Telefon: +420 603 425 156
cszh-TWenfrdeitjaplptrues

 

Svatební hostina v Trojanově mlýně

Již potřetí jsme se vrátili do krásných prostor Trojanova mlýna, abychom zajistili občerstvení pro svatební hosty nevěsty Veroniky a ženicha Vojtěcha. Díky krásnému počasí si svatebčané užili celý den venku. V poledne si z naší nabídky mohli pochutnat na pomalu tažené roštěné z našeho chovu, karlovarských knedlících, pečeném krůtím mase a grilované zelenině. 

Studený raut jim nabídl: crostini s FoodIN králičím Rillettes, kachní paštiku, variaci uzenin a sýrů z malých českých farem, kanapky se šlehaným kozím sýrem a mnoho dalšího. Ve večerních hodinách jsme otevřeli nabídku z food-trucku, kde jsme nabízeli burger s mletým masem, grilovanou zeleninou a dressingem, výborný grilovaný sýr Halloumi a v neposlední řadě klobásky vlastní výroby. 
V nabídce jsme dále měli točené pivo z malešovského pivovaru, naši domácí levandulovou šťávu, výběr rumů a hitem mezi nápoji byl Gin Tanqueray London Dry s tonicem East Imperial Burma podávaný s okurkou. Těší nás, že se nejen díky našemu cateringu, ale i počasí, programu a skvělému prostředí svatba opravdu povedla. Svatební hostina.
Svatební hostina
Svatební hostina
Svatební hostina
Svatební hostina
Svatební hostina
Svatební hostina
Svatební hostina