Skip to main content
Čeština

Oslava narozenin, na kterou budou všichni vzpomínat

Výhradně kvalitní catering z lokálních zdrojů

Chystáte narozeninovou oslavu? Budou to kulatiny, důležité životní jubileum, dětská párty nebo chcete jen mile překvapit? Tak to jste na správné adrese! Naše firma se totiž specializuje na netradiční catering a s takovými akcemi máme opravdu bohaté zkušenosti. Hostili jsme různé oslavy, svatby, filmové štáby, vánoční i firemní večírky apod. Co vás jen napadne. Těšit se můžete na skvělé jídlo a usměvavé profíky.

Oslava narozenin
Oslava narozenin

Na náš catering se můžete spolehnout – vše vám dle představ připravíme na míru. Není ani problém zapůjčit vám nádobí nebo nezbytný inventář. Sídlo naší firmy je v Orlíku nad Vltavou, hned u jezera a vedle zámku Orlík. Catering jsme schopni zajistit v Praze a v okruhu max. 1,5 hodiny od Orlíku. Bohužel delší vzdálenosti pro nás již nejsou realizovatelné. Prosíme, berte toto v potaz v případě, že nám chcete zaslat poptávku.

Pestrá a nápaditá nabídka občerstvení

Kuchyně teplá i studená, občerstvení slané i sladké. Samozřejmě umíme vyjít vstříc jak milovníkům masa, tak i vegetariánům a veganům. Můžete se těšit například na různé druhy domácích pomazánek, variace delikátních pršutů a sýrů, trhaná masa, saláty a nakládaná zelenina, ale i poke bowls, jarní závitky nebo třeba naše sendviče onigirazu.

Koktejly, drinky, grilování i dezerty

A to není vše. Kromě kvalitního jídla, které nadchne a zasytí, hostům rádi namícháme oblíbené drinky v alko či nealko verzi, naservírujeme klasické i veganské dezerty nebo třeba narozeninový dort a navíc vše můžeme oživit grilováním poctivých steaků, sýrů a zeleniny. Na grilu vašem či na našem profesionálním Vulcanusu.

Výhradně kvalitní catering z lokálních zdrojů

Zakládáme si na netradičním cateringu, který je nejen požitkem, ale zároveň zážitkem, a který má navíc přidanou hodnotu. Všechny suroviny totiž odebíráme od českých a moravských malovýrobců a farmářů, které osobně známe. Objednávkou oslavy tak podpoříte nejen nás, ale i lokální ekonomiku. Řada našich výrobků je v bio kvalitě.

Napište nám a dáme se do toho!

Pokud si přejete oslavu uspořádat u sebe doma, na zahradě, na chatě či ve firmě, případně na jakémkoli jiném místě, stačí když nám dáte vědět, co potřebujete. Catering připravíme a přivezeme. Společně vymyslíme skvělé jídlo a pití. Prostě party servis na úrovni, jak si sami řeknete, resp. napíšete – pošlete nám nezávaznou poptávku na náš formulář. Prosíme Vás o poskytnutí co nejvíce informací, jedině tak budeme schopni Vám připravit co nejpřesnější nabídku. Děkujeme.

Nezávazná poptávka - Konfigurátor Vašeho cateringu

Prosíme Vás o poskytnutí co nejvíce informací, jedině tak budeme schopni Vám připravit co nejpřesnější nabídku. Děkujeme.
Complete 0%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Vyberte o jaký druh cateringu máte zájem:*
Catering se závozem bez obsluhy
Catering s obsluhou
Něco jiného
Způsob podávání cateringu:*
Závoz na jednorázovém ekologickém nádobí
Závoz se zapůjčením inventářem
Catering včetně kompletního servisu
Něco jiného
Provedení cateringu:*
Studený raut
Teplý raut
Kombinace studeného a teplého rautu
Grilování
Zdravý catering ( vegan )
Něco jiného
Back Next
Complete 33%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Termín konání akce: *
Od kdy do kdy bude akce probíhat: *
Pro kolik osob bude akce? *
Plánovaný rozpočet akce: *
Místo konání akce: *
Detailní informace k akci
Back Next
Complete 66%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Jméno a příjmení *
Telefonní kontakt *
+420
Search
    Email *
    Název firmy
    Back Next