Skip to main content
Čeština

Petra Pavičová odmítla dělat catering jako ostatní

Petra Pavičová

Před pěti lety se Petra rozhodla od základu změnit svůj život. Opustila manažerskou židli ve velké telekomunikační společnosti a udělala tak první krok ke splnění svého snu. Později se svým manželem založila Foodin Catering, ale netoužila se zařadit mezi všechny ty cateringové společnosti s neosobním přístupem. Chtěla to zkrátka dělat jinak a dodat její nabízené službě přidanou hodnotu: netradiční catering z lokálních surovin a produktů s osobním příběhem jednotlivých dodavatelů. Za tři roky dokázala z nuly vybudovat firmu s pozicí renomované značky, která je dnes vyhledávaná pro svoje originální pojetí cateringu se skvělými chuťovými požitky, ale i zážitky.

Catering jako cesta k poznání lokálních dodavatelů

Právě důraz na lokálnost potravin je pro Foodin klíčový. Odlišuje je to od jiných cateringových společností, nakupujících ingredience od velkých dodavatelů, hypermarketů a přeprodejců. Petra všechny suroviny a produkty pečlivě vybírá a nakupuje napřímo u malých českých farmářů, pěstitelů a malovýrobců. Neustále se snaží objevovat nové a nové dodavatele, aby měla jistotu, že svým klientům nabízí to nejlepší z dané lokality. Osobní kontakt s místními producenty jí umožňuje nasát jejich příběh, který pak při samotné cateringové službě předává svým klientům.

Od farmářů ke klientům

Přes počáteční nesnáze, které byly způsobené časově náročným objevováním a vybíráním těch nejlepších dodavatelů masa, zeleniny, ovoce a dalších potřebných produktů k přípravě lokálního cateringu, ale i hledáním klientely, která pochopí a ocení novátorský přístup, je dnes Foodin společností, připravující catering  i pro tak velké a významné klienty jako je společnost Microsoft, Ikea, Hewlett Packard, LMC, Tchibo, Česká spořitelna a mnoho dalších. Objednáním cateringu u Foodin získá klient nejen kvalitní občerstvení, ale zároveň také skvělý pocit, že svou volbou podporuje českou produkci.

Catering s domácí atmosférou

Foodin Catering svůj servis připravuje s ohledem na co nejdomáčtější atmosféru. V nabídce najdete domácí kravské, ovčí, kozí sýry, telecí, jehněčí, hovězí, krůtí a vepřové maso od malých chovatelů, dále čerstvou, ale i nakládanou zeleninu, pestrou škálu domácích pest, marmelád, dressingů, domácích omáček a mnoho dalších vlastních produktů. Vše je servírované ve stylu La Provence a na designovém nádobí od českých umělců. Převážná většina pokrmů je připravována v bio kvalitě, na své si přijdou i vegetariáni a vegani. Petra se snaží být se svým týmem pro své zákazníky maximálně flexibilní, proto připraví catering prakticky kdekoliv. Tomu pak může být přizpůsobeno i samotné menu. Vše záleží na přání klienta.

Osobní přístup je pro Petru velmi důležitý a to nejen v případě spolupráce s dodavateli, ale i klienty.  Na základě osobního setkání připraví catering tak, aby maximálně odpovídal klientově představě, ale vždy za použití lokálních zdrojů s příběhem.

1200x0-towidth-80-dscf6743
1200x0-towidth-80-dscf2604result
1200x0-towidth-80-jan0995
1200x0-towidth-80-dscf8615
1200x0-towidth-80-jan1003
1200x0-towidth-80-jan1010
1200x0-towidth-80-jan8963
1200x0-towidth-80-jan9023
1200x0-towidth-80-jan9624
1200x0-towidth-80-jan6426