• +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Catering s příběhem. Suroviny od malých lokálních dodavatelů


Foodin catering je netradiční catering z lokálních surovin. Všechny ingredience, suroviny a produkty sami vybíráme a nakupujeme u malých českých farmářů, pěstitelů a malovýrobců exkluzivně a napřímo. Pro naše zákazníky tak vybíráme jen ty nejlepší a nejkvalitnější produkty, které jsou navíc převážně v bio kvalitě. Neustále po celé České republice hledáme i něco nového. Naším cílem je odebírat maximum surovin lokálně a podporovat tak lokální ekonomiku a navíc i minimalizovat ekologickou zátěž. V rámci provozu se snažíme o udržitelný model fungování, šetříme přírodní zdroje, minimalizujeme a třídíme odpad, jednáme férově se svými zaměstnanci, dodavateli a obchodními partnery.

Catering pro firmy

Netradiční catering
CATERING PRO FIRMY

Neváhejte a využijte možností našeho FoodIN cateringu. Rádi pro vás a vaše hosty připravíme neobvyklý catering, který opravdu chutná a navíc i mile překvapí. Zajistíme netradiční catering pro menší i velké skupiny účastníků.
Catering pro firmy
Vánoční catering 2020

Speciální nabídka cateringu
VÁNOČNÍ CATERING 2020

Každý z nás by si tento rok přál alespoň bezstarostné a klidné Vánoce. S naším cateringem můžete mít o starost míň. Nabízíme flexibilní catering, který se plně přizpůsobí Vašim přáním, potřebám i velikosti skupiny.
Více o cateringu
Realizace svateb

Svatby tématické s programem
REALIZACE SVATEB

Postaráme se o vše a připravíme vám svatbu o jaké jste snili. Možností je i kombinace klasické svatby se svatbou tématickou, kdy do daného stylu vše přeměníme až například po “klasickém” svatebním obědě.
Realizace svateb
OSLAVA NAROZENIN

U vás doma nebo ve jiném objektu
OSLAVA NAROZENIN

Chystáte narozeninovou oslavu, neváhejte nás oslovit. Čekejte výbornou kvalitu pokrmů a skvělý servis. Rádi pro vás a vaše hosty uděláme neobvyklý catering.
Oslava narozenin
Grilovani

Produkt české výroby
GRILOVÁNÍ na VULCANUSU

Pro naše zákazníky jsme v této sezóně nově připravili sekci grilování. Grilování pro firmy, soukromé oslavy a svatby. Nabízíme výborný způsob teambuildingu ve našich prostorách Battistove cihelne.
Více o grilovaní
ZÁVOZ JÍDEL A CATERINGU

100% ekologické
ZÁVOZ JÍDEL A CATERINGU

Foodin catering připravuje a přímo rozváží snídaně, svačiny, obědy a večeře pro firmy a soukromé osoby. Jídla zchlazená v šokeru a dopravovaná profi chladícím autem. Pro přírodu bez plastů.
Více o závozu jídel

© 2021 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin
Czech English French German Italian Russian Spanish