Skip to main content
Čeština

Grilování pro firmy a soukromé oslavy

Speciální akcí je pro nás grilování, které nabízíme ve dvou variantách a to buď grilujeme na grilu klienta nebo si vozíme grily vlastní. V tomto směru spolupracujeme s moravskou značkou VULCANUS, s jejich grily se totiž akce stává i zážitkem. Tyto grily sdisponují vnitřním ohništěm, a tak je grilování na nich pro hosty daleko zajímavější. Ke grilování většinou nabízíme i studený raut a nabídka je opět široká.

Grilování pro firmy
1200 X 0 Towidth 80 Dscf 1859 1
Grilování pro firmy
1200 X 0 Towidth 80 Dscf 1199 1
Grilování pro firmy
1024 X 0 Towidth 80 Grill 2021 05 14 13 20 18 6
Grilování pro soukromé oslavy
1200 X 0 Towidth 80 Dscf 9064 1
1200 X 0 Towidth 80 Klatom 476 1
1024 X 0 Towidth 80 Grill 2021 05 14 13 20 18 2
1024 X 0 Towidth 80 Grill 2021 05 14 13 20 18 4
Burger
Burger Vegan
Grilovana veprova kyta
IMG 0625

Akce jako zážitek

Grilujeme jak na soukromých oslavách, svatbách či párty, tak i na firemních večírcích a eventech (poradíme si i s teambuildingy), prostě při jakékoli příležitosti. A to již několikátou sezonu v řadě. Grilovat můžeme přímo u vás na zahradě a vzít náš profesionální gril Vulcanus nebo využijeme ten váš (bohaté zkušenosti máme s mnoha typy). Akci si můžete nechat udělat i kompletně na klíč u nás v Bistru - Centru lokálních výrobků na Orlíku (sousedíme se zámkem).

Lahodná jídla

Grilujeme přírodním, mediteriánským způsobem a využíváme při tom lokální suroviny v bio kvalitě. Při přípravě také používáme naše bylinky, koření a domácí pesta. Z našich specialit vám nikdy nebude těžko a i následující den z jídla budete mít příjemný pocit. Z grilování v našem pojetí si hosté vždy odnášejí nejen gastronomický zážitek, ale i ten vizuální.

Grilování jako ceremonie

Celá ceremonie grilování začíná pozvolna s cílem dopřát hostům možnost postupně ochutnat vše. Před grilováním doporučujeme teplý předkrm a saláty, aby se žaludek na konzumaci grilovaných dobrot lépe připravil. Na výběr u nás máte i z mnoha nápojů (například různé limonády z malých manufaktur, domácí sirupy či bylinkové čaje). Z alkoholických nápojů můžeme sloužit pivy z lokálních minipivovarů, moravskými víny, koktejly či kvalitními destiláty.

Jako teplý předkrm můžeme například nabídnout:

 • Jemný telecí guláš se zeleninou
 • Veganské teplé pokrmy - hustá minestrone polévka, indické curry....
 • Kuřecí lehký paprikáš (vždy trochu pálivé)

Dle přání a požadavků připravíme i různé druhy studených předkrmů, jako jsou například:

 • Různé druhy kanapek a finger food Variace sýrů, uzenin a pršutů z malých českých a moravských farem
 • Houbový, řepný nebo avokádový "tataráček"
 • Variace paštik
 • Různé druhy briošek (s roast-beefem, s trhaným masem, s domácími pomazánkami)
 • Naše uzené speciality (masa a ryby)
 • Zeleninové saláty

Nabídka grilování

Ryby

Ryby, které nabízíme jsou buď z farmy na Šumavě nebo přímo z orlické přehrady. V nabídce tak máme pstruha, štiku, sumečka nebo candáta. Tyto ryby máme vyzkoušené, jsou vždy čerstvé a naprosto delikátní.

