Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Firemní večírek s FoodIN cateringem na festivalu Letní Letná


Nezapomenutelný firemní večírek s FoodIN cateringem na festivalu Letní Letná 2017. Neobyčejný catering s jedinečným kulturním zážitkem na jednom místě. FoodIN catering spolu s Festivalem Letní Letná letos připravili pro firemní zákazníky speciální nabídku zvýhodněných skupinových vstupenek, které lze kombinovat s jedinečnou nabídkou FoodIN cateringu.

thumb Letni Letna Escarlata Lefeuvre CZ thumb JAN 2327 thumb thumb JAN 5100

Tak jako každý rok přiveze Letní Letná do Prahy ty nejlepší soubory z celého světa. V průběhu neuvěřitelných 14. ročníků představila nejen prestižní skupiny z celé Evropy, ale uvedla také umělce z Austrálie, Kanady, Mexika či Uruguaye.

FoodIN zákazníkům nabízí netradiční catering připravovaný z kvalitních surovin od českých farmářů, pěstitelů a producentů. Catering si ke zvýhodněným vstupenkám můžete objednat na dobu před a po představení, ale i v jeho průběhu.

Doporučujeme vám dvě hlavní představení: Cirque Malunes / Francie, Belgie/ a BARBU /Kanada /

Catering pro vás připravíme na míru dle vašich představ a požadavků.

  • Před představením můžeme na vás a vaše hosty čekat se skleničkou vychlazeného Prosecca nebo osvěžujícím letním koktejlem.
  • V průběhu představení vám můžeme jídlo servírovat přímo do oddělených 7 místných boxů. Nabídnout můžeme například mini burgery s domácí sekanou a hořčičným dressingem, různé druhy finger food - kanapky a crostini s pomazánkami z lokálních surovin apod. Vše doplněno vychlazeným kvalitním vínem.
  • Po představení na vás a vaše hosty může před šapito čekat náš FoodIN truck, kde pro vás budou připraveny nejrůznější speciality, jako například:
    hovězí nebo jelení burger, pomalu tažená hovězí roštěná z rodinné farmy Kozohorských, hot-dog s domácími klobáskami, rybí taco, grilovaná vepřová žebírka, grilovaná krůtí prsíčka a mnoho dalších specialit jako jsou výborné české sýry a uzeniny.
  • Navíc pro vás můžeme po představení organizovat i speciální VIP akci s kompletním rautem a programem. Tato nabídka se hodí nejen pro firemní zákazníky a jejich obchodní partnery, ale i pro soukromé oslavy a party.

Přemýšlíte o využití naší nabídky? Zašlete nám poptávku přes náš kontaktní formulář a my vám obratem připravíme nabídku vám přímo šitou na míru dle vašich požadavků a představ. Vstupenky jsou již v prodeji, proto se svojí poptávkou neváhejte.

Chcete se stát partnerem festivalu? Potom kontaktujte přímo manažerku Ivanu Vrbíkovou - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Více informací o festivalu Letní Letná a představeních se dozvíte zde.

 


© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.