Telefon: +420 603 425 156
cszh-TWenfrdeitjaplptrues

 

Realizace svateb - Svatba v Battistově cihelně

Battistova cihelna
Dokonalé místo na svatbu

Kompletní realizace svateb s cateringem.

previous arrownext arrow
Slider

Dovolte nám, pozvat vás do unikátních prostor Battistovy cihelny. Památkově chráněné budovy, která povstala z ruin po téměř deseti letech pečlivé rekonstrukce.
Projekt navázal na původní proporce cihelny v dobách jejího založení. Komín, který je dominantou této stavby a v noci je krásně osvícen, se při rekonstrukci znovu přeložil. Na základ zrekonstruované kruhové pece (prostor Cihelna) byla usazena krásná prosklená konstrukce se sedlovou střechou a viditelnými vzpěrami (prostor Galerie). 

V období Corona viru jsme nezaspali. Ve Foodin cateringu jsme se za poslední měsíc modernizovali a úspěšně čelíme současné situaci. Pokud máte jakékoliv požadavky, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi se vaším požadavkům přizpůsobíme a vše připravíme dle vašich představ. Již teď nabízíme k využití prostory naší zahrádky, která je na klidném izolovaném místě. Běžná kapacita tohoto prostoru je až 90 míst, ale z důvodu prevence nabízíme nyní zahrádku maximálně pro 30 - 40 osob, abychom mohli dodržet odstup. Naši zahrádku, jelikož je na otevřeném prostoru, doporučujeme pro schůzku, seminář, přednášku nebo malou konferenci. Můžete ji se svým týmem využít i pro relaxaci a my vám k tomu rádi nabídneme jídla z našeho grilu Vulcanus. Jídlo z tohoto grilu výtečně chutná, protože je připravováno na Olši, která mu dává nasládlou kouřovou chuť. Jistě to pro vás bude nezapomenutelný zážitek.

Realizujeme jak klasické svatby, tak svatby tématické s programem a aktivitami. Vždy se vám postaráme jak o program, tak zajistíme koordinátorku a vizážistku. 

Postaráme se o vše a připravíme vám svatbu o jaké jste snili. Možností je i kombinace klasické svatby se svatbou tématickou, kdy do daného stylu vše přeměníme až například po “klasickém” svatebním obědě. Více se o našich tématických svatbách dozvíte zde. V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat. 

 

BATTISTOVA CIHELNA

je uzavřený soukromě fungující areál, který vám a vašim hostům nabízí exkluzivitu a soukromí. A to všechno jen 15 minut autem od centra města Prahy. Pro svatební hostinu a následující svatební veselí máme připraveny prostory maximálně pro 100 hostů.

Jsme rodinná firma, a proto dbáme na vysokou kvalitu našich služeb. S námi a naším personálem se vy i vaši hosté budete cítit jako doma. Uděláme vše pro to, abyste na svůj svatební den v Battistově cihelně dlouho s dobrým pocitem vzpomínali.

Svatba v Praze
Svatba v Praze
Svatba v Praze
Svatba v Praze
Svatba v Praze
Svatba v Praze
Svatba v Praze
svatba04
Svatba v Praze
Svatba v Praze
Svatba v Praze
Svatba v Praze
Svatba v Praze
Svatba v Praze
Svatba v Praze
photo_2018-12-04_06-58-44
Realizace svateb
Realizace svateb
Realizace svateb
Realizace svateb

Areál Battistovy cihelny se skládá ze tří částí:

  • První patro - Galerie

- Galerie se nachází v prvním patře a je celá prosklená se dvěma terasami. Z toho jedna je otočena na západní stranu, proto prostor poskytuje celodenně dostatek světla. Tento prostor lze využít pro denní aktivity, pro relaxaci, jako kavárnu nebo i pro slavnostní oběd pro užší rodinný kruh. Je zde i možnost projekce. Prostor je navíc kvalitně ozvučen.
- Kapacita Galerie je 60 hostů.

  • Přízemí - Cihelna

- Cihelna je jako vinárna/restaurace/bar o kapacitě až 100 hostů. Tento prostor lze využít pro slavnostní oběd, pozdější oslavu a noční párty, která se může protáhnout až do pozdních hodin. Tento prostor je dobře odhlučněn, a tak není problém s jeho využitím i po desáté hodině, kdy všude nastává noční klid. 
- Prostor nabízí bar, mixážní pult, kvalitní ozvučení, klimatizaci, stoly pro sezení a barové. 

  • Zahrádka

- Zahrádka u Battistovy cihelny je jedna z nejlepších v Praze. Kapacita míst na sezení je 80. 
- Na zahrádce grilujeme na grilu OFYR.

Celému areálu navíc dominuje krásný industriální komín, který je v noci impozantně osvícen. Výhodou areálu je možnost částečného pronájmu. Znamená to tedy, že u nás můžete mít pouze svatební oběd či večeři nebo si Cihelnu pronajmout jen na večerní/noční svatební párty.