Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vánoční nákupy


Přemýšlíte nad netradiční vánoční akcí pro své zaměstnance, VIP partnery a důležité klienty? Tak to se jednoznačně nabízí vánoční firemní nákupy v naší provozovně přímo u zámku Orlík. Stačí si u nás tento unikátní event objednat a podrobnosti dle vašich preferencí domluvíme. Celý nápad funguje jednoduše. Se svou skupinou přijedete během dne a my vám v prostoru našeho bistra připravíme bohatou ochutnávku z produktů, které vám zároveň představíme.

Nákupy ideální i jako celodenní firemní teambuilding

Akci lze koncipovat i jako teambuilding na celý den, kdy všechny budeme průběžně hostit a na závěr si odvezou naplněné krabice pro své blízké. Či pro sebe. Nákupy můžete protáhnout ve firemní večírek, o jehož téma včetně cateringu se postaráme. Po domluvě můžete dorazit vlastními vozy a využít náš privátní parking v areálu zámku Orlík, nebo se můžeme domluvit a pro vaši firmu dopravy zajistíme – objednáme pro zájezd autobus. A ani případné ubytování není problém. Kromě nedalekého Hotelu Orlík můžete využít kapacity Apartmánů U rybníčku a Penzionu U Nováků v sousedních obcích. A případně jeden menší u nás.

Opravdu rozmanitý výběr z mnoha českých dobrot

Naše prodejna je plná zajímavých produktů od malých českých a moravských producentů, které v mnoha případech v běžných řetězcích nenajdete. Navíc nabízíme i výrobky přímo z naší udírny.  Dárkové krabice se hodí jako dar ke každé příležitosti, kdy se do menších vejde 5 výrobků, do větších až 15. A z čeho máte na výběr? Ochutnat sami či očima u nás na místě můžete různé paštiky, uzeniny, koření, cukroví, medy, džemy, povidla, čokolády, sušené ovoce, ořechy, pálenky, pesta atd. A můžeme posloužit i přírodní kosmetikou či opravdu širokou nabídkou (reklamních) předmětů z přírodních materiálů jako jsou hrníčky, klíčenky, zápisníky apod.

Účastníkům na závěr můžeme na víko dárkových krabic navíc vypálit i vzkaz pro jejich blízké. Zaměstnanci za balíčky následně můžou platit hotově či kartou a není ani problém se předem domluvit, že jim za svou firmu poskytnete vouchery v nominální hodnotě dle vlastní volby. 

Pozvěte své zaměstnance, partnery a klienty na nákupy!

Dejte nám vědět a společně i pro vaši skupinu uspořádáme akci, na kterou nezapomenou. Z celého dne si jistě odnesou nezapomenutelný zážitek. Ten a ještě krabici jako výslužku! Líbí se vám náš koncept & je to přesně to, co pro svou firmu sháníte? Tak nás kontaktuje jednoduše přes e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Jsme vám k dispozici! Více o Vánoční firemní nákupy a Bistru Orlík zde...

 


© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.