Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Svatební menu
Vždy s nádechem domácí atmosféry a ve stylu Provence.
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Svatební menu


Svatební hostina může mít mnoho podob, záleží jen na Vás, pro jakou z nich se rozhodnete.

Může být servírovaná, formou rautu či kombinací. Vše bude opět přizpůsobené vašim přáním a představám. Naše menu je vždy připravováno ze surovin, které nakupujeme u malých českých farmářů a pěstitelů. Na jeho složení se s námi můžete vždy dohodnout. Nabízíme různé úpravy mas, kombinace příloh, vegetariánské nebo veganské menu. Navíc nikdy nezapomínáme na hosty s určitým druhem intolerance. Menu od nás bude pro vás a vaše hosty nejen požitkem, ale i zážitkem.

Zde jsme pro Vás připravili několik příkladů svatebního menu. Co neumíme jsou například mořské ryby, argentinské steaky.....jednoduše jídla, ve kterých hlavní suroviny nejsou lokálního původu.

Nabízíme výborné české ryby s původem a v bio kvalitě, ale také moravské hovězí a jehněčí maso, vepřové maso z jihočeského kraje, drůbeží maso v bio kvalitě.

Všechna zvířata jsou z volného chovu. Kvalita našich pokrmů je na vysokém stupni, proto jsme schopni Vám zaručit, že u nás bude chutnat Vám i Vaši hostům.

SVATEBNÍ NABÍDKA PŘÍKLAD 1
SVATEBNÍ NABÍDKA PŘÍKLAD 1 Servírovaný oběd + BBQ
SVATEBNÍ NABÍDKA PŘÍKLAD 1
SVATEBNÍ NABÍDKA PŘÍKLAD 2 Oběd formou rautu + BBQ
SVATEBNÍ NABÍDKA PŘÍKLAD 1
SVATEBNÍ NABÍDKA PŘÍKLAD 3 Servírovaný oběd bez nápoju
nápojový balíček

Nápojový balíček

Velice rádi se postaráme i o zajištění nápojů. Připravíme pro Vás výhodný nápojový balíček s nabídkou vína, piva, kvalitních rumů nebo koktejlů. Balíček vždy obsahuje i kompletní servis (zajištění chlazení nápojů, potřebného skla, obsluhu nápojů, debaras).

© 2023 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.