Skip to main content
Čeština

Firemní akce

Akce na na základech udržitelnosti

Firemní akce
Firemní akce
Firemní akce
Firemní akce
Firemní akce
Firemní akce
Firemní akce
Firemní akce
Grilování
Grilování
Firemní catering
Firemní catering
Firemní catering
Firemní catering
Pořádáte vernisáž, konferenci, kongres, výstavu, veletrh, představení nového produktu, otevření nového showroomu, školení, party v podobě grilování pro zaměstnance nebo obchodní partnery, tembuilding nebo jakoukoliv jinou firemní akci. Potom neváhejte a obraťte se na nás. Náš catering bude pro vaše hosty nejen požitkem, ale i zážitkem. Každého našeho dodavatele totiž známe osobně, a tak dokážeme vyprávět příběhy, které za každým jejich výrobkem stojí.
Jsme si vědomi toho, že každá takováto akce má svá specifika a trochu odlišné potřeby a požadavky. Proto jsme schopni se vaší akci naprosto přizpůsobit a dokonce vám pomoci i s její organizací. Na místě jsme vždy s předstihem a v dostatečném počtu tak, aby celá akce proběhla na výbornou bez jakéhokoliv zdržování a komplikací.

Připravíme pro vás a vaše hosty různé druhy kanapek, slaných profiterolek, slaných košíčků, rolek, sendvičů, miniburgerů, tortill, chlebíčků, salátů, pršutových a sýrových variací a mnoho dalšího. To vše v masové, vegetariánské, ale i veganské podobě. Stejně tak v nabídce teplé kuchyně i zde je pro nás příprava vegetariánských a veganských jídel naprostou samozřejmostí. Celé rauty, coffe breaky, recepce apod. připravujeme vždy různorodé s přihlédnutím k tomu, aby si každý host mohl vybrat a to i ten, který trpí jakoukoliv potravinovou intolerancí nebo je vegetarián či vegan. V neposlední řadě pro vás na akci zařídíme i všechny nápoje a to jak nealkoholické, tak alkoholické. I v tomto případě se snažíme vybírat co nejvíce produktů z lokální nabídky. Máme tak výborné domácí limonády připravované z bio sirupů, limonády v lahvích z malých manufaktur, sypané čaje, klasická a naturální vína a mnoho dalšího. Nemusíte se ale bát nabídneme vám i nějakou tu klasiku jako jsou například Prosecca, koktejly nebo tvrdý alkohol.

Proč náš catering tak nadchne

Profesionální přístup a udržitelné zdroje

Při přípravě jídel využíváme především suroviny od malých lokálních dodavatelů. Jejich původ je pro nás to nejdůležitější. Jedině tak jsme schopni našim klientům nabídnout jen tu nejvyšší kvalitu. Řada našich výrobků je nabízena i v bio kvalitě. Objednávkou cateringu u nás tak podpoříte lokální ekonomiku.

Catering pro malé a větší skupiny

Netradiční catering z lokálních surovin připravíme pro menší i velké skupiny účastníků. Naší specializací je firemní catering, kde se dokážeme maximálně přizpůsobit poptávkám firemních zákazníků. Děláme závozy a to buď na jednorázovém rozložitelném nádobí anebo klientům zapůjčujeme nádobí naše s tím, že po akci si jej zase odvezeme. Nabízíme snídaně, coffee breaky, obědy, ale i firemní teambuilding, prezentace, večírky a oslavy.

Catering, který mile překvapí

Náš catering je vždy s nádechem domácí atmosféry a ve stylu Provence. Pokud to druh akce dovolí, tak pro zakládání jídel využíváme naše ručně dělané dřevěné stoly bez ubrusů s květinovou výzdobou. Nádobí je u nás také netradiční. Využíváme kameninu, dřevo, keramiku a také betonové nádobí, které máme díky spolupráci s českou firmou Gravelli.

Vysoká kvalita služeb

Jedním z našich hlavních cílů je také vysoká kvalita poskytovaných služeb, proto s naším profesionálním personálem pro vás a vaše hosty uděláme vše pro to, aby vaše akce byla úspěšná a všichni účastníci na ni dlouho vzpomínali.

Nezávazná poptávka - Konfigurátor Vašeho cateringu

Prosíme Vás o poskytnutí co nejvíce informací, jedině tak budeme schopni Vám připravit co nejpřesnější nabídku. Děkujeme.
Complete 0%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Vyberte o jaký druh cateringu máte zájem:*
Catering se závozem bez obsluhy
Catering s obsluhou
Něco jiného
Způsob podávání cateringu:*
Závoz na jednorázovém ekologickém nádobí
Závoz se zapůjčením inventářem
Catering včetně kompletního servisu
Něco jiného
Provedení cateringu:*
Studený raut
Teplý raut
Kombinace studeného a teplého rautu
Grilování
Zdravý catering ( vegan )
Něco jiného
Back Next
Complete 33%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Termín konání akce: *
Od kdy do kdy bude akce probíhat: *
Pro kolik osob bude akce? *
Plánovaný rozpočet akce: *
Místo konání akce: *
Detailní informace k akci
Back Next
Complete 66%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Jméno a příjmení *
Telefonní kontakt *
+420
Search
    Email *
    Název firmy
    Back Next