Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Catering s příběhem. Suroviny od malých lokálních dodavatelů


Foodin catering je netradiční catering z lokálních surovin. Všechny ingredience, suroviny a produkty sami vybíráme a nakupujeme u malých českých farmářů, pěstitelů a malovýrobců exkluzivně a napřímo. Pro naše zákazníky tak vybíráme jen ty nejlepší a nejkvalitnější produkty, které jsou navíc převážně v bio kvalitě. Neustále po celé České republice hledáme i něco nového. Naším cílem je odebírat maximum surovin lokálně a podporovat tak lokální ekonomiku a navíc i minimalizovat ekologickou zátěž. V rámci provozu se snažíme o udržitelný model fungování, šetříme přírodní zdroje, minimalizujeme a třídíme odpad, jednáme férově se svými zaměstnanci, dodavateli a obchodními partnery.

Catering pro firmy

Netradiční catering
CATERING PRO FIRMY

Neváhejte a využijte možností našeho FoodIN cateringu. Rádi pro vás a vaše hosty připravíme neobvyklý catering, který opravdu chutná a navíc i mile překvapí. Catering pro menší i velké skupiny účastníků.
Catering pro firmy
OSLAVA NAROZENIN

U vás doma nebo ve jiném objektu
OSLAVA NAROZENIN

Chystáte narozeninovou oslavu, neváhejte nás oslovit. Čekejte výbornou kvalitu pokrmů a skvělý servis. Rádi pro vás a vaše hosty uděláme neobvyklý catering.
Oslava narozenin
Realizace svateb

Svatby tématické s programem
REALIZACE SVATEB

Postaráme se o vše a připravíme vám svatbu o jaké jste snili. Možností je i kombinace klasické svatby se svatbou tématickou, kdy do daného stylu vše přeměníme až například po “klasickém” svatebním obědě.
Realizace svateb
Dárkové balíčky

Dárkové balíčky od malých českých producentů

Pro vaše klienty nebo zaměstnance připravujeme na míru dárkové balíčky. Dárkové balíčky plné dobrot z různých částí celé České republiky. Dárkové krabice sestavíme přímo na míru a přizpůsobíme se vašim požadavkům.
Dárkové krabičky
Grilovani

Zpestření cateringové nabídky
Teambuilding pro firmy

Pro naše firemní zákazníky připravujeme různé druhy teambuildingových aktivit. Programy připravujeme podle požadavků klienta.

Teambuilding s cateringem
Grilovani

Grilování pro firmy, soukromé oslavy a svatby

Grilujeme přírodním, mediteriánským způsobem. Využíváme lokální suroviny v bio kvalitě s původem. Při přípravě také využíváme naše bylinky, vlastní koření a domácí pesta. Z našich grilovaných specialit vám nikdy nebude těžko a i následující den z jídla budete mít příjemný pocit.
Více o grilovaní
ZÁVOZ JÍDEL A CATERINGU

100% ekologické
ZÁVOZ JÍDEL A CATERINGU

Nabízíme kvalitní catering se závozem v rámci celé Prahy a nově také v Mladé Boleslavi, Brandýse nad Labem, Nymburku, Kolíně a okolí. Ekologické balení - pro přírodu bez plastů.
Více o závozu jídel

© 2023 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.