Čeština
 • Svatba ve stylu udržitelnosti

  Ve Foodin cateringu dbáme na ekologii a udržitelnost, proto našim zákazníkům nabízíme i akce, které se konceptem udržitelnosti řídí.
 • Důraz na nejvyšší kvalitu

  Vždy klademe důraz na tu nejvyšší kvalitu našeho servisu a také na prezentaci našich jídel
 • Servis od Foodinu

  Jsme rodinná firma, která si klade za cíl přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně s maximálním přihlédnutím k jeho potřebám a požadavkům.

Realizace svateb

Důraz na tu nejvyšší kvalitu

Jsme zkušený rodinný podnik, který realizoval již řadu svateb. Dělali jsme svatby na louce, na zámku nebo ve stodole a vždy jsme se postarali o to, aby náš klient a jeho hosté dostali to nejlepší, stoprocentní kvalitu pokrmů a servisu.

Máme úctu k přírodě, proto je náš svatební catering více přirozený a s přírodou souznící. Náš personál je vždy usměvavý a příjemný, což přispívá i pozitivní náladě všech hostů. Z našeho cateringu mají hosté nejen požitek, ale i zážitek.

Celá svatba se tak rozvine do vřelé a usměvavé nálady. Pokrmy, které pro hosty připravujeme jsou vždy primárně z lokálních zdrojů, s původem a v bio kvalitě. Aktivně se zapojujeme do rytmu a stylu svatby, hostům vždy prezentujeme naše pokrmy a nápoje. Maximálně se snažíme, abyste vy a vaši hosté byli nadmíru spokojeni. Zatím za sebou máme zkušenosti jen s plně spokojenými zákazníky, což nás opravdu těší. Věříme, že i nadále si u našich hostů dokážeme udržet tu největší spokojenost a dobrá hodnocení.

 • Realizace svateb
 • Realizace svateb

Důraz na tu nejvyšší kvalitu

Vždy klademe důraz na tu nejvyšší kvalitu našeho servisu a také na prezentaci našich jídel, proto pokrmy podáváme na kvalitním nádobí vyrobeném z betonu, dřeva nebo keramiky. Navíc vše zdobíme jedlými květy a microgreens. To vše z české produkce.

Svatba ve stylu udržitelnosti

Ve Foodin cateringu dbáme na ekologii a udržitelnost, proto našim zákazníkům nabízíme i akce, které se konceptem udržitelnosti řídí. Chcete mít svatbu, která se v tomto duchu ponese, potom neváhejte a udělejte ji s námi. Pro tento styl svatby je nejdůležitější komunikace.

Je zapotřebí všechny zúčastněné předem a následně i v průběhu svatby informovat o cílech a konceptu celé akce.  Hlavním cílem takové svatby je akce bez plastů s minimálním odpadem a maximální chutí ze suroviny od lokálních dodavatelů.

Na takovou akci vám dokážeme zajistit i květiny, které vyrostli u nás v České republice. Prostě uděláme vše pro to, abychom v rámci přípravy a realizace vaší svatby minimalizovali ekologickou stopu nás všech.  Pro tento styl svatby vám můžeme sestavit celé veganské menu nebo i kombinaci s menu vegetariánským. Případně pokud by nebylo zbytí s minimálním množstvím masa. Vše ale bude připraveno primárně z lokálních sezónních surovin, které nakupujeme u malých místních farmářů a producentů. Bylinky a jedlé květy, které využijeme budou z naší zahrádky a vše, co na svatbě nesníte vám a vašim hostům zabalíme sebou do ekologicky odbouratelných krabiček. 

Nabídky na zajištění svatebního cateringu pro rok 2024 začneme připravovat až koncem ledna 2024. Děkujeme za pochopení.

Nezávazná poptávka - Svatební konfigurátor

Připravili jsme pro vás svatební konfigurátor, kde si sami nakonfigurujete, jak si vaší svatbu představujete. My následně budeme vědět, jakou vám máme připravit nabídku, co všechno do ní zahrnout a s čím počítat. Prosíme vás také o uvedení alespoň přibližného rozpočtu, který máte na svatbu alokovaný (nápovědou vám mohou být ceny zde: Orientační ceník. Poptávky bez uvedení této zásadní informace bohužel nezpracováváme. Děkujeme za pochopení.

Budeme rádi, pokud nás se svou nabídkou oslovíte. Jsme jedna z mála firem, která připravuje svatební nabídku každému zákazníkovi přímo na míru. Zároveň vás rádi u nás přivítáme na ochutnávku. Ochutnávku nabízíme klientům u nás na Orlíku, teprve po odsouhlasení vzájemné spolupráce. Jde o to, abyste poznali kvalitu našich jídel, společně jsme se seznámili a ukázali vám také kvalitu našeho servisu. Prosíme Vás o poskytnutí co nejvíce informací, jedině tak budeme schopni Vám připravit co nejpřesnější nabídku. Děkujeme.

Complete 0%
1 Provedení svatby 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Provedení cateringu svatby*
Servírovaný oběd
Servírovaná večeře
Oběd formou rautu
Večerní grilování a raut
Nápojový balíček
Pouze závoz
Něco jiného
Back Next
Complete 33%
1 Provedení svatby 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Termín svatby *
Plánovaný rozpočet *
Od kdy do kdy bude akce probíhat: *
Počet hostů *
Místo konání *
Detailní informace k akci:
Back Next
Complete 66%
1 Provedení svatby 2 Doplňující informace 3 Osobní informace
Jméno a příjmení *
Telefonní kontakt
+420
Search
  Váš e-mail *
  Back Next

  © Foodin.cz All rights reserved.
  Powered by Foodin.