Telefon: +420 603 425 156
cszh-TWenfrdeitjaplptrues

 

Oslava narozenin

Catering s příběhem

Vysoká kvalita poskytovaných služeb a surovin

previous arrow
next arrow
Slider

Chystáte narozeninovou oslavu, neváhejte nás oslovit. Jsme zkušená cateringová společnost s vlastními prostory, ve kterých můžete uspořádat krásnou oslavu. 

Nabízíme vám:

  • Vlastní areál Battistovy cihelny se dvěma prostory, terasami, zahrádkou a parkingem.
  • Naše cateringové služby, které můžete využít, jak v rámci našich prostor, tak v místě, které si sami zvolíte (u vás doma nebo ve kterémkoliv jiném objektu).

Ve všech případech čekejte výbornou kvalitu pokrmů a skvělý servis. 

Narozeninová oslava, kterou pro vás a vaše hosty připravíme bude nejen požitkem, ale i zážitkem. Nejdůležitější při přípravě jídel je pro nás původ surovin. Proto využíváme ty od malých lokálních dodavatelů, které osobně známe. Řada našich výrobků je i bio. Jedině tak jsme schopni vám nabídnout tu nejvyšší kvalitu. Objednávkou oslavy u nás podpoříte i lokální ekonomiku. 

BATTISTOVA CIHELNA

Dovolte nám, pozvat vás do unikátních prostor Battistovy cihelny. Památkově chráněné budovy, která povstala z ruin po téměř deseti letech pečlivé rekonstrukce. Projekt navázal na původní proporce cihelny v dobách jejího založení. Komín, který je dominantou této stavby a v noci je krásně osvícen, se při rekonstrukci znovu přeložil. Na základ zrekonstruované kruhové pece (prostor Cihelna) byla usazena krásná prosklená konstrukce se sedlovou střechou a viditelnými vzpěrami (prostor Galerie). 

Battistova cihelna je uzavřený soukromě fungující areál, který vám a vašim hostům nabízí exkluzivitu a soukromí. A to všechno jen 15 minut autem od centra města Prahy.
Plánujete akci pro své přátele, kolegy nebo obchodní partnery? Připravíme pro vás jakýkoliv tématický večírek. Stačí napsat počet lidí a cíl akce a poslat nezávaznou poptávku a my vám pošleme vypracovanou nabídku. Máme pro vás prostory, kde můžete pracovat, slavit, bavit se a relaxovat. Samozřejmostí je u nás pestrá nabídka cateringu a baru. Konají se u nás nejrůznější typy akcí – večírky, teambuildingy, oslavy, narozeninové párty, vernisáže, svatební párty či rozlučky se svobodou. Prostory jsou vhodné pro konference, školení, meetingy, teambuildingy, vánoční večírky, soukromé a firemní oslavy, rozlučky se svobodou, narozeninové párty, svatby, vernisáže apod. 

AREÁL BATTISTOVY CIHELNY SE SKLÁDÁ ZE TŘÍ ČÁSTÍ:

CATERINGOVÉ SLUŽBY

Pokud si přejete oslavu uspořádat u vás doma, na zahradě nebo jakémkoliv jiném místě, rádi vám catering zavezeme. Co se druhů akcí týče, tak zajistíme prakticky cokoliv. Studené i teplé občerstvení, dezerty, nealkoholické i alkoholické nápoje. Netradiční catering z lokálních surovin připravíme pro menší i velké skupiny účastníků.  Závozy děláme buď na jednorázovém rozložitelném nádobí anebo vám zapůjčíme nádobí naše s tím, že po akci si jej zase odvezeme. 
 
Jedním z našich hlavních cílů je vysoká kvalita poskytovaných služeb, proto s naším profesionálním personálem pro vás a vaše hosty uděláme vše pro to, aby vaše akce byla úspěšná a všichni účastníci na ni dlouho vzpomínali.
OSLAVA NAROZENIN
OSLAVA NAROZENIN
OSLAVA NAROZENIN
OSLAVA NAROZENIN
OSLAVA NAROZENIN
OSLAVA NAROZENIN
OSLAVA NAROZENIN
OSLAVA NAROZENIN
OSLAVA NAROZENIN
OSLAVA NAROZENIN
OSLAVA NAROZENIN
OSLAVA NAROZENIN
OSLAVA NAROZENIN
OSLAVA NAROZENIN
OSLAVA NAROZENIN