Skip to main content
Čeština

Počet objednávek vánočních balíčků stoupá – na nic nečekejte!

Dárkové balíčky

Pokud byste rádi udělali svým firemním klientům, partnerům či zaměstnancům radost, anebo blízkým, i letos pro ně můžete objednat dárkové balíčky plné lokálních dobrot. Radíme ovšem neotálet: blíží se nám strop objednávek, co do Vánoc stihneme vypravit.

Jelikož rádi překvapujeme, po důkladné ochutnávce u lokálních výrobců jsme do naší nabídky přidali nové dobroty (na webu v záložce Market), ze kterých si můžete vybírat. V balíčcích můžete najít třeba i paštiky, koření, cukroví, marmelády a různé netradiční dobroty. Záleží na vás. Však jim nakoukněte pod víka sami.

TIP: Kromě kraftových a designových krabic nově můžete zvolit i ekologické pytlíky ze lnu či juty. Vejde se do nich 1–10 výrobků, a navíc jdou dále používat i na nákupy.

Koupí zároveň podpoříte naše české producenty
Dárkové balíčky samozřejmě balíme ručně a posíláme je poštou důkladně zabalené. Vše z nabídky jsme sami ochutnali a za dobroty ručíme (většina z nich je v bio kvalitě).
Tak už na nic nečekejte a pošlete nám nezávaznou objednávku – rychle, dokud jsou!
V případě dotazů nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a rádi Vám kdykoli poradíme.