Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zpestřili jsme nabídku! Nově dárky balíme i do juty či lnu


Již léta plníme dárkové krabice z kartonu produkty od českých producentů a farmářů. Abychom náš sortiment obohatili, kromě krabic si teď můžete objednat další zajímavé, a přitom ekologické balení. Takže do jutového či lněného pytlíku?

 

Skladem máme různé velikosti, do nejmenšího se vejde jeden produkt, do největšího pak až 10. A co do nich? Je to stejné jako u dárkových krabic: i do ekologických pytlíků či pytlů vám rádi zabalíme marmelády, medy, džemy, paštiky atd. atd. Asi nejčastěji do nich ale balíme kosmetiku značky Botanicus (např. oleje, šampony, balzámy, krémy). O značce jste možná již slyšeli, sídlí totiž hned vedle nás v Ostré, a na její produkty nedáme dopustit.
Všechny pytle i pytlíky, z juty i lnu se díky svému potisku perfektně hodí mj. i na Vánoce. Navíc není problém opatřit je vizitkou s logem, což oceňují zejména firemní zákazníci.
Ať už tedy sháníte originální dárek pro firemní klienty, zaměstnance či kolegy anebo pro blízké a přátele, s dárkovými pytlíčky či pytli z naší dílny určitě nešlápnete vedle.

Že byste jich pár chtěli? Není problém!

Nejmenší pytlíky startují na 100 Kč, záleží jen na tom, kolik dárků mají uvnitř.
Pokud vás zaujaly, podívejte se na stránku dárkových balíčků a objednejte si!

Kraftová dárková krabice menší

Kraftová dárková krabice menší, do které se vejde max. 5 výrobků. Všechny výrobky, které do těchto krabic dáváme jsou výhradně z malých manufaktur z Čech a Moravy. Nabídku vám připravíme vždy na míru dle vašich požadavků a představ.

Tyto menší balíčky nabízíme v cenové relaci od 390Kč do 790Kč.

 

Kraftová dárková krabice s delikatesam

Kraftová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Jedná se o pevnou dárkovou krabici, na kterou vám můžeme dát logo v podobě samolepky. Produkty, které vám do krabice vybereme jsou pouze z Čech a Moravy a vždy je přizpůsobíme na míru vašim představám a požadavkům. Do této krabice se vejde 8 až 12 produktů. Cenová relace u těchto dárkových balíčků je od 790Kč do 1190Kč.

Velká designová dárková krabice

Velká designová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Tato krabice je vyrobena ručně mladým českým designérem a lze na ni vypálit i logo nebo jakýkoliv text. Je plná nejlepších výrobků z Čech a Moravy.
Nabídku vám připravíme dle vašich představ na míru. Maxi dárkovou krabici s 8 až 10 produkty nabízíme v cenové relaci od 1490 do 1790Kč.

Designová krabice střední

Designová krabice střední do které se vejde max. 5 výrobků. Dárková krabice vyráběná ručně mladým českým designérem s pevným víkem na magnety. Lze na ni vypálit logo nebo jakýkoliv text. Výrobky, které vybereme dle vašich požadavků, jsou vždy pouze z malých českých a moravských manufaktur.
Tyto krabice nabízíme v cenové relaci od 590Kč do 990Kč.

Maxi designová dárková krabice

Maxi designová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Tato krabice je vyrobena ručně mladým českým designérem a lze na ni vypálit i logo nebo jakýkoliv text. Krabice má pevné víko uzavíratelné na magnety. Je plná nejlepších výrobků z Čech a Moravy. Nabídku vám připravíme dle vašich představ na míru.

Do této krabice se vejde až 15 různých produktů a nabízíme je v cenové relaci od 1190Kč.

Pytlíky z juty či lnu plné dárků

Na výběr máte hned z několika různých velikostí pytlů – záleží, zda do nich chcete zabalit jeden, dva nebo až 10 produktů. Všechny se navíc díky potisku perfektně hodí mj. i na Vánoce. Uvnitř můžou obdarovaní nalézt kosmetiku zn. Botanicus anebo různé delikatesy.

Takže kolik vám toho zabalíme? A do juty či lnu?

Cenově se ekologické pytlíky pohybují od 100 Kč dál!


© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.