Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Dárkové balíčky
Dárkové balíčky
Dárkové balíčky plné dobrot
Slide 1
Vánoční dárky pro vaše klienty
Slide 1
Dárek s přidanou hodnotou
Slide 1
100% ekologické a znovuvyužitelné
previous arrow
next arrow

Dárkové balíčky od malých českých producentů


Jako netradiční dárek pro firemní klienty, partnery či zaměstnance si u nás můžete vybrat krabice plné skvělých produktů od českých i moravských farmářů, pěstitelů a malovýrobců. Obdarovaní v nich najdou lahodné výrobky a vy jejich koupí podpoříte českou ekonomiku.

Zkrátka potěšíte i překvapíte zároveň!

Naše vyhlášené dárkové krabice se hodí jako dar ke každé příležitosti. Hojně a ve velkém jsou firmami objednávané na Vánoce – většinou se nám začínají scházet první objednávky již v létě! Pokud byste po nich zatoužili, neotálejte. A jistě potěší i fakt, že jsou jako dary daňově uznatelné.

Do krabic balíme jen vybrané dobroty

Do menších krabic se vejde 5 výrobků, do větších až 15. A co v nich obdarovaní mohou najít? Třeba paštiky, masa, koření, cukroví, čokolády, pálenky, pesta, oříšková másla apod. Designové i kraftové krabice vám samozřejmě rádi opatříme i logem vaší firmy či vzkazem. Podívejte se na výběr a pošlete nám v poptávce svou představu, vše už pak spolu domluvíme.

Proč dárkové balení s českými výrobky?

Vše balíme ručně a necháváme si záležet, aby výsledný dojem lahodil i oku. Pro krabice k nám jezdit nemusíte, většinu jich totiž vlastním kurýrem rozvážíme přímo k zákazníkům a menší poptávky odesíláme perfektně zabalené přes službu DPD. Všechny krabice jsou ekologické (pouze u balení sýrů či mas nelze plast vynechat). Jejich nákupem uděláte radost a zároveň podpoříte české producenty. Výrobky uvnitř krabic jsme okusili a ručíme za ně, většina je i v biokvalitě.
Kraftová dárková krabice menší

Kraftová dárková krabice menší, do které se vejde max. 5 výrobků. Všechny výrobky, které do těchto krabic dáváme jsou výhradně z malých manufaktur z Čech a Moravy. Nabídku vám připravíme vždy na míru dle vašich požadavků a představ.

Tyto menší balíčky nabízíme v cenové relaci od 390Kč do 790Kč.

 

Kraftová dárková krabice s delikatesam

Kraftová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Jedná se o pevnou dárkovou krabici, na kterou vám můžeme dát logo v podobě samolepky. Produkty, které vám do krabice vybereme jsou pouze z Čech a Moravy a vždy je přizpůsobíme na míru vašim představám a požadavkům. Do této krabice se vejde 8 až 12 produktů. Cenová relace u těchto dárkových balíčků je od 790Kč do 1190Kč.

Velká designová dárková krabice

Velká designová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Tato krabice je vyrobena ručně mladým českým designérem a lze na ni vypálit i logo nebo jakýkoliv text. Je plná nejlepších výrobků z Čech a Moravy.
Nabídku vám připravíme dle vašich představ na míru. Maxi dárkovou krabici s 8 až 10 produkty nabízíme v cenové relaci od 1490 do 1790Kč.

Designová krabice střední

Designová krabice střední do které se vejde max. 5 výrobků. Dárková krabice vyráběná ručně mladým českým designérem s pevným víkem na magnety. Lze na ni vypálit logo nebo jakýkoliv text. Výrobky, které vybereme dle vašich požadavků, jsou vždy pouze z malých českých a moravských manufaktur.
Tyto krabice nabízíme v cenové relaci od 590Kč do 990Kč.

Maxi designová dárková krabice

Maxi designová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Tato krabice je vyrobena ručně mladým českým designérem a lze na ni vypálit i logo nebo jakýkoliv text. Krabice má pevné víko uzavíratelné na magnety. Je plná nejlepších výrobků z Čech a Moravy. Nabídku vám připravíme dle vašich představ na míru.

Do této krabice se vejde až 15 různých produktů a nabízíme je v cenové relaci od 1190Kč.

Pytlíky z juty či lnu plné dárků

Na výběr máte hned z několika různých velikostí pytlů – záleží, zda do nich chcete zabalit jeden, dva nebo až 10 produktů. Všechny se navíc díky potisku perfektně hodí mj. i na Vánoce. Uvnitř můžou obdarovaní nalézt kosmetiku zn. Botanicus anebo různé delikatesy.

Takže kolik vám toho zabalíme? A do juty či lnu?

Cenově se ekologické pytlíky pohybují od 100 Kč dál!

Virtuální degustace produktů
K objednaným dárkovým balíčkům Vám zdarma nabízíme virtuální degustaci. Zároveň vysvětlíme, jak je důležité podporovat malé lokální výrobce.
Virtuální degustace
Virtuální degustace produktů

Podporujte s námi malé lokální podniky. Nákupem voucherů získáte nejen skvělé služby a produkty, ale zároveň i dobrý pocit, protože pomůžete

Dárkové vouchery
Gurmánské předplatné

Připravili jsme pro vás možnost odeslání dárku vaším jménem. Stačí si jen vybrat dárkovou krabičku a lokální delikatesy, které by měla obsahovat a my za vás vše ostatní zařídíme.

Gurmánské předplatné

© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.