Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vánoční catering 2020


Slide 1
Vánoční catering bez obsluhy
Slide 1
Catering bez obsluhy nebo jen s minimálním servisem
Slide 1
Vánoční catering s obsluhou
Slide 1
Virtuální oslava spojená s naším cateringem
Slide 1
Bio sendviče
previous arrow
next arrow

Na Vánoce 2020 jsme připravili i speciální nabídku našeho cateringu, který je přizpůsoben menším zkupinám a vzniklé situaci.

Každý z nás by si tento rok přál alespoň bezstarostné a klidné Vánoce. S naším cateringem můžete mít o starost míň. Nabízíme flexibilní catering, který se plně přizpůsobí Vašim přáním, potřebám i velikosti skupiny. Vždy s přihlédnutím k dané situaci ohledně bezpečnostních opatření.

1. Vánoční catering se závozem bez obsluhy

V této variantě nabízíme náš kvalitní catering se závozem v rámci celé Prahy a nově také v Mladé Boleslavi, Brandýse nad Labem, Nymburku, Kolíně a okolí.

Tento druh cateringu většinou připravujeme na jednorázové ekologické nádobí, které nejen hezky vypadá, ale zároveň nezatěžuje životní prostředí. Mimo nabídku studené kuchyně Vám můžeme připravit i nabídku teplou, kterou Vám přivezeme v jednorázovém pekáči. V němž jídlo jednoduše ohřejete v troubě.

Pokud si budete přát, tak Vám můžeme i zapůjčit chafing pro ohřátí, případně další inventář. Vše je vždy na dohodě.

Celý catering Vám na místě i připravíme a vy se spolu s hosty následně jen sami obsloužíte.

Širokou nabídku máme pro milovníky masa a všežravce, ale myslíme i na vegany, vegetariány a lidi s různými druhy intolerance. Díky našemu novému umístění v Ostré u Lysé nad Labem máme teď i větší výběr lokálních výrobků od zeleniny, ovoce, sýrů a masa.

2. Vánoční catering s obsluhou

Pokud to dovolí podmínky a vládní nařízení, tak Vám velice rádi nabídneme catering i s kvalitní obsluhou. Můžeme Vám nabídnout i kvalitní nápoje a to jak nealkoholické, tak alkoholické, teplé i studené. Vše s obsluhou a inventářem. Náš personál je vyučený a dodržujeme veškerá hygienická opatření.

3. Virtuální oslava spojená s naším cateringem
Zajistíme i catering pro virtuální setkání, online konference, video hovory apod. Všem účastníkům virtuální akce zavezeme balíček (snack box), který si budou moci užít spolu s ostatními v průběhu konání akce.

Krabička plná různých potravin od lokálních výrobců a třeba i nápojů. Přidat můžeme i šokově zchlazený hlavní jídlo, které si účastník jednoduše ohřeje v mikrovlnné troubě nebo na sporáku. U tohoto druhu cateringu jsou velice populární naše snack boxy obsahující například: sendvič, sladkost, ovocný a zeleninový salát, nápoj.

Tento druh cateringu se hodí jak pro vánoční virtuální setkání, tak pro virtuální teambuilding nebo jako poděkování účastníkům virtuální konference.

Co v každém případě můžete očekávat:

  • Bezkonkurenční kvalitu servisu a pokrmy z lokálních surovin.
  • Flexibilní a seriózní jednání. Catering si u nás můžete objednat i s obsluhou. Pokud situace toto nebude umožňovat, tak Vám catering pouze zavezeme a na místě připravíme. Následně se obsloužíte sami.
  • V neposlední řadě odběrem našeho cateringu podpoříte i další malé české dodavatele a výrobce. Náš catering je totiž primárně postaven na spolupráci s malými českými a moravskými farmáři a malovýrobci.

Prosíme Vás o poskytnutí co nejvíce informací, jedině tak budeme schopni Vám připravit co nejpřesnější nabídku. Děkujeme.

Nezávazná poptávka:

Jméno a příjmení *
Telefonní kontakt
Časová náročnost akce *
Pro kolik osob bude akce? *
Vyberte o jaký druh vánočního cateringu máte zájem*
Vánoční catering se závozem bez obsluhy
Vánoční catering s obsluhou
Virtuální oslava s cateringem
Něco jiného
Váš e-mail *
Termín konání akce *
Místo konání akce *
Plánovaný rozpočet akce *
Detailní informace k akci
Odeslat poptávku


© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.