Skip to main content
Čeština

V čem spočívá tajemství našeho úspěchu?

tajemství našeho

Po 6 letech v cateringu se může náš Foodin pochlubit hodnocením 4,9 z 5, a to jak na Googlu, tak na Facebooku. Málokterá firma se takové zpětné vazbě od zákazníků těší. Jak na to jdeme, že se blížíme bezmála perfektnímu skóre? Není to nic složitého. Anebo je? Posuďte sami.

Za skvělým hodnocením hledejte... spokojené klienty

Vždy se snažíme, aby náš zákazník a jeho hosté dostali nejen nejkvalitnější jídlo v bio kvalitě, ale zároveň i servis. To vše tak, aby se zadavatel sám už nemusel o nic starat a všichni byli spokojeni. Jedno, zda jde o firemní či soukromou akci, laťku držíme až u pomyslného stropu. Bez výjimek.
Našemu hodnocení jistě pomáhá i fakt, že náš catering uzpůsobujeme na míru dané poptávce a domýšlíme ji do nejposlednějšího detailu. I proto máme pro téměř každou příležitost cílenou nabídku. Umíme tak zpříjemnit atmosféru při uvedení produktu, tiskovou konferenci či meeting a také vykouzlit nezapomenutelnou oslavu narozenin, svateb nebo výročí. Co jen klienty napadne.

Zároveň od samého začátku dbáme na to, abychom ve Foodinu vařili, pekli, flambovali, grilovali... výhradně z lokálních surovin. Nebo alespoň v maximální možné míře. Pokud by tedy zákazník trval třeba na krevetách, vyjdeme vstříc, ale vyřešíme to tak, že budou v menu zahrnuty pouze okrajově. A rozhodně nebudou od velkorybářů. Ano, velmi důležitou ingrediencí je tedy i samotná komunikace.

Držíme se 2 prostých zásad

Na všechny akce máme zásadu: Náš zákazník, náš pán. Asi netřeba víc vysvětlovat, hlavní jsou činy.
A ta druhá? Tou je společenská zodpovědnost. Při ladění cateringu zohledňujeme i vzdálenost od výroby. Ta je v drtivé míře na minimu, což znamená, že velká část našich příjmů se přirozeně vrací lokálním producentům. A souběžně s tím dbáme i na ekologii: využíváme pomálu plastů – co jde, to nahrazujeme recyklovatelnými variantami (např. lunchboxy). A produkujeme co nejméně odpadu.

Ohlasů si vážíme a děkujeme za ně!

Jaký že je tedy ten recept na skvělé hodnocení? Nabízet klientům top kvalitu, jít vstříc jejich přáním, komunikovat s nimi, a přitom se stále držet svých hodnot. To totiž vnímají, cítí a oceňují. A takové je zákulisí kuchyně našeho úspěchu.
Že jste dostali chuť na náš catering? Stačí nám jen poslat poptávku & vše společně vymyslíme!