• +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tématická svatba


V naší nabídce můžete najít jak klasické realizace svateb se “standardním” menu,  tak jen svatební obědy nebo večeře, ale zároveň vám můžeme nabídnout i tématické svatby v moderním pojetí. Kdy celá kompozice akce zanechává nezapomenutelný zážitek. U nás platí pravidlo, že vše co pro vás zrealizujeme, bude postaveno na vašich přáních a představách. 

Myslíme na milovníky adrenalinu, výšek, jazzu, starých časů a mnoho dalšího. 

Svatba ve stylu udržitelnosti

Ve Foodin cateringu dbáme na ekologii a udržitelnost, proto našim zákazníkům nabízíme i akce, které se konceptem udržitelnosti řídí. Chcete mít svatbu, která se v tomto duchu ponese, potom neváhejte a udělejte ji s námi. 

Svatba ve stylu Jazzu

Pro opravdové fajnšmekry, pohodáře a znalce doporučujeme svatbu ve stylu Jazzu. Černo-bílá ležérní svatba. Jemně, ale vkusně zdobená, kde i pokrmy dostávají příchuť jazzu.  Jazzové svatbě doporučujeme přizpůsobit i nábytek. Ve večerní části bychom potom připravili nápoje jižně-amerického stylu. A na grilu by nesměl chybět masový špíze ve stylu Argentiny. 

Svatba ve stylu hippies

Chcete netradiční svatbu? Potom ji udělejte ve stylu hippies. Taková svatba bude plná květin, barev a veselí. Všichni společně zažijete den, na který jen tak nezapomenete.

Svatba ve stylu amerických 20. let

Připravíme pro vás a vaše hosty svatbu ve stylu doby, kdy v americe byla prohibice a  vládla mafie. Nemusíte se ale obávat, na vaší svatbě žádná prohibice nebude. Naše prostory přetvoříme do jednoho velkého klubu, kde si se svými hosty budete užívat, tančit, pít zakázané nápoje a určitě se neobejdete bez “nafingované” přestřelky. 

Svatba s leteckou prohlídkou

Nezapomenuté chvilky v životě: Svatba s leteckou prohlídkou Prahy
 

 


© 2020 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin
Chinese traditional Czech English French German Hebrew Italian Japanese Korean Polish Portuguese Russian Spanish