Vepřové maso

Zákazník si může vybrat z více druhů vepřového masa, například: maso z Mangalice - VIP prasátko, které žije volně a má výbornou chuť. Chuť tohoto masa je mezi hovězím a vepřovým. Maso je ideální na gril, protože obsahuje více tuku. Tohoto tuku se ale nemusíte obávat, protože se jedná o tuk, který neobsahuje cholesterol. Maso z Přeštíka - Přeštík je český unikát. Vyšlechtěn křížením místního prasete, českého hřebenáče, se starými anglickými a německými plemeny, dováženými po roce 1850 na Přešticko, Klatovsko a Domažlicko. Většinou šlo o černé nebo černostrakaté vepře s klopeným uchem, a takový je i Přeštík. Všechny druhy vepřového masa jsou původem z farem v jihočeském kraji. Maso nakupujeme přímo u farmářů.

Jehněčí maso

Jehněčí maso - Jehněčí maso je opět z farem, které se nacházejí v našem okolí. Většinou připravujeme jehněčí hřebínky s kostí. Podávané tak, aby je host mohl jednoduše sníst jako jednohubku.

Hovězí a telecí maso

Hovězí a telecí maso s původem převážně z jihočeských farem, které se nachází v našem blízkém okolí. Maso necháváme minimálně 4 týdny vyzrát. Všechna zvířata jsou po celý rok venku, krmeny trávou a nejsou vystavována stresu. Toto zacházení má vliv i na výslednou chuť masa. Při přípravě hovězího masa nevyužíváme žádné dochucovací prostředky. Jen jej jemně okořeníme čerstvými bylinkami. Mimo různé druhy steaků doporučujeme i hovězí burger nebo srbskou pljeskavici, kterou podáváme v lepinji (pita chlebu) s ajvarem a mladým sýrem.

Drůbež

Krůtí nebo kuřecí maso, vše od lokálních dodavatelů a v té nejlepší kvalitě. Maso je vždy jeden den naloženo v extra panenském olivovém oleji a bylinkách z naší zahrádky. Takto připravené maso je křehké a není vysušené. Doporučujeme podávat s naším domácím dipem.

Vegetariánské a veganské pokrmy

V naší nabídce samozřejmě nezapomínáme na vegetariány a vegany. Nabízíme výborné sýry v bio kvalitě typu halloumi a to kravské nebo kozo-ovčí z farem Struhy a Držovice. Halloumi je speciální druh sýru, který je původem z Kypru a využívá se na grilování. Sýr se temperuje, čímž získá pevnější strukturu, díky čemuž se na grilu při vysoké teplotě hned nerozpustí. Dále máme v nabídce různé druhy veganských placek, které lze podávat i v bulce. Grilujeme také portobello a různé druhy zeleniny. Vegetariánskou varianta je automaticky v každé nabídce na grilování. Naše vegetariánské pokrmy ocení i ti největší zastánci masa.

Nezávazná poptávka - Konfigurátor Vašeho cateringu

Prosíme Vás o poskytnutí co nejvíce informací, jedině tak budeme schopni Vám připravit co nejpřesnější nabídku. Děkujeme.
Complete 0%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Vyberte o jaký druh cateringu máte zájem:*
Catering se závozem bez obsluhy
Catering s obsluhou
Něco jiného
Způsob podávání cateringu:*
Závoz na jednorázovém ekologickém nádobí
Závoz se zapůjčením inventářem
Catering včetně kompletního servisu
Něco jiného
Provedení cateringu:*
Studený raut
Teplý raut
Kombinace studeného a teplého rautu
Grilování
Zdravý catering ( vegan )
Něco jiného
Back Next
Complete 33%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Termín konání akce: *
Od kdy do kdy bude akce probíhat: *
Pro kolik osob bude akce? *
Plánovaný rozpočet akce: *
Místo konání akce: *
Detailní informace k akci
Back Next
Complete 66%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Jméno a příjmení *
Telefonní kontakt *
+420
Search
  Email *
  Název firmy
  Back Next