Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Svatební balíčky a výslužky


Naše dárkové svatební balíčky které potěší jakýkoliv novo-manželský pár. Dárkové krabice v různých velikostech jsou vyrobeny ručně z kartonu (recyklované lepenky), a proto jsou 100% ekologické a recyklovatelné. Luxusně vypadající krabice má otevírací víko, které je přichyceno magnetem.

Z toho důvodu lze krabici opakovaně použít i pro jiné účely. Na naších základních krabičkách je naše logo FoodIN s nápisem - Lokální výrobky s přidanou hodnotou. Jelikož je text napsán laserem, není problém text či logo na krabičkách personalizovat a upravit dle Vaších požadavků. Krabičky je možné naplnit produkty z lokálních výrobků, nabízíme jablečné cidery a přírodní limonády rodinné značky Tátuv sad, České Ghíčko které nabízí přepuštěné máslo neboli Ghi, jinými slovy elixír života, nebo také domácí džemy bez éček z Českého Ráje, nebo svatební koláčky.
Svatební balíčky a výslužky

Dárkové balíčky

POZOR: Nově jsme pro vás vytvořili speciální sekci Dárkové balíčky, ve které si můžete vybrat již připravené balíčky. Navíc si firmy mohou balíčky poskládat i samy. Krom toho máme i spoustu nových produktů, jejichž koupí jako vždy podpoříte lokální výrobce.
Dárkové balíčky

© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.