Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

A jsme v novém! Zastavte se u nás v Bistru Orlík


Osud nám přál a nedávno jsme pro naše další působení získali nádherné prostory přímo u zámku Orlík. Doslova ideální na vlastní stylové bistro a prodejnu lokálních výrobků! Jak to u nás vypadá a jaké občerstvení máme v nabídce? K přečtení v článku níže, k zažití na vlastní kůži a chuťové pohárky na adrese Orlík nad Vltavu 116. Více podrobností o bistru na webu www.bistroorlik.cz.

Vše, co vám chutnalo na našich akcích v minulosti a mnohem víc, můžete nyní ochutnat v našem bistru. Jeho přípravám jsme dali téměř 2 měsíce a mezitím jsme stihli odpravit i spoustu zakázek. Během té doby jsme zvládli stěhování z Ostré (výrobky, zařízení, osobní věci, děti, sebe), zabydlení v nových prostorách a jejich “vymazlení”, poznávání nádrherného okolí a místních producentů atd. Oficiálně jsme tu otevřeli v sobotu 2. července v 10 hodin. A je tu skvěle!

Pokud budete mít cestu kolem či chystáte výlet na zámek Orlík, tak jste u nás vítáni. Zastavte se! Třeba na oběd anebo svačinu, pivo, limo či třeba výtečné prosecco. Nebo máte v hlavě akci? Super! Míst máme 100. Navíc pro hosty máme i vyhrazený vlastní parking v areálu zámku. Na místě vám rádi naplníme a půjčíme piknikové koše. A můžeme posloužit i úschovnou kol!

V bistru najdete bohatou nabídkou dobrot

Klasiky nám zůstaly: stále u nás najdete spoustu výrobků od malých českých a moravských dodavatelů. Velmi žhavou a žádanou novinkou je pak neodolatelná zmrzlina Puro Gelato od paní Abrhám (navštěvovala prestižní Carpigiani Gelato univerzitu v Bologni, kde se pravé italské gelato naučila vyrábět profesionálně).
Podporovat malé lokální podniky má smysl, a proto v naší nabídce nenajdete žádné populární nápoje jako kolu, fantu, kofolu či balenou vodu. Ovšem můžete ochutnat kupříkladu limonády z Valašska v bio kvalitě nebo naši domácí limonádu. S dodavateli se známe osobně a za kvalitu jejich výrobků ručíme – vše jsme totiž sami ochutnali. A hodně toho ochutnáváme průběžně…

Chystáte akci a sháníte stylové prostory?

Jednoduše nás poptejte přes nezávazný formulář. Jedno jestli pro 10 osob či 100, v našich prostorách můžete uspořádat firemní akce i soukromé oslavy. Workshop, konference, teambuilding, oslava narozenin, párty, svatba? Jsme připraveni na vše! Dejte nám vědět!


© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.