Skip to main content
Čeština

Catering Milovice

S naším cateringem máme široké spektrum působnosti.

Již léta zajišťujeme netradiční catering pro firemní i soukromé akce. Za tu dobu jsme hostili stovky událostí. Občerstvení v našem pojetí je nejen požitkem, ale zároveň zážitkem. Navíc všechny suroviny odebíráme od českých malovýrobců a farmářů, které známe. Objednávkou cateringu u nás tak zároveň podpoříte i lokální ekonomiku.

POZOR: Od 01.05.2022 nově působíme v Jihočeském kraji, v obci Orlík nad Vltavou (pár metrů od zámku). Chystáte akci? Rozhodně nám dejte vědět. Přesídlení se dotklo jen našeho závozu cateringu po Středočeském kraji – menší objednávky z důvodu ekologie nemůžeme přijímat.

Co můžete čekat? Jedině stylový catering

Vše, co v našem občerstvení naleznete, je od ověřených dodavatelů, většina v bio kvalitě. Spolu s cateringem s sebou přivezeme i příběhy lidí, kteří se na výrobě sýrů, masa a zeleniny podílí. Každá ingredience, kterou v přípravě jídla použijeme, má svůj příběh a my bychom ho s vámi rádi budeme sdílet. Catering servírujeme na betonovém nádobí od české firmy Gravelli, grilujeme na grilech Vulcanus, které jsou vyráběny na Moravě.

Všechno je o precizním přístupu

Nepoužíváme žádné polotovary, nenakupujeme v řetězcích, vaříme spíše sezónně. Můžete si u nás poručit i netradiční kuchyni, nejen italskou či francouzskou, ale třeba i libanonskou, ruskou či tureckou. A umíme vyjít vstříc jak milovníkům mas, tak vegetariánům a veganům.
S dodavateli se spolupracujeme dlouhodobě a spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. K přírodě chováme respekt, proto minimalizujeme odpady a využíváme i rozložitelné obaly.

Firemní akce a teambuildingy

Kromě cateringu organizujeme i firemní akce a teambuildingy, v jejichž rámci zaměstnanci poznávají různé lokální podniky. Snažíme se totiž podpořit i malé lokální výrobce, kteří kvůli současnému dění potřebují pomoc víc než kdy jindy. Podejte pomocnou ruku s námi. Navštivte s námi lokální farmu nebo minipivovar. Více na Firemní aktivity na podporu malých podniků.

Proč si náš catering pochvalují i ti nejnáročnější?

Perfektní jídlo • Menu dle domluvy • Bohaté zkušenosti • Usměvavý personál • Možnost závozu