Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Protože catering není „jen“ o jídle


Již nějaký čas servírujeme část pokrmů našeho prvotřídního cateringu z lokálních zdrojů na betonovém nádobí české značky Gravelli. A tyto designové ručně vyráběné originály si nemůžeme vynachválit. Minulý čtvrtek jsme navíc od zmíněné značky dostali novou sadu tohoto unikátního nádobí. Podívejte se sami – beton je praktický, a přitom tak estetický.

 

Co kus, to ručně vyrobený originál s nenapodobitelnou strukturou. Nezapomenutelný zážitek z prvotřídního cateringu totiž dělá nejen kvalitní a chutné jídlo, ale i jeho nevšední prezentace. A proto na nádobí od Gravelli nedáme dopustit. To představuje jednoduchý a zároveň rafinovaný způsob, jak povýšit zážitek z našich pokrmů o úroveň dvě výše. Prakticky lusknutím prstů.

TIP: Pokud vás nádobí Gravelli zaujalo, podívejte se na jejich web. A v nabídce navíc mají i další zajímavé kousky z betonu – např. nábytek jako stoly, květináče, umyvadla, osvětlení či šperky.

Že byste na svou akci také rádi catering naservírovaný na betonovém nádobí?
Pak nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a můžete se těšit na skvělý zážitek. Na beton.


© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.