Skip to main content
Čeština

Vánoční firemní párty

Vánoční firemní párty

Objednejte si od nás catering na vánoční večírek. Nejen že pro Vás a Vaše hosty připravíme občerstvení z kvalitních domácích surovin, ale navíc přijedeme přímo za Vámi do Vašich prostor s kompletním servisem.

Maximálně se přizpůsobíme Vaší poptávce a rozpočtu. Na Vašem vánočním večírku se postaráme o jídlo, nápoje, ale i výzdobu.

Netradiční catering z lokálních surovin, které odebíráme od místních farmářů, pěstitelů a producentů. Objednáním cateringu na Vaši vánoční oslavu u FoodIN získáte nejen kvalitní občerstvení a servis, ale zároveň tímto krokem podpoříte i českou produkci.

V naší nabídce jsou domácí kravské, ovčí a kozí sýry, telecí, jehněčí, hovězí, krůtí a vepřové maso z malých chovů. Nakládaná a čerstvá zelenina, různé druhy pest, marmelád, dressingů, domácích omáček a koláčků, v neposlední řadě již i několik vlastních produktů. Catering od nás není “tradiční”, vždy je s nádechem domácí atmosféry a stylu La Provence.

FIREMNÍ PÁRTY:

  • Nabízíme konzultaci a následně pro vás připravíme řešení přímo na míru vašim požadavkům a potřebám.
  • Zajistíme kvalitní občerstvení pro menší i velké skupiny účastníků. Připravujeme speciality z kvalitních lokálních surovin, které osobně vybíráme u malých pěstitelů a farmářů.
  • Od nás dostanete jídlo, které bude pro účastníky vaší akce nejen požitkem, ale i zážitkem.
  • Jsme z Prahy, ale není pro nás problém zajistit catering na Vaší vánoční oslavě i v místech, která se nacházejí mimo ni.
  • Objednat si u nás také můžete: snídani, coffee break, brunch nebo oběd, který vám zavezeme přímo do Vaší firmy. Jsme vhodným řešením občertvení pro firemní tembuilding, neformální obchodní setkání anebo jako zpestření denní stravy pro vaše zaměstnance.

Chcete na Vaší party zazářit, potom neváhejte a ozvěte se nám! Kvalitní a chutný catering určitě přispěje k úspěchu Vašeho vánočního večírku.

Firemní vánoční večírek
Firemní vánoční večírek
1200x0-towidth-80-jan6423
1200x0-towidth-80-jan6424
1200x0-towidth-80-jan6426
1200x0-towidth-80-jan6427
Firemní vánoční večírek
Firemní vánoční večírek
Firemní vánoční večírek
Firemní vánoční večírek