže se krystalky v něm roztříští. A pak už se nikdy nespojí…
Toto promíchávání probíhá tak dlouho, dokud med nezíská svou typickou konzistenci a barvu. Takto "tuhý" již zůstane navždy, což je jeho nesporná výhoda. Lépe se s ním totiž manipuluje v kuchyni, než s tím klasickým (ten se použije při vaření spíš jen zřídka).

Kraftová dárková krabice menší

Kraftová dárková krabice menší, do které se vejde max. 5 výrobků. Všechny výrobky, které do těchto krabic dáváme jsou výhradně z malých manufaktur z Čech a Moravy. Nabídku vám připravíme vždy na míru dle vašich požadavků a představ.

Tyto menší balíčky nabízíme v cenové relaci od 390Kč do 790Kč.

 

Kraftová dárková krabice s delikatesam

Kraftová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Jedná se o pevnou dárkovou krabici, na kterou vám můžeme dát logo v podobě samolepky. Produkty, které vám do krabice vybereme jsou pouze z Čech a Moravy a vždy je přizpůsobíme na míru vašim představám a požadavkům. Do této krabice se vejde 8 až 12 produktů. Cenová relace u těchto dárkových balíčků je od 790Kč do 1190Kč.

Velká designová dárková krabice

Velká designová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Tato krabice je vyrobena ručně mladým českým designérem a lze na ni vypálit i logo nebo jakýkoliv text. Je plná nejlepších výrobků z Čech a Moravy.
Nabídku vám připravíme dle vašich představ na míru. Maxi dárkovou krabici s 8 až 10 produkty nabízíme v cenové relaci od 1490 do 1790Kč.

Designová krabice střední

Designová krabice střední do které se vejde max. 5 výrobků. Dárková krabice vyráběná ručně mladým českým designérem s pevným víkem na magnety. Lze na ni vypálit logo nebo jakýkoliv text. Výrobky, které vybereme dle vašich požadavků, jsou vždy pouze z malých českých a moravských manufaktur.
Tyto krabice nabízíme v cenové relaci od 590Kč do 990Kč.

Maxi designová dárková krabice

Maxi designová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Tato krabice je vyrobena ručně mladým českým designérem a lze na ni vypálit i logo nebo jakýkoliv text. Krabice má pevné víko uzavíratelné na magnety. Je plná nejlepších výrobků z Čech a Moravy. Nabídku vám připravíme dle vašich představ na míru.

Do této krabice se vejde až 15 různých produktů a nabízíme je v cenové relaci od 1190Kč.

Pytlíky z juty či lnu plné dárků

Na výběr máte hned z několika různých velikostí pytlů – záleží, zda do nich chcete zabalit jeden, dva nebo až 10 produktů. Všechny se navíc díky potisku perfektně hodí mj. i na Vánoce. Uvnitř můžou obdarovaní nalézt kosmetiku zn. Botanicus anebo různé delikatesy.

Takže kolik vám toho zabalíme? A do juty či lnu?

Cenově se ekologické pytlíky pohybují od 100 Kč dál!


© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.