Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Smuteční hostinaSmuteční hostina
Smuteční hostina
Smuteční hostina
Smuteční hostina
Smuteční hostina
Smuteční hostina
previous arrow
next arrow

Připravujeme smuteční hostiny na míru dle přání klientů. Smyslem smuteční hostiny je uctění památky zesnulého. Jedná se o projev zdvořilosti, poděkování za účast na pohřbu a zároveň příležitost, jak zavzpomínat na zemřelého a společně s hosty se s ním i rozloučit.
Hostina může mít různé podoby. Atmosféra na hostině je uvolněnější než během smutečního obřadu, ale vždy by zúčastnění měli být milí a ohleduplní.

Pro krátké setkání a zavzpomínání
Doporučujeme levnější variantu z naší nabídky Micro cateringu, kde pro vás a vaše hosty připravíme drobné občerstvení. Na naší nabídku závozu cateringu se můžete podívat zde: https://www.foodin.cz/zavoz-cateringu
Cílem takového setkání je pobýt s hosty asi krátký čas (asi tak půlhodinu až hodinu), popovídat si a poté se rozejít do svých domovů. Náš catering vám můžeme zavést až na místo, na které si budete přát. Tento typ cateringu je bez obsluhy. Hostina se servíruje na jednorázovém eko nádobí nebo vám můžeme zapůjčit i naše.

Smuteční oběd nebo večeře
Pro smuteční oběd nebo večeři nabízíme naše prostory Battistově cihelně. Zde vám můžeme zaručit klid a soukromí. Prostory Battistovy cihelny budou určeny jen pro vás a vaše hosty. Po obědě nebo večeři můžeme uspořádat setkání při sklenici vína. Většinou probíhá v podvečer a hostům se podává sklenka vína s nějakým drobným občerstvením. Setkání by nemělo trvat déle než hodinu.

Smuteční oběd nebo večeři můžeme uspořádat také v jiných prostorách dle vašeho přání. Spolehněte se na nás a naše zkušenosti. Jsme rodinná cateringová firma, která při přípravě cateringu využívá suroviny českého původu. Většina našich výrobků je v bio kvalitě. Catering připravujeme na jednorázové eko nádobí nebo na betonové nádobí od české firmy Gravelli.


© 2023 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.