Čeština
Bistro Orlík

Naše prostory

Rodinná firma Foodin

Prostor pro firemní a soukromé akce

Dovolte nám pozvat vás do našich nádherných prostor s valenou klenbou přímo u zámku Orlík. Pod historickými oblouky u nás najdete stylové Bistro Orlík a prodejnu lokálních výrobků naší rodinné firmy Foodin. Míst uvnitř máme pro 100 hostů a můžeme nabídnout i zahrádku či vlastní parking. Na místě vám můžeme nabídnout i piknikové koše na výlet po okolí. To a mnohem víc!  Najdete nás na místě obklopeném krásnou přírodou, hned vedle zámku Orlík. Našim firemním klientům nabízíme i ochutnávky výrobků. Kdo má více času, tak může využít i nabídku ubytování v našem apartmánu s výhledem na přehradu Orlík.

Naše rodinná cateringová firma má tu radost působit v prostorách hned u vyhlášeného zámku Orlík na severu Jihočeského kraje. Pár let jsme měli provozovnu a výrobnu u Prahy (Ostrá u Lysé nad Labem). Na každém místě vždy navazujeme vztahy a přátelství s místními farmáři a producenty, abychom mohli nabízet jejich kvalitní a lokální suroviny (ideálně též sezónní).

Stylové prostory pro každou akci

Jedno zda pořádáte firemní akci (seminář, konferenci, prezentaci, workshop, pracovní snídani, brunch, oběd či večeři, grilování nebo teambulding) anebo akci soukromou (oslavu narozenin, výročí, rodinné či přátelské setkání, svatbu nebo večírek), naše prostory vám vždy rádi propůjčíme k jakékoli příležitosti.

Zároveň vám na ni připravíme i skvělý catering z lokálních surovin. Na místě máme pro všechny druhy akcí i potřebné vybavení a techniku jako je plátno, projektor, ozvučení apod. V našem  bistru vám nabídneme skvělá masa od místních dodavatelů a to jak pečená, tak grilovaná, lokální sýry, pršuty a zeleninu, místní pivo, ale i moravská vína. Přeslazené nápoje u nás nenajdete, můžete si ale objednat domácí limonády mnoha skvělých chutí. 

Odjet z akce domů navíc nemusíte s prázdnou. V naší provozovně totiž nabízíme ke koupi i různé lokální výrobky od malých českých a moravských dodavatelů, které jsme sami zkusili a okusili – např.: paštiky, uzeniny, medy, chutney, džemy, povidla, čokolády, sušenky, sušené ovoce, ořechy, pálenky, pesta a mnoho dalšího. To všechno zároveň balíme do dárkových baličku.

Zamluvte si u nás místo pro akci ještě dnes

Pokud svou akci právě rozmýšlíte, dejte nám určitě vědět a my vám s naplánováním rádi pomůžeme. Kolem Orlíka je navíc spousta míst, které stojí za to vidět, takže určitě vyrazte poznat i naše okolí. Event si můžete zamluvit nezávazně přes návodný poptávkový formulář během pouhé minuty!

Něco málo o obci Orlík nad Vltavou

Krátce a lidově Orlík se nachází v jižních Čechách na břehu Vltavy. Jméno malebná obec převzala od zámku, který se tyčí na skalním útesu nad orlickou přehradou (resp. tyčil se dříve, dokud se nezvedla hladina jezera). Obec tvoří 2 části, a to Orlík nad Vltavou a Staré Sedlo (zmiňováno již koncem 13. století jako farní obec). Celkem tu žije necelých 300 obyvatel. Ač je obec malá, považuje se za důležité středisko letní turistické sezóny. Hlavním cílem je samozřejmě zámek – jedná se o hrad ze 13. století (původně gotický) přestavený v 18. století. Býval v majetku různých šlechticů, v roce 1992 se pak vrátil do držení rodu Schwarzenbergů. V sezóně (duben–říjen) je přístupný, mimo ni je třeba dát vědět předem (můžeme zařídit).

Proč náš catering tak nadchne

Profesionální přístup a udržitelné zdroje

Při přípravě jídel využíváme především suroviny od malých lokálních dodavatelů. Jejich původ je pro nás to nejdůležitější. Jedině tak jsme schopni našim klientům nabídnout jen tu nejvyšší kvalitu. Řada našich výrobků je nabízena i v bio kvalitě. Objednávkou cateringu u nás tak podpoříte lokální ekonomiku.

Catering pro malé a větší skupiny

Netradiční catering z lokálních surovin připravíme pro menší i velké skupiny účastníků. Naší specializací je firemní catering, kde se dokážeme maximálně přizpůsobit poptávkám firemních zákazníků. Děláme závozy a to buď na jednorázovém rozložitelném nádobí anebo klientům zapůjčujeme nádobí naše s tím, že po akci si jej zase odvezeme. Nabízíme snídaně, coffee breaky, obědy, ale i firemní teambuilding, prezentace, večírky a oslavy.

Catering, který mile překvapí

Náš catering je vždy s nádechem domácí atmosféry a ve stylu Provence. Pokud to druh akce dovolí, tak pro zakládání jídel využíváme naše ručně dělané dřevěné stoly bez ubrusů s květinovou výzdobou. Nádobí je u nás také netradiční. Využíváme kameninu, dřevo, keramiku a také betonové nádobí, které máme díky spolupráci s českou firmou Gravelli.

Vysoká kvalita služeb

Jedním z našich hlavních cílů je také vysoká kvalita poskytovaných služeb, proto s naším profesionálním personálem pro vás a vaše hosty uděláme vše pro to, aby vaše akce byla úspěšná a všichni účastníci na ni dlouho vzpomínali.

Nezávazná poptávka - Konfigurátor Vašeho cateringu

Prosíme Vás o poskytnutí co nejvíce informací, jedině tak budeme schopni Vám připravit co nejpřesnější nabídku. Děkujeme.
Complete 0%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Vyberte o jaký druh cateringu máte zájem:*
Catering se závozem bez obsluhy
Catering s obsluhou
Něco jiného
Způsob podávání cateringu:*
Závoz na jednorázovém ekologickém nádobí
Závoz se zapůjčením inventářem
Catering včetně kompletního servisu
Něco jiného
Provedení cateringu:*
Studený raut
Teplý raut
Kombinace studeného a teplého rautu
Grilování
Zdravý catering ( vegan )
Něco jiného
Back Next
Complete 33%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Termín konání akce: *
Od kdy do kdy bude akce probíhat: *
Pro kolik osob bude akce? *
Plánovaný rozpočet akce: *
Místo konání akce: *
Detailní informace k akci
Back Next
Complete 66%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Jméno a příjmení *
Telefonní kontakt *
+420
Search
  Email *
  Název firmy
  Back Next

  Vybrané reference

  • Ikea reference
  • reference catering
  • reference
  • reference
  • reference catering
  • reference catering pro Alzu
  • reference
  • Lego reference
  © Foodin.cz All rights reserved.
  Powered by Foodin.