Telefon: +420 603 425 156
cszh-TWenfrdeitjaplptrues

 

Setkání s panem Tomem Bulleitem

Květen byl plný zahradních akcí a jedna skvělá nás čekala i na jeho konci. 24. května jsme byli součástí Bulleit bourbon party, kterou pořádala společnost Ultra Premium Brands.

A úkol zněl: Připravte burger s dressingem z Bulleit bourbonu. To byla výzva. Nejprve jsme ale museli Bulleit bourbon pořádně otestovat, že? :) ...a potom, protože je výtečný, vše už šlo samo. Dokonce i sám pan Tom Bulleit si na burgeru pochutnal. Škoda jen, že nemáme fotku, jak si s námi přišel povídat do našeho FoodIN-trucku. To byl zážitek. Mluvili jsme o jeho začátcích, ptal se i na ty naše. Kvitoval náš koncept a nakonec nám popřál hodně štěstí....prostě je fajn, potkat tak příjemného člověka, který svou vysněnou cestu nevzdal! To je potom skvělá energie, a když si k tomu navíc hosté akce chodí pro přídavek...tak to už se nedá ani popsat...Bylo to skvělé, opět velké díky všem zúčastněným! Rádi děláme catering pro fajn lidi.

Na slova jednoho z vzácných hostů, který si pochutnával na našem Bulleit burgeru..."To je prostě kompozice jako u skvělého sushi" ...se nedá zapomenout! :)

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider