Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Grilování? V Rebutu už vědí, že je to naše specialita


V září jsme hostili akci „Oslavy 10. výročí založení společnosti Rebut“ a byla to jízda! Rovné 4 dny jsme byli za grilem Vulcanus české výroby a připravovali jsme maso, sýry a zeleninu. A na své si samozřejmě přišli i milovníci studené kuchyně a sladkého.

U nás doma jsme tuto akci s oficiálním názvem „REbutdeSET: 10. výročí společnosti REBUT“ překřtili na grilovací maraton, jelikož jsme se těch pár dnů vůbec nezastavili. Ale budiž nám odměnou příval pochval a spokojených strávníků. A jak to vlastně probíhalo?
Event se konal v září v romantickém Týnci nad Labem a byl spojen i s otevřením místního společenského centra Beseda, kde si hosté zároveň mohli vychutnat i výstavu obrazů Ivany Měkotové a fotografií Jana Bartoně.

Během 4 dní jsme hostili zaměstnance a vedení zmíněné kolínské firmy Rebut, která se zabývá elektrotechnologickou a informační částí silničních dopravních liniových staveb. Kromě nich jsme se věnovali i jejich firemním partnerům a v závěru akce také zástupcům města. A všichni si velice pochutnali! Níže pro ochutnávku očima naše menu & fotografie. Byli jsme za grilem Vulcanus české výroby.


Že chystáte velké grilování či nějakou podobnou akci? Pokud na ni potřebujete prvotřídní catering, stačí nám jen napsat e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Pro lepší představu se můžete podívat na celou naši grilovací nabídku.


© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.