Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tradiční české krejčovství Delor bude šít pro FoodIN


Teší nás, že se prvotřídní krejčovství Delor, zastupené Milanem Zocherem, pobočka na Praze 4, Jeremenkova 102, stalo naším partnerem. Náš cateringový tým se tak brzy obleče do košil, které nám v Deloru ušijí přímo na míru.

Ve FoodIN dbáme o to, aby naše speciality, které připravujeme primárně z českých kvalitních surovin, nejen chutnaly, ale ladili i oku našich klientů a právě proto jsme se na ušití "uniform" domluvili s tímto českým krejčovstvím. Krejčovstvím, které vychází z poctivé prvorepublikové tradice.

V módním salonu Delor oprašují tradici krejčovského řemesla první republiky. Oblékají české významné osobnosti, ale i řadové zaměstnance korporací. Sází přitom na jediné − na touhu mužů a žen na první pohled zaujmout. Nově otevřený zakázkový ateliér na Praze 4, Jeremenkova 102, je utulný a zároveň luxusní ateliér, který vám doporučujeme navštívit. Na místě se o vás postará a poradí vám příjemný pan majitel spolu s profesionálním personálem. Káva spolu s lahůdkami od FoodIN vás při návštěvě jistě také potěší.

Zajímavostí je, že oblek z dílny Delor oblékl i sám agent 007 ve filmu Skyfall. Delor jich ušil celkem pět. Do svého šatníku si oblek v ceně nového auta pověsil továrník, developer, finančník a další dva klienti, kteří se pohybují v odvětví telekomunikací a energetiky.

České krejčovství, které se díky franšízám řadí mezi desítku největších v Evropě, založili v roce 2002 dva nadšenci do módy, Jaroslav Kašický a Tomáš Šimčík. Nudila je konfekce a věřili, že odrazem úspěchu muže jsou i jeho perfektně padnoucí šaty.

Pobočku Deloru na Praze 4 doporučujeme určitě navštívit. Před návštěvou se ale nezapomeňte předem objednat: Praha 4, Jeremenkova 102, tel. +420 272 680 602

[gallery ID=17]


© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.