Čeština

Perfektní místo pro svatbu

Místo pro svatbu na Orlíku

Jsme Foodin, rodinná firma s bohatými zkušenostmi s pořádáním svateb – i po mnoha letech nás pokaždé velmi potěší, jakou milou zpětnou vazbu od spokojených svatebčanů dostáváme. Zákazníkům rovněž nabízíme netradičním catering, a to vždy z kvalitních lokálních surovin, které odebíráme od prověřených místních pěstitelů a producentů. Většinu navíc v bio kvalitě. Kromě podpory lokální ekonomiky stojí náš přístup na udržitelnosti, kterou respektujeme.

 • Perfektní místo pro svatbu
 • Perfektní místo pro svatbu
 • Perfektní místo pro svatbu
 • Perfektní místo pro svatbu

Prostory ideální pro svatební obřad i hostinu

Sídlíme v budově s historickou valenou klenbou hned vedle Zámku Orlík a naše místo dýchá kouzelnou atmosférou. Pod oblouky najdete kromě našeho bistra i prodejnu lokálních výrobků. Za pronájem našich prostor (bistra a prodejny se zahrádkou) pro svatební účely neplatíte, jelikož se vše odvíjí od konzumace a balíčku, který připravujeme každému páru dle představ na míru.

Pro lepší představu o místě pro svatbu zadejte do online mapy “Zámek Orlík, Orlík 116” a najdete nás přímo v jeho areálu. V klasické mapě hledejte zámek v obci Orlík nad Vltavou v okrese Písek v Jihočeském kraji v České republice (upřesňujeme pro zahraniční návštěvníky našich stránek).

Svatební obřady v podmanivém prostředí zámeckého areálu je možné uspořádat jak civilní, tak i církevní. Pro církevní je v areálu možné využít zámeckou kapli o kapacitě cca 40 hostů, pro civilní obřady pak zámecký park či naši zahrádku, kam se vejde větší počet svatebčanů.

Přednosti svatebního dne na Zámku Orlík

 • Pro svatebčany máme k sezení 100 míst uvnitř a obdobně i na zahrádce venku
 • Poskytujeme i soukromý parking s kapacitou 30 vozů přímo v areálu zámku
 • Pro akce máme přichystanou potřebnou techniku jako projektor, ozvučení apod.
 • Budete-li přes noc, v blízkém okolí vám domluvíme ubytování v apartmánech
 • Můžeme zajistit i koutek pro děti nebo šaška, artistu nebo malování na obličej
 • Poblíž naleznete spoustu zajímavých podniků, památek a nádhernou přírodu

A to není zdaleka vše. U nás prostě najdete místo na svatbu jako dělané. Kouzelné a vybavené.

TIP: V sezóně zvažte termín v pracovní dny, jelikož je na zámku a v jeho okolí o něco klidněji.

Pro novomanžele máme přichystaný apartmán s výhledem na přehradu Orlík a zámek, a to hned v blízkosti naší provozovny a zámeckého parku, takže v jejich velký den mají vše nablízku.

Svatební hostina, na kterou nezapomenete

Rádi vás obsloužíme skvělými masy z pánve, grilu české značky Vulcanus či naší vlastní udírny. Dále pak sýry, lokální zeleninou, místními pivy i českými a moravskými víny. Přeslazené nápoje nenaléváme, za to mícháme skvělé domácí limonády. A také různé drinky. Ohledně menu nám stačí napovědět směr a preference a my vám vykouzlíme opravdu nezapomenutelnou hostinu. Hostina může být servírovaná, formou rautu či kombinací. Vše bude přizpůsobené vašim představám. Menu je připravováno ze surovin, které nakupujeme u malých českých farmářů a pěstitelů. Na jeho složení se s námi můžete vždy dohodnout. Nabízíme různé úpravy mas, kombinace příloh, vegetariánské nebo veganské menu. Navíc nikdy nezapomínáme na hosty s určitým druhem intolerance. Jídlo i pití od nás je pro hosty nejen požitkem, ale i zážitkem.

Poptejte místo pro svatbu s hostinou již nyní

Realizace svatebního dne včetně celého cateringu je jeden z nejkomplikovanějších typů akcí, které se připravují a ladí dlouho dopředu. Svatbu jsme schopni zajistit prakticky na klíč, ovšem zapotřebí je spolupráce se snoubenci a začít zavčas – dejte nám vědět s předstihem. A cena? Záleží na časové náročnosti, počtu personálu, počtu hostů, samotném provedení svatby (jídlo, nápoje, dekorace). To vše probereme a individuálně naceníme, ať se na nic nezapomene a vy jste maximálně spokojeni. Koneckonců jde o váš velký den. Tak ať je perfektní a jedinečný!

Proč náš catering tak nadchne

Profesionální přístup a udržitelné zdroje

Při přípravě jídel využíváme především suroviny od malých lokálních dodavatelů. Jejich původ je pro nás to nejdůležitější. Jedině tak jsme schopni našim klientům nabídnout jen tu nejvyšší kvalitu. Řada našich výrobků je nabízena i v bio kvalitě. Objednávkou cateringu u nás tak podpoříte lokální ekonomiku.

Catering pro malé a větší skupiny

Netradiční catering z lokálních surovin připravíme pro menší i velké skupiny účastníků. Naší specializací je firemní catering, kde se dokážeme maximálně přizpůsobit poptávkám firemních zákazníků. Děláme závozy a to buď na jednorázovém rozložitelném nádobí anebo klientům zapůjčujeme nádobí naše s tím, že po akci si jej zase odvezeme. Nabízíme snídaně, coffee breaky, obědy, ale i firemní teambuilding, prezentace, večírky a oslavy.

Catering, který mile překvapí

Náš catering je vždy s nádechem domácí atmosféry a ve stylu Provence. Pokud to druh akce dovolí, tak pro zakládání jídel využíváme naše ručně dělané dřevěné stoly bez ubrusů s květinovou výzdobou. Nádobí je u nás také netradiční. Využíváme kameninu, dřevo, keramiku a také betonové nádobí, které máme díky spolupráci s českou firmou Gravelli.

Vysoká kvalita služeb

Jedním z našich hlavních cílů je také vysoká kvalita poskytovaných služeb, proto s naším profesionálním personálem pro vás a vaše hosty uděláme vše pro to, aby vaše akce byla úspěšná a všichni účastníci na ni dlouho vzpomínali.

Nezávazná poptávka - Konfigurátor Vašeho cateringu

Prosíme Vás o poskytnutí co nejvíce informací, jedině tak budeme schopni Vám připravit co nejpřesnější nabídku. Děkujeme.
Complete 0%
1 Provedení svatby 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Provedení cateringu svatby*
Servírovaný oběd
Servírovaná večeře
Oběd formou rautu
Večerní grilování a raut
Nápojový balíček
Pouze závoz
Něco jiného
Back Next
Complete 33%
1 Provedení svatby 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Termín svatby *
Plánovaný rozpočet *
Od kdy do kdy bude akce probíhat: *
Počet hostů *
Místo konání *
Detailní informace k akci:
Back Next
Complete 66%
1 Provedení svatby 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Jméno a příjmení *
Telefonní kontakt
+420
Search
  Váš e-mail *
  Back Next
  © Foodin.cz All rights reserved.
  Powered by Foodin.