Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jedno z hlavních jídel, která nabízíme na našich svatbách


Pomalu pečená roštěná, maso z lokálních zdrojů v bio kvalitě, ručně vyráběné mini karlovarské knedlíky. Švestková, vinná nebo šípková omáčka. To je jedno z hlavních jídel, která nabízíme na našich svatbách.

V tomto kvalitním jídle je spojeno více příběhů. Maso je z farmy Rudimov, kde je se zvířaty přes celý rok dobře zacházeno. Užívají si volného výběhu, čerstvé trávy a sušeného sena. Maso nám dodávají vyzrálé a v bio kvalitě. Více se o farmě dozvíte zde....

Hovězí roštěnou pomalu pečeme při nízkých teplotách celý den, což masu dává tu vlastnost, že se "rozplývá na jazyku", jak po ochutnání říkají naši zákazníci. K masu podáváme dle výběru z tří druhů omáček. Vinnou, švestkovou nebo šípkovou. Švestkovou omáčku připravujeme z domácích sušených švestek a povidel z Domácích dobrot, šípkovou zase z marmelády od naší kamarádky Jitky z Českého Ráje, která šípky sama ručně sbírá v okolí své výrobny.

Pochvalou pro nás bylo, když nám Daniel Bárta řekl, že maso a knedlíky jsou výborné, ale ta švestková ho svou chutí a vyvážeností vystřelila z pat. :)    

Naším cílem je, aby se ze svatby nestala jen běžná hospodská záležitost. Zároveň se snažíme držet tradic a vaříme z lokálních surovin. Klasickou svíčkovou na svatbách nenabízíme, ale mimo pečenou roštěnou můžeme například doporučit dančí pečenou kýtu, prošpikovanou uzeným z české rodinné Pršutérie nebo telecí maso, které pečeme s vínem a našimi bylinkami.

Chceme, aby si hosté ze svatby odnesli z našeho jídla zážitek, proto podáváme nejen kvalitní jídlo, ale snažíme se i o odvedení toho nejlepšího servisu. Realizace svateb od Foodin cateringu.

 


© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.