Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Virtuální degustace


Realizujeme virtuální degustace produktů, které si u nás vyberete do dárkových krabic. Při virtuální degustaci seznámíme všechny hosty s výrobky, které od Vás obdrží v dárkovém balení. Navrhneme jak nejlépe produkty konzumovat. Pohovoříme o kvalitě těchto produktů a důležitosti podpory malých lokálních manufaktur. Do této virtuální prezentace můžeme zapojit i samotné výrobce, kteří by sami své výrobky představili.
Virtuální degustaci produktů

Virtuální degustace produktů

K objednaným dárkovým balíčkům Vám zdarma nabízíme virtuální degustaci, na které Vaše zákazníky nebo obchodní partnery seznámíme s každým výrobkem a výrobcem, který najdou ve svém dárkovém balení. Zároveň vysvětlíme, jak je důležité podporovat malé lokální výrobce.

Jak virtuální prezentace a ochutnávka vypadá?

Nejprve si musíte objednat minimálně 50ks dárkových krabiček. Následně si domluvíme termín konání virtuální ochutnávky. Akce v domluveném termínu a čase proběhne na platformě ZOOM. Všem zájemcům bude odeslán link s výzvou k účasti. Při setkání budeme představovat jednotlivé výrobky a jejich výrobce a zároveň bude i možnost odpovídat na různé otázky, které nám budou moci pokládat účastníci této akce. Účastníkům můžeme zároveň i poradit, kde lokální výrobky nakupovat, na co si dávat pozor při jejich výběru apod.

Dárkové krabičky s lokálními delikatesami

Kraftová dárková krabice menší

Kraftová dárková krabice menší, do které se vejde max. 5 výrobků. Všechny výrobky, které do těchto krabic dáváme jsou výhradně z malých manufaktur z Čech a Moravy. Nabídku vám připravíme vždy na míru dle vašich požadavků a představ.

Tyto menší balíčky nabízíme v cenové relaci od 390Kč do 790Kč.

 

Kraftová dárková krabice s delikatesam

Kraftová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Jedná se o pevnou dárkovou krabici, na kterou vám můžeme dát logo v podobě samolepky. Produkty, které vám do krabice vybereme jsou pouze z Čech a Moravy a vždy je přizpůsobíme na míru vašim představám a požadavkům. Do této krabice se vejde 8 až 12 produktů. Cenová relace u těchto dárkových balíčků je od 790Kč do 1190Kč.

Velká designová dárková krabice

Velká designová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Tato krabice je vyrobena ručně mladým českým designérem a lze na ni vypálit i logo nebo jakýkoliv text. Je plná nejlepších výrobků z Čech a Moravy.
Nabídku vám připravíme dle vašich představ na míru. Maxi dárkovou krabici s 8 až 10 produkty nabízíme v cenové relaci od 1490 do 1790Kč.

Designová krabice střední

Designová krabice střední do které se vejde max. 5 výrobků. Dárková krabice vyráběná ručně mladým českým designérem s pevným víkem na magnety. Lze na ni vypálit logo nebo jakýkoliv text. Výrobky, které vybereme dle vašich požadavků, jsou vždy pouze z malých českých a moravských manufaktur.
Tyto krabice nabízíme v cenové relaci od 590Kč do 990Kč.

Maxi designová dárková krabice

Maxi designová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Tato krabice je vyrobena ručně mladým českým designérem a lze na ni vypálit i logo nebo jakýkoliv text. Krabice má pevné víko uzavíratelné na magnety. Je plná nejlepších výrobků z Čech a Moravy. Nabídku vám připravíme dle vašich představ na míru.

Do této krabice se vejde až 15 různých produktů a nabízíme je v cenové relaci od 1190Kč.

Pytlíky z juty či lnu plné dárků

Na výběr máte hned z několika různých velikostí pytlů – záleží, zda do nich chcete zabalit jeden, dva nebo až 10 produktů. Všechny se navíc díky potisku perfektně hodí mj. i na Vánoce. Uvnitř můžou obdarovaní nalézt kosmetiku zn. Botanicus anebo různé delikatesy.

Takže kolik vám toho zabalíme? A do juty či lnu?

Cenově se ekologické pytlíky pohybují od 100 Kč dál!


© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.