• +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naše prostory


Plánujete akci pro své přátele, kolegy nebo obchodní partnery? Připravíme pro vás jakýkoliv tématický večírek. Stačí napsat počet lidí a cíl akce a poslat nezávaznou poptávku a my vám pošleme vypracovanou nabídku. Máme pro vás prostory, kde můžete pracovat, slavit, bavit se a relaxovat. Samozřejmostí je u nás pestrá nabídka cateringu a baru. Konají se u nás nejrůznější typy akcí – večírky, teambuildingy, oslavy, narozeninové párty, vernisáže, svatební párty či rozlučky se svobodou. Prostory jsou vhodné pro konference, školení, meetingy, teambuildingy, vánoční večírky, soukromé a firemní oslavy, rozlučky se svobodou, narozeninové párty, svatby, vernisáže apod.

Prostory pro firemní a soukromé akce

Prostory pro
FIREMNÍ A SOUKROMÉ AKCE

Dovolte nám, pozvat vás do unikátních prostor Battistovy cihelny. Památkově chráněné budovy, která povstala z ruin po téměř deseti letech pečlivé rekonstrukce. Projekt navázal na původní proporce cihelny v dobách jejího založení.
Více o prostoru
KONFERENČNÍ PROSTORY

Kapacita až 200 osob
KONFERENČNÍ PROSTORY

Nabízíme k pronájmu pro vaše firemní akce, školení, večírek nebo prezentaci konferenční prostory v památkově chráněné zrekonstruované Battistově cihelně v Praze. Battistova cihelna je chráněnou památkou, která má své kouzlo jak v letním, tak v zimním čase.
Vice o prostoru
Grilovaní na Vulcanusu

Vulcanus grily
GRILOVÁNÍ NA ZAHRADĚ

Přejete si catering s kompletním gastronomickým a vizuálním zážitkem? Potom je tento balíček grilování a cateringu přesně pro vás. Nabízíme grilování z prvotřídních surovin od malých českých farmářů na grilu VULCANUS.
Více o grilovaní

© 2020 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin
Czech English French German Italian Russian Spanish