Telefon: +420 603 425 156
cszh-TWenfrdeitjaplptrues

 

V období Corona viru jsme nezaspali

Ve Foodin cateringu jsme se za poslední měsíc modernizovali a úspěšně čelíme současné situaci. Naše aktivity jsme rozšířili o online market s prodejem lokálních výrobků. Foodin Market Všechny produkty jsou od malých českých dodavatelů. Na marketu nenabízíme jen potraviny, ale i ručně vyráběné produkty od šikovných českých firem. V nabídce tak jsou například: grily Vulcanus, betonové nádobí Gravelli, dřevěná prkénka a další zboží.

Zároveň jsme modernizovali i naší kuchyň a pořídili jsme si balící stroje, jídlo zchlazujeme v šokeru a rozvážíme profi chladícím autem od společnosti Petit Forestier. Po celou cestu je tak pro vaše nákupy zaručena konstantní teplota.

Pokud máte jakékoliv požadavky, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi se vaším požadavkům přizpůsobíme a vše připravíme dle vašich představ.

Již teď nabízíme k využití prostory naší zahrádky, která je na klidném izolovaném místě. Běžná kapacita tohoto prostoru je až 90 míst, ale z důvodu prevence nabízíme nyní zahrádku maximálně pro 30 - 40 osob, abychom mohli dodržet odstup. Naši zahrádku, jelikož je na otevřeném prostoru, doporučujeme pro schůzku, seminář, přednášku nebo malou konferenci. Můžete ji se svým týmem využít i pro relaxaci a my vám k tomu rádi nabídneme jídla z našeho grilu Vulcanus. Jídlo z tohoto grilu výtečně chutná, protože je připravováno na Olši, která mu dává nasládlou kouřovou chuť. Jistě to pro vás bude nezapomenutelný zážitek.

Grill Vulcanus
Grill zahrada
Grill catering
Grill catering
Grill catering
JAN_9624
JAN_4760
DSCF8953
JAN_4751
JAN_4770
JAN_4796
JAN_4812
Prsuto
Capresse
Capresse