Skip to main content
Čeština

Zpestřili jsme nabídku! Nově dárky balíme i do juty či lnu

Nově dárky balíme i do juty či lnu

Již léta plníme dárkové krabice z kartonu produkty od českých producentů a farmářů. Abychom náš sortiment obohatili, kromě krabic si teď můžete objednat další zajímavé, a přitom ekologické balení. Takže do jutového či lněného pytlíku?

Skladem máme různé velikosti, do nejmenšího se vejde jeden produkt, do největšího pak až 10. A co do nich? Je to stejné jako u dárkových krabic: i do ekologických pytlíků či pytlů vám rádi zabalíme marmelády, medy, džemy, paštiky atd. atd. Asi nejčastěji do nich ale balíme kosmetiku značky Botanicus (např. oleje, šampony, balzámy, krémy). O značce jste možná již slyšeli, sídlí totiž hned vedle nás v Ostré, a na její produkty nedáme dopustit.
Všechny pytle i pytlíky, z juty i lnu se díky svému potisku perfektně hodí mj. i na Vánoce. Navíc není problém opatřit je vizitkou s logem, což oceňují zejména firemní zákazníci.
Ať už tedy sháníte originální dárek pro firemní klienty, zaměstnance či kolegy anebo pro blízké a přátele, s dárkovými pytlíčky či pytli z naší dílny určitě nešlápnete vedle.

Že byste jich pár chtěli? Není problém!

Nejmenší pytlíky startují na 100 Kč, záleží jen na tom, kolik dárků mají uvnitř.
Pokud vás zaujaly, podívejte se na stránku dárkových balíčků a objednejte si!