Čeština
 • +420 603 425 156
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Slide 1
Degustační menu
Slide 1
ZÁMEK ORLÍK
Slide 1
Návštěva a podpora místních podniků
Slide 1
Teambuildingove grilování
previous arrow
next arrow

Teambuilding pro firmy na podporu lokálních podniků


Pro naše zákazníky připravujeme spolu s dalšími lokálními podniky pestrou nabídku teambuildingových programů plných zábavy a spolupráce za doprovodu našeho cateringu.

Jedinečnost našeho teambuildingového programu je v tom, že těmito aktivitami zároveň podporujeme růst lokálních podniků. Zákazník si z našich akcí odnese nevšední zážitek, ale také dobrý pocit, že svojí aktivitou podpořil místní podniky, které v dnešní době pomoc opravdu potřebují.

Teambuilding jako nevšední zážitek, pro zlepšení komunikace a spolupráce v pracovním týmu, prostředek pro seznámení s novými kolegy nebo pro řešení konkrétních týmových problémů.

Programy na klíč

 • Cyklo a turistické výlety Orlíkem
 • Okružní a seznamovací plavby s programem
 • Rybaření s místním průvodcem
 • Návštěva a podpora místních podniků - seznámení s výrobou a fungováním firem, nákup lokálních výrobků
 • Charitativní aktivity - teambuilding spojený s pomocí např. v domově seniorů, dětí, pomoc při obnově historické památky, pomoc v útulku pro psy nebo kočky apod.
 • Teambuilding spojený s degustací jídel připravených z lokálních sezónních surovin, grilování na grilu Vulcanus...vše v našich nových prostorech.
Bistro Orlík

Vše, co vám chutnalo na našich akcích v minulosti a mnohem víc, můžete nyní ochutnat v našem bistru.

Zákazníci si u nás mohou pochutnat na řadě specialit, které jinde nenajdou. Naše nabídka je velice pestrá, máme řadu kvalitních sýrů, jak čerstvých, tak zrajících, pršutů, uzenin a zeleninových pochoutek. Pro naše zákazníky připravujeme spolu s dalšími lokálními podniky pestrou nabídku teambuildingových programů plných zábavy a spolupráce za doprovodu našeho cateringu.
Více o Bistru Orlík

Pestré teambuildingové programy plné zábavy a spolupráce

V rámci teambuildingových aktivit se snažíme vytvářet maximální přidanou hodnotu pro tým. Klíčová při těchto aktivitách je týmová spolupráce. Mnoho týmových aktivit navrhujeme tak, aby rozvíjeli skupinovou komunikaci, spolupráci, leadership a vztahy v daném týmu. Přátelské prostředí na pracovišti pomáhá překonat krizové momenty ve firmě. Obzvláště v době "pokoronavirové" bude důležité soustředit se na opětovné stmelení týmu, prohloubení vzájemné komunikace a spolupráce.

Vaše akce nemusí jen být teambuildingové povahy, zaměřujeme se zároveň na firemní dny, oslavy firemních výročí a podobně.

V nabídce máme také: Firemní a soukromé obědy, večírky, nabídku piknikových košů a dárkových balíčků. Vše primárně ze surovin a produktů od malých českých a moravských farmářů a výrobců.

Pokud vás zajímá více informací a rádi byste se o našich chystaných aktivitách dozvěděli s předstihem, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi pro vás už nyní připravíme konkrétní nabídku.

Nezávazná poptávka

Jméno a příjmení *
Email *
Počet osob *
Telefonní kontakt
+420
Hledat
  Termín *
  Mám zájem o:
  Teambuldingovu aktivitu na Orlíku a okolí
  Firemní nebo soukromou akci v prostorách Bistro Orlíku
  Něco jiného (napište nám více informací ohledně toho, co u nás poptáváte)
  Detailní informace k akci
  Odeslat

  © 2023 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

  Please publish modules in offcanvas position.