Telefon: +420 603 425 156
Nezávazná poptávka
1000 znaků zbývá
Catering z lokálních surovin !
BYZNYSIN CZ s.r.o., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Petra Pavičová, majitel a zakladatelka (+420) 603 425 156
Součást projektu www.lokalnein.cz

Svatební líčení, účesy, vizážistka na svatbu

Svatební líčení a účes jsou základem krásné nevěsty. Profesionální vizážistka vybere nejvhodnější líčení, které se bude hodit k nevěstě a svatebním šatům. Proto bychom vám rádi doporučili vizážistku Veroniku Gabrielovou, se kterou spolupracujeme. S výsledkem budete určitě spokojeni stejně jako s naším cateringem.

SLUŽBY:
MAKE-UP

  • Denní a večerní líčení
  • Svatební líčení
  • Foto Make-up
  • Kurzy líčení a osobní konzultace
  • Líčení na firemní akci, přehlídek či hostesek

VLASOVÝ STYLING

  • Svatební a plesové účesy
  • Vlny
  • Žehlení

O Veronice:

Vizážistika byla odjakživa mým koníčkem. Baví mě se v tomto oboru neustále zdokonalovat objevovat nové trendy a techniky. Absolvovala jsem rekvalifikační vizážistický kurz a hair style kurz pod vedením zkušených a uznávaných make-up artistek v tomto oboru jako je Barbora Nevická, Iva Davnies nebo Angelika Faltýnková. V portfoliu najdete mé dosavadní práce. Působím v Praze, ale ráda za vámi přijedu kamkoli. Neváhejte a určitě mě kontaktujte, ceny jsou vždy na dohodě, snažím se klientovi vyjít maximálně vstříc. V případě zajímavé nabídky je také možná spolupráce na TFP či charitativních projektech. Při práci používám výhradně profesionální produkty značky: Maqpro, Make-up Forever, Too Faced, Mac, Nars a další.

Porfolio:

Doporučujeme

Realizace svateb Realizace svateb
S FoodIN cateringem získáváte možnost splnit si svůj sen a uspořádat svou svatební hostinu na místě, které máte rádi. smartslider3[11...

Tags:
Využijte možnost ochutnávky
svatebního menu.

Pošlete nezavaznu poptávku ještě dnes a po obdržení nabídky využijte možnost zcela nezávazné a bezplatné ochutnávky svatebního menu dle vaši poptávky.