Telefon: +420 603 425 156
cszh-TWenfrdeitjaplptrues

 

Catering pro firmy

previous arrownext arrow
Slider

Chystáte firemní večírek, párty nebo oslavu. Neváhejte a využijte možností našeho Foodin cateringu. Rádi pro vás a vaše hosty uděláme neobvyklý catering, který opravdu chutná a navíc i mile překvapí. Catering, který pro vás a vaše hosty připravíme je postaven na základech udržitelnosti. V rámci provozu se snažíme o udržitelný model fungování, šetříme přírodní zdroje, minimalizujeme a třídíme odpad, jednáme férově se svými zaměstnanci, dodavateli a obchodními partnery. V areálu naší provozovny máme navíc i bylinkovou zahrádku.  

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A UDRŽITELNÉ ZDROJE
Při přípravě jídel využíváme především suroviny od malých lokálních dodavatelů. Jejich původ je pro nás to nejdůležitější. Jedině tak jsme schopni našim klientům nabídnout jen tu nejvyšší kvalitu. Řada našich výrobků je nabízena i v bio kvalitě. Objednávkou cateringu u nás tak podpoříte lokální ekonomiku.

CATERING, KTERÝ MILE PŘEKVAPÍ A NADCHNE
Náš catering je vždy s nádechem domácí atmosféry a ve stylu Provence. Pokud to druh akce dovolí, tak pro zakládání jídel využíváme naše ručně dělané dřevěné stoly bez ubrusů s květinovou výzdobou. Nádobí je u nás také netradiční. Využíváme kameninu, dřevo, keramiku a také betonové nádobí, které máme díky spolupráci s českou firmou Gravelli. 

CATERING PRO MALÉ A VĚTŠÍ SKUPINY
Netradiční catering z lokálních surovin připravíme pro menší i velké skupiny účastníků. Naší specializací je firemní catering, kde se dokážeme maximálně přizpůsobit poptávkám firemních zákazníků. Děláme závozy a to buď na jednorázovém rozložitelném nádobí anebo klientům zapůjčujeme nádobí naše s tím, že po akci si jej zase odvezeme. Nabízíme snídaně, coffee breaky, obědy, ale i firemní teambuilding, prezentace, večírky a oslavy. Na některé z našich referencí se můžete podívat v sekci o nás. 

Jedním z našich hlavních cílů je také vysoká kvalita poskytovaných služeb, proto s naším profesionálním personálem pro vás a vaše hosty uděláme vše pro to, aby vaše akce byla úspěšná a všichni účastníci na ni dlouho vzpomínali.

Firemni akce
Catering pro firmy
Catering s příběhem
Firemni catering
Catering s příběhem
Firemni akce
Firemni akce
Firemni akce
Firemni catering
Catering pro firmy
Catering pro firmy
Catering pro firmy
Catering s příběhem
Catering pro firmy
Catering s příběhem