Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Víkendové grilování - Rybí


Tento víkend budeme u nás v Bistru Orlík opět grilovat a nebude to jen tak nějaké grilování, protože budeme grilovat společně přímo s konstruktérem a výrobcem grilu Vulcanus Ondřejem Kovářem. Začínáme už v pátek a nabídneme vám především ryby a jak jinak než z lokálního chovu v bio kvalitě z čistých šumavských vod. Ryby budou precizně vykostěné, a tak i ti, kteří je kvůli kostem nejedí, se nemusí obávat a mohou okusit. Na své si přijdou i ty největší odmítači ryb, protože v nabídce bude také vepřová krkovička nebo sýr halloumi.
Připravte své chuťové buňky na nevšední zážitek na Orlíku a přijeďte. Grilovat budeme sivena arktického, pstruha duhového a také sumečka.


Ve čtvrtek bude u nás na Orlíku dnem paštik. Paštiky od malých českých výrobců budeme nabízet na ochutnávku. Vyzkoušet tak budete moci především delikátní paštiky od Melememaso, které vynikají svou jemností. V nabídce bude lanýžová, husí nebo například kachní kalvádos.
Ve středu jsme nelenili a naskladnili pro vás i nové produkty od skvělé rodinné firmy Nikoleta Maria a také delikatesy od Zachs' pesto, proto neváhejte a přijďte. Samozřejmostí je vynikající zmrzlina Puro Gelato, výborná káva, dezerty a mnoho dalšího.


© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.