Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zastavte se u nás na parádní steak a burger


Máte ještě volno ve svém kalendáři o víkendu 20. a 21. srpna? Tak určitě dorazte k nám do Bistra Orlík na neopakovatelnou událost! Přijede k nám totiž grilovat Jan Žák, majitel biofarmy Rudimov. A připravovat samozřejmě budeme hovězí maso právě z jeho farmy. Všechny dobroty přichystáme na českém grilu Vulcanus. A na své si přijdou i vegetariáni! Začínáme od 12 hod.

Těšit se můžete na vynikající české maso a sýry #bio

Proč určitě nepropásnout tuto jedinečnou akci? Z grilu až na talíř vám budeme servírovat Rib eye steak z vyzrálého hovězího masa (zraje min. 3 týdny), hovězí a jehněčí domácí bio klobásy či hovězí burgery (taktéž z vyzrálého masa). Dáte si jako přílohu opečené brambory či salát z čerstvé české zeleniny z našeho okolí? Nebo rovnou oboje? Záleží jen a jen na vás!

Že vám maso nejede? Tak vám připravíme bio sýr Haloumi a zasypeme ho spoustou zeleniny

Zajímavost: Ekologická Farma Rudimov hospodaří na 240 hektarech a zaměřuje se na chov skotu Aberdeen Angus a ovcí Romney Marsh. Zvířata se pasou na loukách v krásné krajině. Krmena jsou tedy pouze a jen trávou a chována v souladu s jejich potřebami (tzv. welfare). 

K pití bude spousta druhů domácích limonád či lokálních piv a vín a jako dezert můžeme kupříkladu nabídnout zmrzlinu Puro Gelato. A nejen ji – ve vitrínách máme různé dobroty.

Nenechte si tento gurmánský zážitek ujít!

Zapište si grilovací událost do kalendáře a dorazte k nám do Bistra Orlík 20. či 21. srpna! od 12 hod.

Přímo na Orlíku můžete navštívit známý zámek a park v anglickém stylu, kde najdete známou Schwarzenberskou hrobku. Po úbočí Orlické přehrady se vinou i různé cesty a stezky přírodou s pěknými výhledy. Navštívit můžete i místní akvárium či vyrazit na plavbu lodí Orlík-Zvíkov. Oblíbená je také naučná stezka Orlík–Zvíkovské Podhradí či Sedláčkova stezka z Písku na Orlík. No a v parných měsících se rozhodně nabízí zchlazení v Orlické nádrži (v okolí je mnoho míst).

Dorazíte autem? Nebo na motorce? Pak se v nedalekém okolí přímo nabízí navštívit například lokální pivovary, manufaktury, farmy či hrady – příkladem je třeba jen pár kilometrů vzdálený Zvíkov či zámek v Blatné s daňky. Dále určitě doporučujeme historická města Písek a Tábor nebo rozhledny.

 


© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.