Skip to main content
Čeština

Zdravý catering = vyšší produktivita a lepší nálada

Zdravý catering

Nedávno jsme do naší nabídky přidali tzv. zdravý catering. Ten staví na zdravých surovinách lokálního původu, promyšleném složení a přípravě. Nejde o žádné přeslazené zákusky, mastné pokrmy, tučná masa, bílé pečivo apod.! Nabízíme ho jak vegetariánské či veganské podobě, tak si můžete objednat klidně i masitý.

Jak takový catering vypadá? Suroviny v rámci našeho zdravého cateringu vyloženě překypují vitamíny a mají skvělé výživové hodnoty. Přitom jsou všechny českého původ. Ovšem rozhodně od nás nečekejte klasickou “těžkou” českou kuchyni. Na tuzemských surovinách stavíme, odebíráme je od lokálních producentů, ale kouzlíme z nich zdravé dobroty, a to většinou s nádechem středozemní kuchyně.
Co to má za pozitivní efekt?

1200x0-towidth-80-zdravycatering23
1200x0-towidth-80-zdravycatering21
1200x0-towidth-80-zdravycatering33
1200x0-towidth-80-zdravycatering32
1200x0-towidth-80-zdravycatering14
1200x0-towidth-80-zdravycatering1
1200x0-towidth-80-zdravycatering16
1200x0-towidth-80-zdravycatering23
1200x0-towidth-80-zdravycatering21
1200x0-towidth-80-zdravycatering33
1200x0-towidth-80-zdravycatering32
1200x0-towidth-80-zdravycatering14
1200x0-towidth-80-zdravycatering1
1200x0-towidth-80-zdravycatering16

Vyšší produktivita a lepší nálada

Objednánáte-li si náš zdravý catering, můžete se spolehnout, že vaši hosté poté neusnou a nejen to. Proč? Klasická opulentní jídla bývají těžká, což znamená, že například oblíbená kombinace knedlíky-maso-omáčka zaměstná naše tělo při trávení tak, že si potřebujeme dát obligátních “dvacet” nebo se nadopovat kávou.
Ovšem zdravé občerstvení takovými neduhy netrpí, naopak všechny strávníky lidově řečeno “nakopne”! Touto stravou se jen tak nepřejí, a navíc jim vyvážená strava vykouzlí úsměv, což podpoří i atmosféru na vaší akci nebo na pracovišti.

Skvělé suroviny, promyšlené recepty

Například na pečení používáme ozkoušený bio olej z Moravy, na dochucení pak přímo oleje vlastní výroby. U našeho zdravého cateringu se vám nestane, že byste narazili na kupované mražené polotovary ani na kupovanou krájenou zeleninu. Všechny ingredience si totiž krájíme čerstvé, případně sami mrazíme či zavařujeme, a to přímo ze zahrádek a polí našich prověřených pěstitelů (všechny je známe).

Z českých surovin dle zdravých receptů tedy vaříme, pečeme, grilujeme, a to vždy tak, aby byl výsledek výživný a chutný! Za to “můžou” i naše ozkoušené recepty.

Na co přesně se můžete těšit?

Zdravý catering se nerovná jen veganské či vegetariánské občerstvení, připravujeme samozřejmě i masa (opět lokálního původu). Ta si můžete vychutnat například z grilu, nebo třeba uzená studeným kouřem (zdravější metoda výroby uzenin).
Většinou jde ale o občerstvení, jako jsou zeleninové pomazánky, luštěniny, saláty, kombucha a různé nealko nápoje z bio surovin .... A spousty dalších!

Okuste zdravý catering také!

Ať už tedy chystáte poptat catering pro firmu či na jakoukoli soukromou akci, například na narozeniny, večírek, svatbu či k jiné příležitosti, se zdravým cateringem v naší režii rozhodně neuděláte chybu. Hosté si pochutnají a budou sršet energií!
Máte přesně o něco takového zájem? Tak nám vyplňte nezávaznou poptávku (formulář) níže, ať si lépe dovedeme představit, co máte v plánu, a ozveme se vám. Společně jistě vykouzlíme nezapomenutelné menu!

Complete 0%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Vyberte o jaký druh cateringu máte zájem:*
Catering se závozem bez obsluhy
Catering s obsluhou
Něco jiného
Způsob podávání cateringu:*
Závoz na jednorázovém ekologickém nádobí
Závoz se zapůjčením inventářem
Catering včetně kompletního servisu
Něco jiného
Provedení cateringu:*
Studený raut
Teplý raut
Kombinace studeného a teplého rautu
Grilování
Zdravý catering ( vegan )
Něco jiného
Back Next
Complete 33%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Termín konání akce: *
Od kdy do kdy bude akce probíhat: *
Pro kolik osob bude akce? *
Plánovaný rozpočet akce: *
Místo konání akce: *
Detailní informace k akci
Back Next
Complete 66%
1 Sestavení cateringu 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Jméno a příjmení *
Telefonní kontakt *
+420
Search
    Email *
    Název firmy
    Back Next