Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Svatba ve stylu udržitelnosti


Ve Foodin cateringu dbáme na ekologii a udržitelnost, proto našim zákazníkům nabízíme i akce, které se konceptem udržitelnosti řídí. Chcete mít svatbu, která se v tomto duchu ponese, potom neváhejte a udělejte ji s námi. Pro tento styl svatby je nejdůležitější komunikace. Je zapotřebí všechny zúčastněné předem a v následně i v průběhu svatby informovat o cílech a konceptu celé akce. 

Hlavním cílem takové svatby je akce bez plastů s minimálním odpadem a maximální chutí ze suroviny od lokálních dodavatelů. Na takovou akci Vám dokážeme zajistit i květiny, které vyrostli u nás v České republice. Prostě uděláme vše pro to, abychom v rámci přípravy a realizace Vaší svatby minimalizovali ekologickou stopu nás všech. 

Pro tento styl svatby Vám můžeme sestavit celé veganské menu nebo i kombinaci s menu vegetariánským. Případně pokud by nebylo zbytí s minimálním množstvím masa. Vše ale bude připraveno primárně z lokálních sezónních surovin, které nakupujeme u malých místních farmářů a producentů. Bylinky a jedlé květy, které využijeme budou z naší zahrádky a vše, co na svatbě nesníte vám a vašim hostům zabalíme sebou do ekologicky odbouratelných krabiček. 

Při našich akcích myslíme i na ty nejmenší

Pro děti můžeme připravit dětský koutek, ale také zajistit šaška, artistu nebo malování na obličej. Díky spolupráci s moderním cirkusem Letní Letná můžeme zajistit i artistickou show a to jak pro děti, tak pro dospělé. 

 

© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.