Skip to main content
Čeština

Svatba ve stylu udržitelnosti

Ve Foodin cateringu dbáme na ekologii a udržitelnost, proto našim zákazníkům nabízíme i akce, které se konceptem udržitelnosti řídí.

Důraz na nejvyšší kvalitu

Vždy klademe důraz na tu nejvyšší kvalitu našeho servisu a také na prezentaci našich jídel

Servis od Foodinu

Jsme rodinná firma, která si klade za cíl přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně s maximálním přihlédnutím k jeho potřebám a požadavkům.

Realizace svateb

Důraz na tu nejvyšší kvalitu

Vážení zákazníci, svatby pro rok 2024 nebudeme pořádat z kapacitních důvodu.

Dekujeme za pochopeni.

Jsme zkušený rodinný podnik, který realizoval již řadu svateb. Dělali jsme svatby na louce, na zámku nebo ve stodole a vždy jsme se postarali o to, aby náš klient a jeho hosté dostali to nejlepší, stoprocentní kvalitu pokrmů a servisu.

Máme úctu k přírodě, proto je náš svatební catering více přirozený a s přírodou souznící. Náš personál je vždy usměvavý a příjemný, což přispívá i pozitivní náladě všech hostů. Z našeho cateringu mají hosté nejen požitek, ale i zážitek.

Celá svatba se tak rozvine do vřelé a usměvavé nálady. Pokrmy, které pro hosty připravujeme jsou vždy primárně z lokálních zdrojů, s původem a v bio kvalitě. Aktivně se zapojujeme do rytmu a stylu svatby, hostům vždy prezentujeme naše pokrmy a nápoje. Maximálně se snažíme, abyste vy a vaši hosté byli nadmíru spokojeni. Zatím za sebou máme zkušenosti jen s plně spokojenými zákazníky, což nás opravdu těší. Věříme, že i nadále si u našich hostů dokážeme udržet tu největší spokojenost a dobrá hodnocení.

Realizace svateb
Realizace svateb

Důraz na tu nejvyšší kvalitu

Vždy klademe důraz na tu nejvyšší kvalitu našeho servisu a také na prezentaci našich jídel, proto pokrmy podáváme na kvalitním nádobí vyrobeném z betonu, dřeva nebo keramiky. Navíc vše zdobíme jedlými květy a microgreens. To vše z české produkce.

Svatba ve stylu udržitelnosti

Ve Foodin cateringu dbáme na ekologii a udržitelnost, proto našim zákazníkům nabízíme i akce, které se konceptem udržitelnosti řídí. Chcete mít svatbu, která se v tomto duchu ponese, potom neváhejte a udělejte ji s námi. Pro tento styl svatby je nejdůležitější komunikace.

Je zapotřebí všechny zúčastněné předem a následně i v průběhu svatby informovat o cílech a konceptu celé akce.  Hlavním cílem takové svatby je akce bez plastů s minimálním odpadem a maximální chutí ze suroviny od lokálních dodavatelů.

Na takovou akci vám dokážeme zajistit i květiny, které vyrostli u nás v České republice. Prostě uděláme vše pro to, abychom v rámci přípravy a realizace vaší svatby minimalizovali ekologickou stopu nás všech.  Pro tento styl svatby vám můžeme sestavit celé veganské menu nebo i kombinaci s menu vegetariánským. Případně pokud by nebylo zbytí s minimálním množstvím masa. Vše ale bude připraveno primárně z lokálních sezónních surovin, které nakupujeme u malých místních farmářů a producentů. Bylinky a jedlé květy, které využijeme budou z naší zahrádky a vše, co na svatbě nesníte vám a vašim hostům zabalíme sebou do ekologicky odbouratelných krabiček. 

Nabídky na zajištění svatebního cateringu pro rok 2024 začneme připravovat až koncem ledna 2024. Děkujeme za pochopení.

Vážení zákazníci, svatby pro rok 2024 nebudeme pořádat z kapacitních důvodu.

Dekujeme za pochopeni.