Telefon: +420 603 425 156
Nezávazná poptávka
1000 znaků zbývá

Svatební hostina v Trojanově mlýně

Již potřetí jsme se vrátili do krásných prostor Trojanova mlýna, abychom zajistili občerstvení pro svatební hosty nevěsty Veroniky a ženicha Vojtěcha. Díky krásnému počasí si svatebčané užili celý den venku. V poledne si z naší nabídky mohli pochutnat na pomalu tažené roštěné z našeho chovu, karlovarských knedlících, pečeném krůtím mase a grilované zelenině. 

Studený raut jim nabídl: crostini s FoodIN králičím Rillettes, kachní paštiku, variaci uzenin a sýrů z malých českých farem, kanapky se šlehaným kozím sýrem a mnoho dalšího. Ve večerních hodinách jsme otevřeli nabídku z food-trucku, kde jsme nabízeli burger s mletým masem, grilovanou zeleninou a dressingem, výborný grilovaný sýr Halloumi a v neposlední řadě klobásky vlastní výroby. 
V nabídce jsme dále měli točené pivo z malešovského pivovaru, naši domácí levandulovou šťávu, výběr rumů a hitem mezi nápoji byl Gin Tanqueray London Dry s tonicem East Imperial Burma podávaný s okurkou. Těší nás, že se nejen díky našemu cateringu, ale i počasí, programu a skvělému prostředí svatba opravdu povedla. Svatební hostina.
Svatební hostina
Svatební hostina
Svatební hostina
Svatební hostina
Svatební hostina
Svatební hostina
Svatební hostina

Víte, že naším cateringem zbytečně nezatěžujeme životní prostředí? 
Drtivou většinu cateringu servírujeme na porcelánovém nádobí s klasickými příbory. Snažíme se co nejvíce minimalizovat odpad a naši ekologickou stopu, proto se také čím dál tím více zajímáme o systém Zero Waste